' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Boleman Tomáš (A)   
Termín od:07.06.2021 Termín do:11.06.2021
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 06. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší dorastenci4824-06.06.2021 9:00STZ
mladšie dorastenky4824-06.06.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Krajčí 
   07.06.2021 13:00
2. BYE 
 
3. Elias Kral 
   07.06.2021 09:00
4. Samuel Melaga 
 
5. Timotej Jánošík 
   07.06.2021 09:00
6. Alex Kohút 
 
7. (9-16)Andrej Kompiš 
   07.06.2021 13:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Jakub Chovanec 
   07.06.2021 13:00
10. BYE 
 
11. Jakub Medveď 
   07.06.2021 09:00
12. Tomáš Talajka 
 
13. Martin Paulík 
   07.06.2021 09:00
14. Patrik Hulín 
 
15. (5-8)Sebastián Jonáš Safko 
   07.06.2021 13:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Samuel Guzoň 
   07.06.2021 13:00
18. BYE 
 
19. Nikolas Paulovič 
   07.06.2021 09:00
20. Alex Lapšanský 
 
21. Sebastián Paulovčák 
   07.06.2021 09:00
22. Marek Naňo 
 
23. (9-16)Xavier Jakubovič 
   07.06.2021 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Kristián Jakub Novák 
   07.06.2021 13:00
26. BYE 
 
27. Adam Mattoš 
   07.06.2021 09:00
28. Martin Puskeiler 
 
29. Martin Srnánek 
   07.06.2021 09:00
30. Simon Bognár 
 
31. BYE 
   07.06.2021 13:00
32. (5-8)Oliver Pivník 
 
33. BYE 
   07.06.2021 14:30
34. (5-8)Bence Tóth 
 
35. Dominik Guzmický 
   07.06.2021 09:00
36. Dylan Bairo 
 
37. Michael Jankech 
   07.06.2021 09:00
38. Filip Dráb 
 
39. BYE 
   07.06.2021 14:30
40. (9-16)Walter Ihring 
 
41. BYE 
   07.06.2021 14:30
42. (9-16)Aleš Michalica 
 
43. Jaroslav Karovič 
   07.06.2021 10:00
44. Matej Letavay 
 
45. Adam Ondrášik 
   07.06.2021 10:00
46. Matúš Kido 
 
47. BYE 
   07.06.2021 14:30
48. (3-4)David Schwarc 
 
49. BYE 
   07.06.2021 14:30
50. (5-8)Šimon Papuščák 
 
51. Pavol Bíly 
   07.06.2021 10:00
52. Marek Vaco 
 
53. Oliver Kecskés 
   07.06.2021 10:00
54. Patrik Chren 
 
55. BYE 
   07.06.2021 14:30
56. (9-16)Nathan André Halahija 
 
57. BYE 
   07.06.2021 14:30
58. (9-16)Richard Bottlik 
 
59. Jakub Madej 
   07.06.2021 10:00
60. Daniel Balaščák 
 
61. Alex Maximilián Hron 
   07.06.2021 10:00
62. Matej Markovič 
 
63. BYE 
   07.06.2021 14:30
64. (2)Simon Norrman 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krajčí M.  Norrman S. 
   07.06.2021
2. BYE 
 
3. Ihring W.  Kohút A. 
   07.06.2021
4. Bairo D.  Bíly P. 
 
5. Ondrášik A.  Kido M. 
   07.06.2021
6. Dráb F.  Balaščák D. 
 
7. (5-8)Kompiš A.  Chovanec J. 
   07.06.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Pivník O.  Papuščák Š. 
   07.06.2021
10. BYE 
 
11. Bognár S.  Vaco M. 
   07.06.2021
12. Markovič M.  Fičor O. 
 
13. Hron A.  Guzmický D. 
   07.06.2021
14. Melaga S.  Paulovič N. 
 
15. BYE 
   07.06.2021
16. (5-8)Halahija N.  Jakubovič X. 
 
17. BYE 
   07.06.2021
18. (5-8)Hulín P.  Bottlik R. 
 
19. Chren P.  Kecskés O. 
   07.06.2021
20. Naňo M.  Medveď J. 
 
21. Kral E.  Madej J. 
   07.06.2021
22. Lapšanský A.  Novák K. 
 
23. BYE 
   07.06.2021
24. (3-4)Safko S.  Tóth B. 
 
25. BYE 
   07.06.2021
26. (5-8)Talajka T.  Michalica A. 
 
27. Paulík M.  Srnánek M. 
   07.06.2021
28. Paulovčák S.  Jánošík T. 
 
29. Puskeiler M.  Karovič J. 
   07.06.2021
30. Jankech M.  Letavay M. 
 
31. BYE 
   07.06.2021
32. (2)Guzoň S.  Schwarc D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 7
2 Norrman Simon31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 18
3 Schwarc David31.10.20212005D-chTC EMPIRE Trnava 21
4 Guzoň Samuel31.10.20212005D-chJJ Tenis Trnava 23
5 Safko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 30
6 Tóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar 31
7 Pivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 35
8 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 37
9 Bottlik Richard31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 49
10 Kompiš Andrej31.10.20212005D-chTK Žilina 51
11 Halahija Nathan André31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava 51
12 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 58
13 Michalica Aleš31.10.20212005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 63
14 Novák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTK Profitennis Academy Prešov 68
15 Ihring Walter31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 69
16 Jakubovič Xavier31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 74
17NVKNaňo Marek31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 79
18NVKTalajka Tomáš31.10.20222006D-chTK Kúpele Piešťany 80
19 Srnánek Martin31.10.20212005D-chTC MERY Academy Holíč 82
20NVKHulín Patrik31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 83
21NVKMelaga Samuel31.10.20222006D-chFresh club Zvolen 90
22 Paulovič Nikolas31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 91
23 Karovič Jaroslav31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 91
24 Lapšanský Alex31.10.20222006D-chTK Kúpele Piešťany 93
25 Puskeiler Martin31.10.20222006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 98
26 Bognár Simon31.10.20222006D-chTK Baník Prievidza 98
27 Kohút Alex31.10.20222006D-chTŠ Advantage Bratislava 98
28 Vaco Marek31.10.20222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 104
29NVKMedveď Jakub31.10.20222006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 106
30WCPaulovčák Sebastián31.10.20222006D-chTJT Michalovce 109
31 Paulík Martin31.10.20222006D-chTK Matchpoint Trebatice 113
32WCHron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 117
33 Ondrášik Adam31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 118
34 Kido Matúš31.10.20212005D-chTK Kúpele Piešťany 126
35 Kecskés Oliver31.10.20212006D-chTK Kúpele Piešťany 126
36 Chren Patrik31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 131
37 Letavay Matej31.10.20222006D-chTK Ružomberok 156
38 Mattoš Adam31.10.20222006D-chTKM Betliar 177
39 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 185
40 Kral Elias31.10.20222007S-chTenisová akadémia Prešov 185
41NVKMarkovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 185
42WCDráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 185
43 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 185
44 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava  
45 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov  
46USPBairo Dylan31.10.20222008S-chTC EMPIRE Trnava  
47 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
48USPGuzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Dvorský Daniel29. 04. 20212005D-chTK Kúpele Piešťany 95
2Macák Milan25. 04. 20212006D-chMŠK Poprad-Tatry 111
3Rogulski Yannik16. 05. 20212005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 113
4Vateha Matúš10. 04. 20212006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 113
5Hlivjak Oliver18. 05. 20212007S-chTenisová akadémia Prešov 126
6Bušniak Michal03. 05. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 136
7Linhart Martin13. 05. 20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 149
8Hubinský Július26. 04. 20212006D-chOukey Tenis Chorvátsky Grob 153
9Arva Sebastian02. 05. 20212006D-chTK PROFI Senec 156
10Deen Mojmír18. 05. 20212007S-chTK Jednotka Bratislava 185
11Németh Martin05. 05. 20212006D-chTK VIP Bratislava 185
12Karasz Milan15. 04. 20212006D-chTK Spartak Komárno  
13Grendel Adam13. 05. 20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava  
14Kurčík Adam20. 04. 20212007S-chTK Slávia STU Bratislava  
15Vrba Miloslav16. 04. 20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
16Solčan Adam23. 05. 20212007S-chTK Slávia SPU Nitra  
17Malec Štefan21. 05. 20212006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Fičor Oskar26. 05. 20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 106
2Volník Nicholas28. 05. 20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 110
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Oliver05. 06. 2021 11:532007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 180
2Benian Oskar05. 06. 2021 17:462007S-chTK Slávia STU Bratislava  
3Hanušovský Lukáš05. 06. 2021 09:512007S-chTK Sparta Považská Bystrica  
4Jaroščák Maximilián11. 06. 2021 22:092006D-chTK Slovan Bratislava 156
5Krahulec Martin30. 05. 2021 19:122008S-chTK Senica  
6Krcho Dávid28. 05. 2021 22:452006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 180
7Krnáč Samuel05. 06. 2021 08:352005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 39
8Kulich Lukáš06. 06. 2021 07:592007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 156
9Lábaj Patrik29. 05. 2021 12:292005D-chTK Mladosť Košice 62
10Lazarčík Markus28. 05. 2021 08:592005D-chTK Slovan Bratislava 29
11Macháč Max Mikuláš06. 06. 2021 13:022005D-chTK Slávia SPU Nitra 49
12Matunák Martin04. 06. 2021 19:372008S-chTK Slovan Bratislava  
13Poklemba Filip01. 06. 2021 22:292007S-chTK Slávia STU Bratislava 86


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk