www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéZápadoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:27.03.2021 Termín do:30.03.2021
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 03. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-26.03.2021 9:00STZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Baánová Sofia16.11. 20202009M-dTK OLYMP Bratislava 24
2Bachanová Karolína16.11. 20202010M-dTC Topoľčany  
3Balážová Ella16.11. 20202010M-dTC EMPIRE Trnava  
4Barháčová Sofia16.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava 5
5Bodiová Karolína17.11. 20202009M-dTK Slávia STU Bratislava 14
6Bugár Abigél24.11. 20202009M-dTC DRACI Matúškovo 49
7Capandová Alexandra16.11. 20202010M-dTK Žilina  
8Černáková Tereza21.11. 20202010M-dTK Slávia STU Bratislava  
9Červenková Sofia02.12. 20202009M-dTK Hriňová 27
10Cimmermannová Natália18.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava 30
11Drozdová Adela05.12. 20202010M-dTJT Michalovce  
12Farkašová Nikola17.11. 20202009M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 4
13Fedorová Nikola16.11. 20202009M-dTJ Sokol Prešov 10
14Fereková Emma16.11. 20202010M-dTK Profitennis Academy Prešov  
15Fitzgerald Ella20.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava 89
16Fuchs Vivien16.11. 20202009M-dTK Nová Dubnica 29
17Gajdošová Michaela21.11. 20202009M-dTK Slovan Galanta 42
18Geryková Eleanor05.12. 20202009M-dTK Inter Bratislava 62
19Gombáriková Lea16.11. 20202010M-dTK ŠTK Šamorín  
20Halásová Lucia22.11. 20202010M-dTC EMPIRE Trnava  
21Hargašová Sofia16.11. 20202009M-dLTC Leopoldov 15
22Hegedűsová Naďa16.11. 20202010M-dTK Slovan Bratislava  
23Herdická Nicole Emma16.11. 20202009M-dTJ Sokol Prešov 1
24Hlucháňová Nela05.12. 20202010M-dTK Slávia STU Bratislava  
25Hollá Alexandra16.11. 20202009M-dTK 77 Skalica 23
26Chudová Alexandra18.11. 20202009M-dTK Kúpele Piešťany 34
27Jarošková Nina16.11. 20202010M-dTC EMPIRE Trnava  
28Kabátová Nikola16.11. 20202009M-dTK ŠTK Šamorín 47
29Kačurová Nikola06.12. 20202010M-dTJT Michalovce  
30Klieštencová Klára17.11. 20202009M-dTK Kúpele Piešťany 9
31Kočišová Sofia Rachel18.11. 20202010M-dTK Slovan Bratislava  
32Košická Nina19.11. 20202010M-dTK Slávia STU Bratislava  
33Kozlíková Laura17.11. 20202009M-dTK AS Trenčín 40
34Křenová Klára17.11. 20202009M-dTK Kúpele Piešťany 32
35Krištofovičová Sofia25.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava  
36Kulichová Dominika16.11. 20202009M-dTK Tenis Centrum Bojnice 39
37Kyjaci Sofia16.11. 20202009M-dTKM - Tenisový klub Madunice 20
38Lalíková Michaela06.12. 20202009M-dTK Hriňová 37
39Lenártová Lara23.11. 20202010M-dTK Slávia SPU Nitra  
40Lőkeová Nelka Júlia16.11. 20202010M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
41Lukáčová Miroslava17.11. 20202009M-dTK F1 Poprad 65
42Marošová Lucia Anna17.11. 20202009M-dTK Slávia STU Bratislava 19
43Martinková Katarína16.11. 20202009M-dTK Mladosť Košice 12
44Matúšová Karin02.12. 20202010M-dTenis team Nové Zámky  
45Méryová Nella16.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava 57
46Méryová Nina16.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava 50
47Mikuličková Rebeka16.11. 20202009M-dTK Žilina 42
48Mišudíková Michaela20.11. 20202009M-dTK Slávia SPU Nitra 33
49Mokrá Vanesa16.11. 20202009M-dTK Raketa Nedožery-Brezany 26
50Mrázová Adela28.01. 20212009M-dTK Slávia SPU Nitra 36
51Mrázová Vanesa17.11. 20202009M-dZápadoslovenský tenisový zväz 62
52Nemec Timea Tara23.11. 20202010M-dTK Slovan Bratislava  
53Neštická Viktória20.11. 20202010M-dTC EMPIRE Trnava  
54Nováková Viktória16.11. 20202010M-dTC EMPIRE Trnava  
55Novotná Simona19.11. 20202010M-dTK Žilina  
56Palanová Adela17.11. 20202009M-dOZ ŠK Odema Púchov 17
57Palenčíková Petra21.11. 20202009M-dTK Slávia SPU Nitra 28
58Palková Tereza17.11. 20202009M-dTK Sparta Považská Bystrica 48
59Pavlovičová Dominika17.11. 20202010M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
60Pecníková Jana16.11. 20202009M-dTK Petržalka 42
61Pecorari Bianca17.11. 20202009M-dTK TIE-BREAK Malacky 31
62Petrášová Diana16.11. 20202009M-dTA M. Ryšavého Bojnice 7
63Rábeková Rebeka19.11. 20202010M-dDetská tenisová škola Nitra  
64Rablánska Flóra16.11. 20202009M-dTenis team Nové Zámky 13
65Rišiaňová Bianka16.11. 20202010M-dTK Mladosť Košice  
66Rogulski Bianka20.11. 20202010M-dTKM - Tenisový klub Madunice  
67Rohaľová Žofia21.11. 20202009M-dTK Kúpele Piešťany 45
68Ružičková Charlotte Chloe01.12. 20202010M-dTK Slovan Bratislava  
69Ružičková Simona30.01. 20212010M-dTK Žilina  
70Šarišská Laura24.11. 20202009M-dTenisová akadémia Prešov 21
71Sedláková Sofia06.12. 20202009M-dTK Sereď 22
72Semanská Abigail Emily16.11. 20202009M-dTK F1 Poprad 11
73Sepešiová Šarlota16.11. 20202009M-dTK Slávia STU Bratislava 59
74Šimuniová Nella16.11. 20202009M-dTK AS Trenčín 38
75Skalická Ela16.11. 20202010M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
76Skřivanová Nina23.11. 20202010M-dDetská tenisová škola Nitra  
77Šteinerová Sarah06.12. 20202010M-dTK Mladosť Košice  
78Šupová Kali16.11. 20202009M-dTK HSC Piešťany 2
79Švagrová Kristýna17.11. 20202009M-dTK Kysucké Nové Mesto 25
80Švachová Eliška16.11. 20202010M-dTK AS Trenčín  
81Tatierska Deana19.11. 20202009M-dTK Sparta Považská Bystrica 6
82Tužinská Nela10.12. 20202010M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
83Uherčíková Alena16.11. 20202009M-dTK Žilina 18
84Uhrínová Simona30.11. 20202010M-dTenisová akadémia Prešov  
85Valenčíková Diana16.11. 20202009M-dTK Senica 16
86Vargová Nina16.11. 20202009M-dTenisová akadémia Prešov 8
87Vasilisková Veronika17.11. 20202009M-dTK Mladosť Košice 65
88Veselský Miah Paulina09.12. 20202010M-dTK Slovan Bratislava  
89Vincúrová Liliana16.11. 20202009M-dTK Slávia SPU Nitra 45
90Zemanová Natália22.11. 20202010M-dTK HSC Piešťany  
91Žiačiková Nataša18.11. 20202009M-dOZ ŠK Odema Púchov 69
92Zimenová Lujza23.11. 20202009M-dTK Žilina 3
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dimitrova Andrea21.02. 2021 19:462009M-dDetská tenisová škola Nitra 85
2Miškovičová Nina06.12. 2020 19:062009M-dTK Slávia SPU Nitra 74


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk