' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Boleman Tomáš (A)   
Termín od:07.06.2021 Termín do:11.06.2021
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 06. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší dorastenci4824-06.06.2021 9:00STZ
mladšie dorastenky4824-06.06.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sára Šarinová 
   07.06.2021
2. BYE 
 
3. Emma Brandisová 
   07.06.2021
4. Lea Kolodžejová 
 
5. Ester Gonosová 
   07.06.2021
6. Michaela Gedayová 
 
7. (9-16)Emma Karasová 
   07.06.2021
8. BYE 
 
9. (9-16)Lilly Cvanciger 
   07.06.2021
10. BYE 
 
11. Kiara Nina Kučíková 
   07.06.2021
12. Mária Mináriková 
 
13. Chiara Kamenská 
   07.06.2021
14. Ema Mravcová 
 
15. (5-8)Renáta Jamrichová 
   07.06.2021
16. BYE 
 
17. (3-4)Adela Gemzická 
   07.06.2021
18. BYE 
 
19. Ema Dubcová 
   07.06.2021
20. Katarína Jakubcová 
 
21. Lujza Kozmová 
   07.06.2021
22. Karin Jávorková 
 
23. (9-16)Zuzana Kalašová 
   07.06.2021
24. BYE 
 
25. (9-16)Lenka Stolárová 
   07.06.2021
26. BYE 
 
27. Adela Polakovičová 
   07.06.2021
28. Nina Šimonová 
 
29. Martina Chládeková 
   07.06.2021
30. Nikol Sevald 
 
31. BYE 
   07.06.2021
32. (5-8)Viktória Lacková 
 
33. BYE 
   07.06.2021
34. (5-8)Natália Koppová 
 
35. Alexandra Zapletalová 
   07.06.2021
36. Silvia Husárová 
 
37. Lorraine Amie Kolibková 
   07.06.2021
38. Lilla Tóth 
 
39. BYE 
   07.06.2021
40. (9-16)Lucia Hradecká 
 
41. BYE 
   07.06.2021
42. (9-16)Marianna Vallová 
 
43. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   07.06.2021
44. Sophie Hetešová 
 
45. Saša Félixová 
   07.06.2021
46. Karin Ferjaková 
 
47. BYE 
   07.06.2021
48. (3-4)Katarína Pavlechová 
 
49. BYE 
   07.06.2021
50. (5-8)Karolína Krajmer 
 
51. Mia Pohánková 
   07.06.2021
52. Ema Križanová 
 
53. Terézia Mĺkva 
   07.06.2021
54. Dominika Pirohová 
 
55. BYE 
   07.06.2021
56. (9-16)Liliana Feketeová 
 
57. BYE 
   07.06.2021
58. (9-16)Tamara Šramková 
 
59. Bernadette Michalčíková 
   07.06.2021
60. Vivienne Potičná 
 
61. Nella Petrovičová 
   07.06.2021
62. Timea Chabadová 
 
63. BYE 
   07.06.2021
64. (2)Nina Kyseľová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Pavlechová K.  Gemzická A. 
   07.06.2021
2. BYE 
 
3. Kamenská C.  Šimonová N. 
   07.06.2021
4. BYE 
 
5. Dubcová E.  Kozmová L. 
   07.06.2021
6. Jakubcová K.  Chabadová T. 
 
7. Stolárová L.  Kolodžejová L. 
   07.06.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Jamrichová R.  Kyseľová N. 
   07.06.2021
10. BYE 
 
11. Feketeová L.  Cvanciger L. 
   07.06.2021
12. BYE 
 
13. Pirohová D.  Potičná V. 
   07.06.2021
14. BYE 
 
15. BYE 
   07.06.2021
16. Zapletalová A.  Vallová M. 
 
17. BYE 
   07.06.2021
18. Félixová S.  Michalčíková B. 
 
19. Mĺkva T.  Gonosová E. 
   07.06.2021
20. Mravcová E.  Karasová E. 
 
21. BYE 
   07.06.2021
22. Brandisová E.  Petrovičová N. 
 
23. BYE 
   07.06.2021
24. (3-4)Hradecká L.  Šramková T. 
 
25. BYE 
   07.06.2021
26. Lacková V.  Kučíková K. 
 
27. Kalašová Z.  Gedayová M. 
   07.06.2021
28. Ferjaková K.  Tóth L. 
 
29. BYE 
   07.06.2021
30. Hetešová S.  Sevald N. 
 
31. BYE 
   07.06.2021
32. (2)Krajmer K.  Koppová N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1WCŠarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov 14
2 Kyseľová Nina31.10.20222006D-dTC Topoľčany 16
3 Pavlechová Katarína31.10.20212005D-dTennisTradex NMnV 18
4 Gemzická Adela31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 19
5 Krajmer Karolína31.10.20222006D-dStredoslovenský tenisový zväz 22
6 Lacková Viktória31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 23
7 Koppová Natália31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 27
8 Jamrichová Renáta31.10.20212007S-dOZ Slávia Trnava 33
9 Šramková Tamara31.10.20222006D-dTK Jednotka Bratislava 35
10 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 37
11 Cvanciger Lilly31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 41
12 Kalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 52
13 Vallová Marianna31.10.20222006D-dTK Slávia STU Bratislava 54
14 Hradecká Lucia31.10.20212007S-dTK Slávia SPU Nitra 56
15NVKKarasová Emma31.10.20222006D-dŠport Park Lúčky 59
16 Feketeová Liliana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 61
17 Gedayová Michaela31.10.20212005D-dTK Slávia SPU Nitra 62
18NVKMravcová Ema31.10.20222006D-dTK Slovan Bratislava 67
19 Potičná Vivienne31.10.20222006D-dTK Jednotka Bratislava 76
20WCPolakovičová Adela31.10.20212005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 79
21NVKGonosová Ester31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 81
22 Šimonová Nina31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 83
23 Kamenská Chiara31.10.20222005D-dŠA Trenčianske Teplice 86
24NVKFélixová Saša31.10.20222006D-dTC EMPIRE Trnava 88
25 Brandisová Emma31.10.20212005D-dLTC Leopoldov 91
26NVKMichalčíková Bernadette31.10.20222006D-dTC Topoľčany 92
27 Ferjaková Karin31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 94
28 Pirohová Dominika31.10.20222006D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 96
29 Mináriková Mária31.10.20222006D-dBenet LTC Bytča 98
30 Jávorková Karin31.10.20222006D-dTK ŠTK Šamorín 100
31 Kolodžejová Lea31.10.20222006D-dTK Mladosť Košice 104
32 Petrovičová Nella31.10.20222006D-dTK Petržalka 107
33 Chládeková Martina31.10.20222006D-dTK Kysucké Nové Mesto 109
34 Tóth Lilla31.10.20212007S-dTKM Betliar 114
35WCZapletalová Alexandra31.10.20222006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 121
36NVKMĺkva Terézia31.10.20222006D-dTK Kúpele Piešťany 133
37 Hetešová Sophie31.10.20222006D-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 144
38 Kolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza 156
39 Kozmová Lujza31.10.20212007S-dTK Mladosť Košice 160
40 Chabadová Timea31.10.20212007S-dTKM Martin 166
41 Husárová Silvia31.10.20222006D-dTK Hriňová 191
42 Dubcová Ema31.10.20212007S-dTenisová akadémia Prešov 191
43 Sevald Nikol31.10.20222008S-dOZ Talent NiZa Bratislava 224
44 Jakubcová Katarína31.10.20212007S-dSTK Martin Priekopa 224
45WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-dSlovenský tenisový zväz  
46 Križanová Ema31.10.20222008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
47USPPohánková Mia31.10.20222008S-dTC EMPIRE Trnava  
48USPKučíková Kiara Nina31.10.20212007S-dTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Veličová Nina23. 05. 20212005D-dTK AS Trenčín 92
2Košecká Gabriela09. 04. 20212006D-dTK 77 Skalica 102
3Čuboňová Lucia22. 04. 20212006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 111
4Ceperková Kristína16. 05. 20212006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 136
5Parízeková Laura09. 05. 20212006D-dTK 77 Skalica 137
6Gubík Amanda13. 05. 20212006D-dTJ Lokomotíva Bánov 138
7Líšková Barbora24. 04. 20212006D-dTA M. Ryšavého Bojnice 141
8Berceliová Emma05. 05. 20212006D-dHi-Ten TAC D. Streda 144
9Jalčová Diana14. 05. 20212007S-dTC Slávia UPJŠ Košice 148
10Kucbelová Kristína03. 05. 20212007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 166
11Štvrtecká Silvia26. 04. 20212005D-dTK 77 Skalica 178
12Chudová Michaela27. 04. 20212007S-dTK Kúpele Piešťany 203
13Podolská Diana18. 05. 20212006D-dTenisová akadémia Prešov 203
14Kulichová Karolína19. 05. 20212005D-dTK Tenis Centrum Bojnice 221
15Sopková Lucia22. 04. 20212007S-dFORTUNA Trnava 224
16Belanská Lea14. 05. 20212008S-dTC Topoľčany 224
17Švorcová Stella Izabela08. 04. 20212007S-dTK Kúpele Piešťany  
18Kašťáková Sára20. 04. 20212007S-dTC EMPIRE Trnava  
19Petríková Dominika06. 05. 20212008S-dŠKT Kremnica  
20Šuchterová Nikki15. 04. 20212008S-dTenisová akadémia Prešov  
21Babincová Sofia15. 04. 20212008S-dTK Senica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Borguľová Sandra25. 05. 20212007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 166
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bab Dominika Elizabeth06. 05. 2021 17:102008S-dTK Slovan Bratislava  
2Balontayová Lucia05. 06. 2021 21:262005D-dTenis team Nové Zámky 78
3Balus Irina03. 06. 2021 17:122005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 8
4Beláňová Ľubica02. 06. 2021 22:372008S-dTK Slávia STU Bratislava  
5Cíleková Laura06. 06. 2021 17:032005D-dTK Slovan Bratislava 39
6Daňková Karolína07. 06. 2021 00:152005D-dTK DVOJKA Komárno 89
7Daubnerová Nikola05. 06. 2021 20:502005D-dTK Slovan Bratislava 7
8Depešová Soňa02. 06. 2021 15:322008S-dTK Kúpele Piešťany  
9Forgáčová Sára03. 06. 2021 11:542005D-dTenis team Nové Zámky 59
10Gáliková Terezka05. 06. 2021 13:382008S-dTK Slávia STU Bratislava  
11Gergičová Alica04. 06. 2021 22:012006D-dLTC Leopoldov 126
12Gross Timea05. 06. 2021 20:272008S-dTK Mladosť Košice  
13Janigová Petra26. 05. 2021 09:362005D-dOZ ŠK Odema Púchov 15
14Kolesárová Jessica03. 06. 2021 19:332007S-dTenisová akadémia Prešov 148
15Krajčovičová Ashley01. 06. 2021 11:252005D-dLTC Leopoldov 77
16Kročková Natália03. 06. 2021 08:472008S-dTC EMPIRE Trnava  
17Margočová Lara05. 06. 2021 18:042006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 81
18Mešková Ema02. 06. 2021 09:292005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 100
19Mrzenová Vanesa02. 06. 2021 23:122005D-dTK Tvrdošín 162
20Nováková Vanessa06. 06. 2021 12:142007S-dTC EMPIRE Trnava 135
21Odorová Emma25. 04. 2021 17:002005D-dTK DVOJKA Komárno 132
22Šašková Barbora07. 06. 2021 12:212005D-dTK Tvrdošín 96
23Scheberová Lucia03. 06. 2021 20:522008S-dJH Tenis Akadémia Bratislava  
24Škoricová Martina05. 06. 2021 09:232007S-dTK Slávia STU Bratislava 106
25Šupová Kali05. 06. 2021 07:542009M-dTK HSC Piešťany  
26Šurinová Simona03. 06. 2021 14:562005D-dTK Inter Bratislava 32
27Svatošová Miroslava05. 06. 2021 13:042005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 45
28Svitková Sofia01. 06. 2021 09:112005D-dTK Žilina 108
29Tóthová Emma02. 06. 2021 13:142005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 58
30Vargová Nina04. 06. 2021 11:102005D-dTK Slovan Bratislava 6
31Vavrová Yasmin04. 06. 2021 12:222007S-dTK Slávia STU Bratislava 224
32Žabková Kiara03. 06. 2021 17:002007S-dTC EMPIRE Trnava 57
33Zemanová Michaela07. 06. 2021 11:302008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk