' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:31.05.2021 Termín do:04.06.2021
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-30.05.2021 9:00STZ
dorastenky4824-30.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021). 
Rozpis
organizačný výbor, časový harmonogram, ubytovanie, správa
VR: Varmus Michal, ZVR: Kališ Branislav
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Peter Naď 
   31.05.2021
2. BYE 
 
3. Juraj Obtulovič 
   31.05.2021 09:00
4. Samuel Guzoň 
 
5. Oliver Pivník 
   31.05.2021 09:00
6. Martin Srnánek 
 
7. (9-16)Pavel Gula 
   31.05.2021
8. BYE 
 
9. (9-16)Samuel Kyjaci 
   31.05.2021
10. BYE 
 
11. Matej Markovič 
   31.05.2021 09:00
12. Daniel Balaščák 
 
13. Jakub Medveď 
   31.05.2021 09:00
14. Jakub Ševčík 
 
15. (5-8)Michal Krajčí 
   31.05.2021
16. BYE 
 
17. (3-4)Norbert Marošík 
   31.05.2021
18. BYE 
 
19. Igor Németh 
   31.05.2021 09:00
20. Tomáš Talajka 
 
21. Kristián Janči 
   31.05.2021 09:00
22. Samuel Stolárik 
 
23. (9-16)Ivo Verčík 
   31.05.2021
24. BYE 
 
25. (9-16)Matej Muránsky 
   31.05.2021
26. BYE 
 
27. Matej Palčo 
   31.05.2021 09:00
28. Marko Hajduch 
 
29. Mário Kirkov 
   31.05.2021 09:00
30. Simon Norrman 
 
31. BYE 
   31.05.2021
32. (5-8)Pavel Keľo 
 
33. BYE 
   31.05.2021
34. (5-8)Alfréd Almási 
 
35. Samuel Melaga 
   31.05.2021 09:00
36. Maxim Mazák 
 
37. Filip Poklemba 
   31.05.2021 09:00
38. Maxim Novák 
 
39. BYE 
   31.05.2021
40. (9-16)Michal Čurlej 
 
41. BYE 
   31.05.2021
42. (9-16)Jakub Krošlák 
 
43. Max Mikuláš Macháč 
   31.05.2021 10:15
44. Bence Tóth 
 
45. Bruno Bernáth 
   31.05.2021 10:15
46. Patrik Palenčár 
 
47. BYE 
   31.05.2021
48. (3-4)Dung Em Oliver Dao 
 
49. BYE 
   31.05.2021
50. (5-8)Dušan Baranec 
 
51. Hugo Vajgel 
   31.05.2021 10:15
52. David Petráš 
 
53. Sebastián Jonáš Safko 
   31.05.2021 10:15
54. Aleš Michalica 
 
55. BYE 
   31.05.2021
56. (9-16)Peter Kučera 
 
57. BYE 
   31.05.2021
58. (9-16)Filip Semančík 
 
59. Patrik Hulín 
   31.05.2021 10:15
60. Marek Naňo 
 
61. Jakub Kovalík 
   31.05.2021 10:15
62. Andrej Kompiš 
 
63. BYE 
   31.05.2021
64. (2)Radovan Michalik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Naď P.  Michalik R. 
   31.05.2021
2. BYE 
 
3. Balaščák D.  Kovalík J. 
   31.05.2021
4. BYE 
 
5. Vajgel H.  Hajduch M. 
   31.05.2021
6. Safko S.  Tóth B. 
 
7. (5-8)Čurlej M.  Verčík I. 
   31.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Krajčí M.  Almási A. 
   31.05.2021
10. BYE 
 
11. Melaga S.  Hulín P. 
   31.05.2021
12. Kompiš A.  Mazák M. 
 
13. Pivník O.  Janči K. 
   31.05.2021
14. Naňo M.  Medveď J. 
 
15. BYE 
   31.05.2021
16. (5-8)Baranec D.  Muránsky M. 
 
17. BYE 
   31.05.2021
18. (5-8)Masarčin M.  Kyjaci S. 
 
19. Macháč M.  Kido M. 
   31.05.2021
20. Talajka T.  Michalica A. 
 
21. Palenčár P.  Palčo M. 
   31.05.2021
22. Guzoň S.  Kučera P. 
 
23. BYE 
   31.05.2021
24. (3-4)Dao D.  Krošlák J. 
 
25. BYE 
   31.05.2021
26. (5-8)Semančík F.  Obtulovič J. 
 
27. Ševčík J.  Halahija N. 
   31.05.2021
28. Stolárik S.  Kirkov M. 
 
29. Bernáth B.  Novák M. 
   31.05.2021
30. Németh I.  Gula P. 
 
31. BYE 
   31.05.2021
32. (2)Keľo P.  Marošík N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Naď Peter31.10.20222004D-chTK Mladosť Košice 2
2 Michalik Radovan31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 3
3 Marošík Norbert31.10.20222004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 4
4 Dao Dung Em Oliver31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 5
5 Almási Alfréd31.10.20212003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 6
6 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 7
7 Keľo Pavel31.10.20212003D-chTA Rimavská Sobota 8
8 Baranec Dušan31.10.20212003D-chTC EMPIRE Trnava 9
9 Čurlej Michal31.10.20222004D-chTK Žilina 10
10 Kyjaci Samuel31.10.20222004D-chTC EMPIRE Trnava 10
11 Semančík Filip31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 12
12 Gula Pavel31.10.20222004D-chOZ ŠK Odema Púchov 13
13 Muránsky Matej31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
14 Kučera Peter31.10.20212003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 15
15 Verčík Ivo31.10.20212003D-chTK Žilina 16
16 Krošlák Jakub31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 17
17 Norrman Simon31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 18
18 Vajgel Hugo31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 19
19 Obtulovič Juraj31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 20
20 Hajduch Marko31.10.20212003D-chTK Slovan Bratislava 22
21 Guzoň Samuel31.10.20212005D-chJJ Tenis Trnava 23
22 Novák Maxim31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 25
23 Németh Igor31.10.20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 26
24 Palenčár Patrik31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 27
25 Stolárik Samuel31.10.20222004D-chMŠK Poprad-Tatry 28
26 Safko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 30
27 Tóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar 31
28 Kirkov Mário31.10.20222004D-chTK Profitennis Academy Prešov 32
29 Kovalík Jakub31.10.20222004D-chTenisová akadémia Prešov 34
30 Pivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 35
31 Bernáth Bruno31.10.20222004D-chOZ ŠK Odema Púchov 36
32 Palčo Matej31.10.20222004D-chTK Slávia STU Bratislava 38
33 Petráš David31.10.20222004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 42
34 Macháč Max Mikuláš31.10.20212005D-chTK Slávia SPU Nitra 49
35USPKompiš Andrej31.10.20212005D-chTK Žilina 51
36 Ševčík Jakub31.10.20222004D-chTC EMPIRE Trnava 53
37USPMazák Maxim31.10.20212004D-chTK Žilina 54
38 Michalica Aleš31.10.20212005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 63
39NVKNaňo Marek31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 79
40 Talajka Tomáš31.10.20222006D-chTK Kúpele Piešťany 80
41 Srnánek Martin31.10.20212005D-chTC MERY Academy Holíč 82
42WCHulín Patrik31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 83
43WCPoklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 86
44NVKMelaga Samuel31.10.20222006D-chFresh club Zvolen 90
45NVKMedveď Jakub31.10.20222006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 106
46 Janči Kristián31.10.20222004D-chTA Rimavská Sobota 112
47NVKMarkovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 185
48 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 185
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Masarčin Marcus13. 04. 20212004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 23
2Šramko Marcel14. 04. 20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 33
3Papuščák Šimon13. 04. 20212005D-chTKM Martin 37
4Krnáč Samuel24. 04. 20212005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 39
5Žilkay Filip13. 05. 20212003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
6Rosa Alex13. 04. 20212004D-chTK Slovan Bratislava 41
7Finta Lukáš17. 04. 20212004D-chTK Slovan Bratislava 42
8Škoda David05. 04. 20212003D-chTK Slovan Bratislava 48
9Halahija Nathan André23. 04. 20212005D-chTK Jednotka Bratislava 51
10Barcaj Matúš10. 04. 20212003D-chTC EMPIRE Trnava 55
11Cimra Martin04. 04. 20212004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 56
12Jergič Daniel12. 04. 20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 57
13Chovanec Jakub17. 05. 20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 58
14Hudák Max04. 05. 20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 60
15Štancel Adrián26. 03. 20212004D-chTC EMPIRE Trnava 61
16Keller Dávid30. 04. 20212005D-ch1.TC Humenné 64
17Garaj Bruno30. 04. 20212003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 65
18Kompiš Tomáš15. 04. 20212003D-chTK Žilina 66
19Jerlija Samuel20. 04. 20212003D-chTK Mladosť Košice 67
20Přibáň Martin26. 04. 20212003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 69
21Šuba Marek14. 04. 20212004D-chOZ ŠK Odema Púchov 71
22Kožiak Martin21. 04. 20212003D-chTK Mladosť Košice 73
23Jakubovič Xavier25. 03. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 74
24Kuna Tomáš14. 05. 20212004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 74
25Náhlovský Filip28. 04. 20212004D-chTK Jednotka Bratislava 78
26Paulovič Nikolas13. 04. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 91
27Karovič Jaroslav13. 04. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 91
28Dubeň Matúš08. 04. 20212004D-chTK Žilina 96
29Kohút Alex10. 04. 20212006D-chTŠ Advantage Bratislava 98
30Puskeiler Martin25. 03. 20212006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 98
31Bognár Simon02. 04. 20212006D-chTK Baník Prievidza 98
32Vaco Marek12. 04. 20212006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 104
33Fičor Oskar01. 04. 20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 106
34Paulovčák Sebastián01. 04. 20212006D-chTJT Michalovce 109
35Volník Nicholas02. 04. 20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 110
36Rogulski Yannik30. 03. 20212005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 113
37Paulík Martin21. 04. 20212006D-chTK Matchpoint Trebatice 113
38Vateha Matúš07. 05. 20212006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 113
39Hron Alex Maximilián24. 04. 20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 117
40Ondrášik Adam25. 04. 20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 118
41Dráb Martin10. 05. 20212003D-chTKM Betliar 120
42Kecskés Oliver09. 04. 20212006D-chTK Kúpele Piešťany 126
43Kido Matúš26. 03. 20212005D-chTK Kúpele Piešťany 126
44Chren Patrik21. 04. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 131
45Bušniak Michal18. 04. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 136
46Jeník Šimon04. 04. 20212007S-chTK Petržalka 136
47Czinege Richard04. 05. 20212006D-chHi-Ten TAC D. Streda 136
48Linhart Martin11. 05. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 149
49Hubinský Július26. 04. 20212006D-chOukey Tenis Chorvátsky Grob 153
50Letavay Matej13. 04. 20212006D-chTK Ružomberok 156
51Krcho Dávid29. 03. 20212006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 180
52Bairo Dylan28. 04. 20212008S-chTC EMPIRE Trnava  
53Jankech Michael08. 04. 20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
54Hanušovský Lukáš01. 04. 20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
55Bíly Pavol10. 04. 20212007S-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lábaj Patrik22. 05. 20212005D-chTK Mladosť Košice 62
2Novák Kristián Jakub25. 05. 20212005D-chTK Profitennis Academy Prešov 68
3Ihring Walter24. 05. 20212005D-chTK Slovan Bratislava 69
4Dráb Filip18. 05. 20212007S-chTenisová akadémia Prešov 185
5Jánošík Timotej19. 05. 20212007S-chTenisová akadémia Prešov  
6Zavacký Peter24. 05. 20212008S-chTenis Komplex Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dvorský Daniel10. 05. 2021 19:352005D-chTK Kúpele Piešťany 95
2Kravec Vladimír25. 05. 2021 00:212004D-chTK Baník Prievidza 47
3Lapšanský Alex29. 05. 2021 14:072006D-chTK Kúpele Piešťany 93
4Lazarčík Markus28. 05. 2021 09:012005D-chTK Slovan Bratislava 29
5Madej Jakub28. 05. 2021 18:272007S-chTK Mladosť Košice 185
6Matunák Martin04. 05. 2021 17:582008S-chTK Slovan Bratislava  
7Melicherík Tomáš28. 05. 2021 06:112004D-chTC EMPIRE Trnava 101
8Schwarc David29. 05. 2021 08:102005D-chTC EMPIRE Trnava 21


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk