' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:31.05.2021 Termín do:04.06.2021
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-30.05.2021 9:00STZ
dorastenky4824-30.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021). 
Rozpis
organizačný výbor, časový harmonogram, ubytovanie, správa
VR: Varmus Michal, ZVR: Kališ Branislav
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Mia Chudejová 
   31.05.2021
2. BYE 
 
3. Terézia Mĺkva 
   31.05.2021 10:15
4. Katarína Jakubcová 
 
5. Lara Margočová 
   31.05.2021 10:15
6. Ester Gonosová 
 
7. (9-16)Miriam Gondorová 
   31.05.2021
8. BYE 
 
9. (9-16)Sára Šarinová 
   31.05.2021
10. BYE 
 
11. Gabriela Naňová 
   31.05.2021 10:15
12. Noemi Babíková 
 
13. Michaela Gedayová 
   31.05.2021 10:15
14. Klára Sameliaková 
 
15. (5-8)Nina Ďarmatiová 
   31.05.2021
16. BYE 
 
17. (3-4)Nikola Daubnerová 
   31.05.2021
18. BYE 
 
19. Stella Krivičková 
   31.05.2021 11:45
20. Vivienne Potičná 
 
21. Linda Škvrndová 
   31.05.2021 11:45
22. Zuzana Kalašová 
 
23. (9-16)Adela Gemzická 
   31.05.2021
24. BYE 
 
25. (9-16)Katarína Pavlechová 
   31.05.2021
26. BYE 
 
27. Tamara Šramková 
   31.05.2021 11:45
28. Kiara Žabková 
 
29. Emma Tóthová 
   31.05.2021 11:45
30. Ema Mravcová 
 
31. BYE 
   31.05.2021
32. (5-8)Zuzana Vancelová 
 
33. BYE 
   31.05.2021
34. (5-8)Ela Pláteníková 
 
35. Agáta Provazníková 
   31.05.2021 11:45
36. Renáta Jamrichová 
 
37. Natália Koppová 
   31.05.2021 11:45
38. Lilly Cvanciger 
 
39. BYE 
   31.05.2021
40. (9-16)Petra Janigová 
 
41. BYE 
   31.05.2021
42. (9-16)Nina Kyseľová 
 
43. Ana Šabíková 
   31.05.2021 11:45
44. Barbora Garguláková 
 
45. Mária Mináriková 
   31.05.2021 11:45
46. Zuzana Trebuňová 
 
47. BYE 
   31.05.2021
48. (3-4)Nina Vargová 
 
49. BYE 
   31.05.2021
50. (5-8)Karolína Mráziková 
 
51. Karin Ferjaková 
   31.05.2021 11:45
52. Dominika Pirohová 
 
53. Viktória Lacková 
   31.05.2021 11:45
54. Lilla Tóth 
 
55. BYE 
   31.05.2021
56. (9-16)Karolína Krajmer 
 
57. BYE 
   31.05.2021
58. (9-16)Laura Nádaská 
 
59. Sofia Svitková 
   31.05.2021 13:00
60. Slávka Mihálová 
 
61. Klára Mária Švorcová 
   31.05.2021 13:00
62. Terézia Perháčová 
 
63. BYE 
   31.05.2021
64. (2)Salma Drugdová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chudejová M.  Vargová N. 
   31.05.2021
2. BYE 
 
3. Jakubcová K.  Mináriková M. 
   31.05.2021
4. BYE 
 
5. Tóth L.  Ferjaková K. 
   31.05.2021
6. Škvrndová L.  Krivičková S. 
 
7. (5-8)Pavlechová K.  Gemzická A. 
   31.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Gondorová M.  Pláteníková E. 
   31.05.2021
10. BYE 
 
11. Provazníková A.  Garguláková B. 
   31.05.2021
12. Trebuňová Z.  Cvanciger L. 
 
13. Sameliaková K.  Perháčová T. 
   31.05.2021
14. Šramková T.  Krajmer K. 
 
15. BYE 
   31.05.2021
16. (5-8)Jamrichová R.  Drugdová S. 
 
17. BYE 
   31.05.2021
18. (5-8)Babíková N.  Šabíková A. 
 
19. Mravcová E.  Koppová N. 
   31.05.2021
20. Gonosová E.  Mĺkva T. 
 
21. Margočová L.  Zapletalová A. 
   31.05.2021
22. Lacková V.  Mihálová S. 
 
23. BYE 
   31.05.2021
24. (3-4)Janigová P.  Kyseľová N. 
 
25. BYE 
   31.05.2021
26. (5-8)Čuboňová Ž.  Mráziková K. 
 
27. Kalašová Z.  Gedayová M. 
   31.05.2021
28. Tóthová E.  Nádaská L. 
 
29. BYE 
   31.05.2021
30. Švorcová K.  Švorcová S. 
 
31. BYE 
   31.05.2021
32. (2)Vancelová Z.  Ďarmatiová N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chudejová Mia31.10.20212003D-dTK Žilina 3
2 Drugdová Salma31.10.20222004D-dFresh club Zvolen 4
3 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 6
4 Daubnerová Nikola31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 7
5 Pláteníková Ela31.10.20222004D-dTC EMPIRE Trnava 9
6 Ďarmatiová Nina31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 10
7 Vancelová Zuzana31.10.20222004D-dTK Žilina 12
8 Mráziková Karolína31.10.20222004D-dTC EMPIRE Trnava 13
9 Šarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov 14
10 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 15
11 Kyseľová Nina31.10.20222006D-dTC Topoľčany 16
12 Pavlechová Katarína31.10.20212005D-dTennisTradex NMnV 18
13 Gemzická Adela31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 19
14 Nádaská Laura31.10.20222004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 20
15 Gondorová Miriam31.10.20212003D-dMŠK Poprad-Tatry 21
16 Krajmer Karolína31.10.20222006D-dStredoslovenský tenisový zväz 22
17 Lacková Viktória31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 23
18 Šabíková Ana31.10.20222004D-dTK Zlaté Moravce 25
19 Babíková Noemi31.10.20222004D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 26
20NVKKoppová Natália31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 27
21 Krivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 29
22 Perháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 31
23NVKJamrichová Renáta31.10.20212007S-dOZ Slávia Trnava 33
24NVKŠramková Tamara31.10.20222006D-dTK Jednotka Bratislava 35
25 Sameliaková Klára31.10.20222004D-dTK Slávia STU Bratislava 40
26 Cvanciger Lilly31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 41
27 Mihálová Slávka31.10.20222004D-dTK Senica 43
28 Škvrndová Linda31.10.20222004D-dTK Slávia STU Bratislava 44
29 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 46
30 Švorcová Klára Mária31.10.20222003D-dTK Kúpele Piešťany 49
31 Trebuňová Zuzana31.10.20212004D-dTK Mladosť Košice 51
32 Kalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 52
33 Provazníková Agáta31.10.20222004D-dAŠK Skalica 55
34WCŽabková Kiara31.10.20222007S-dTC EMPIRE Trnava 57
35WCTóthová Emma31.10.20212005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 58
36 Gedayová Michaela31.10.20212005D-dTK Slávia SPU Nitra 62
37NVKMravcová Ema31.10.20222006D-dTK Slovan Bratislava 67
38 Naňová Gabriela31.10.20212003D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 68
39 Potičná Vivienne31.10.20222006D-dTK Jednotka Bratislava 76
40 Margočová Lara31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 81
41 Gonosová Ester31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 81
42 Ferjaková Karin31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 94
43USPPirohová Dominika31.10.20222006D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 96
44 Mináriková Mária31.10.20222006D-dBenet LTC Bytča 98
45 Svitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 108
46 Tóth Lilla31.10.20212007S-dTKM Betliar 114
47USPMĺkva Terézia31.10.20222006D-dTK Kúpele Piešťany 133
48 Jakubcová Katarína31.10.20212007S-dSTK Martin Priekopa 224
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Šurinová Simona19. 04. 20212005D-dTK Inter Bratislava 32
2Čuboňová Žofia22. 04. 20212004D-dTKM - Tenisový klub Madunice 36
3Stolárová Lenka11. 04. 20212005D-dTK Mladosť Košice 37
4Cíleková Laura07. 04. 20212005D-dTK Slovan Bratislava 39
5Marušinová Martina27. 04. 20212003D-dTK Zohor 48
6Vallová Marianna06. 04. 20212006D-dTK Slávia STU Bratislava 54
7Feketeová Liliana28. 04. 20212005D-dTK Mladosť Košice 61
8Slabá Natália03. 04. 20212003D-dTK Slávia SPU Nitra 65
9Gombitová Ivana28. 04. 20212004D-dTJT Michalovce 66
10Gavalcová Terézia27. 04. 20212004D-dTC EMPIRE Trnava 71
11Gombitová Alexandra28. 04. 20212004D-dTJT Michalovce 72
12Vatlavicová Monika06. 04. 20212006D-dTK 77 Skalica 73
13Mudranincová Sofia23. 04. 20212004D-dTK AS Trenčín 74
14Krajčovičová Ashley11. 04. 20212005D-dLTC Leopoldov 77
15Polakovičová Adela24. 03. 20212005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 79
16Zaicová Daniela03. 05. 20212004D-dTK Mladosť Košice 79
17Šimonová Nina21. 04. 20212005D-dTK AS Trenčín 83
18Kamenská Chiara19. 04. 20212005D-dŠA Trenčianske Teplice 86
19Bučič Veronika20. 04. 20212004D-dTK Petržalka 87
20Félixová Saša06. 04. 20212006D-dTC EMPIRE Trnava 88
21Veličová Nina16. 04. 20212005D-dTK AS Trenčín 92
22Michalčíková Bernadette18. 04. 20212006D-dTC Topoľčany 92
23Hrabovská Karolína17. 04. 20212004D-dTK Tennis Classic Bratislava 95
24Jávorková Karin09. 04. 20212006D-dTK ŠTK Šamorín 100
25Mešková Ema05. 05. 20212005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 100
26Košecká Gabriela24. 03. 20212006D-dTK 77 Skalica 102
27Kolodžejová Lea27. 04. 20212006D-dTK Mladosť Košice 104
28Petrovičová Nella30. 03. 20212006D-dTK Petržalka 107
29Čuboňová Lucia02. 05. 20212006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 111
30Plajová Nina06. 05. 20212004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 114
31Zapletalová Alexandra31. 03. 20212006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 121
32Gubík Amanda11. 04. 20212006D-dTJ Lokomotíva Bánov 138
33Líšková Barbora26. 04. 20212006D-dTA M. Ryšavého Bojnice 141
34Berceliová Emma05. 05. 20212006D-dHi-Ten TAC D. Streda 144
35Hetešová Sophie06. 04. 20212006D-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 144
36Jalčová Diana21. 04. 20212007S-dTC Slávia UPJŠ Košice 148
37Poldaufová Simona18. 04. 20212005D-dTenis team Nové Zámky 154
38Kolibková Lorraine Amie20. 04. 20212007S-dTK Baník Prievidza 156
39Chabadová Timea07. 05. 20212007S-dTKM Martin 166
40Lašáková Lilien16. 05. 20212005D-dTC EMPIRE Trnava 199
41Chudová Michaela12. 04. 20212007S-dTK Kúpele Piešťany 203
42Hozdeková Victória23. 04. 20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 224
43Sevald Nikol10. 04. 20212008S-dOZ Talent NiZa Bratislava 224
44Cíleková Nicol15. 05. 20212007S-dTK Slovan Bratislava 224
45Brestovičová Daniela06. 05. 20212006D-dTenis Komplex Košice 224
46Belanská Lea09. 04. 20212008S-dTC Topoľčany 224
47Scheberová Lucia28. 03. 20212008S-dJH Tenis Akadémia Bratislava  
48Kubalová Kristína07. 05. 20212008S-dTK Žilina  
49Depešová Soňa06. 04. 20212008S-dTK Kúpele Piešťany  
50Šuchterová Nikki15. 04. 20212008S-dTenisová akadémia Prešov  
51Beláňová Ela14. 04. 20212007S-dTK Slávia STU Bratislava  
52Gáliková Terezka12. 04. 20212008S-dTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Nováková Vanessa20. 05. 20212007S-dTC EMPIRE Trnava 135
2Švorcová Stella Izabela31. 05. 20212007S-dTK Kúpele Piešťany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina26. 05. 2021 13:082005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 8
2Fedáková Viktória28. 05. 2021 09:192005D-dTC 92 Levoča 75
3Hradecká Lucia24. 05. 2021 13:082007S-dTK Slávia SPU Nitra 56
4Hubinská Mária27. 05. 2021 17:562003D-dOukey Tenis Chorvátsky Grob 128
5Husárová Silvia29. 05. 2021 19:502006D-dTK Hriňová 191
6Jašková Anika28. 05. 2021 16:592003D-dTK Slovan Bratislava 11
7Karasová Emma29. 05. 2021 21:452006D-dŠport Park Lúčky 59
8Kašťáková Sára26. 05. 2021 22:512007S-dTC EMPIRE Trnava  
9Krivosudská Lucia26. 05. 2021 23:152003D-dTK Sereď 28
10Mayerová Mia13. 05. 2021 12:062003D-dTK Slávia STU Bratislava 34
11Mrzenová Vanesa28. 05. 2021 08:562005D-dTK Tvrdošín 162
12Šašková Barbora27. 05. 2021 12:402005D-dTK Tvrdošín 96
13Sedliačiková Tereza26. 05. 2021 22:442005D-dTop tennis academy Zvolen 173
14Suchánková Sara27. 05. 2021 20:362003D-dMŠK Poprad-Tatry1255
15Svatošová Miroslava30. 05. 2021 08:172005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 45
16Vavrová Yasmin27. 05. 2021 13:082007S-dTK Slávia STU Bratislava 224
17Vighová Nelly27. 05. 2021 18:432004D-dTK Slovan Bratislava 17


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk