' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:25.05.2021 Termín do:28.05.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-24.05.2021 9:00STZ
staršie žiačky4824-24.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá, nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov
Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram + organizačné pokyny , správa
VR: Baláž Milan, ZVR: Orviský Ivan

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 31. 5. - 4. 6. 2021).

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lucia Hradecká 
   25.05.2021 14:45
2. BYE 
 
3. Karin Vallová 
   25.05.2021 11:00
4. Klára Klieštencová 
 
5. Lujza Zimenová 
   25.05.2021 11:00
6. Sofia Barháčová 
 
7. (9-16)Nikol Sevald 
   25.05.2021 14:45
8. BYE 
 
9. (9-16)Jessica Kolesárová 
   25.05.2021 14:45
10. BYE 
 
11. Nikola Farkašová 
   25.05.2021 11:00
12. Eliška Kubová-Danajová 
 
13. Timea Trebuľová 
   25.05.2021 11:00
14. Lorraine Amie Kolibková 
 
15. (5-8)Martina Škoricová 
   25.05.2021 14:45
16. BYE 
 
17. (3-4)Soňa Depešová 
   25.05.2021 14:45
18. BYE 
 
19. Timea Gross 
   25.05.2021 11:00
20. Dominika Elizabeth Bab 
 
21. Nina Vargová 
   25.05.2021 11:00
22. Stella Cinkaničová 
 
23. (9-16)Kiara Nina Kučíková 
   25.05.2021 14:45
24. BYE 
 
25. (9-16)Mia Pohánková 
   25.05.2021 16:00
26. BYE 
 
27. Ema Križanová 
   25.05.2021 12:15
28. Abigail Emily Semanská 
 
29. Dominika Petríková 
   25.05.2021 12:15
30. Lujza Kozmová 
 
31. BYE 
   25.05.2021 16:00
32. (5-8)Sára Kašťáková 
 
33. BYE 
   25.05.2021 16:00
34. (5-8)Natália Kročková 
 
35. Lea Belanská 
   25.05.2021 12:15
36. Michaela Chudová 
 
37. Kali Šupová 
   25.05.2021 12:15
38. Petra Adamcová 
 
39. BYE 
   25.05.2021 16:00
40. (9-16)Lilla Tóth 
 
41. BYE 
   25.05.2021 16:00
42. (9-16)Terezka Gáliková 
 
43. Ema Dubcová 
   25.05.2021 12:15
44. Ela Beláňová 
 
45. Stella Izabela Švorcová 
   25.05.2021 12:15
46. Flóra Rablánska 
 
47. BYE 
   25.05.2021 16:00
48. (3-4)Vanessa Nováková 
 
49. BYE 
   25.05.2021 16:00
50. (5-8)Yasmin Vavrová 
 
51. Kristína Kubalová 
   25.05.2021 12:15
52. Victória Hozdeková 
 
53. Aneta Polačiková 
   25.05.2021 12:15
54. Ester Haňdiaková 
 
55. BYE 
   25.05.2021
56. (9-16)Diana Jalčová 
 
57. BYE 
   25.05.2021 16:00
58. (9-16)Nina Kováčiková 
 
59. Nela Kuriľáková 
   25.05.2021 12:15
60. Lucia Sopková 
 
61. Nicole Emma Herdická 
   25.05.2021 12:15
62. Emília Kováčová 
 
63. BYE 
   25.05.2021 16:00
64. (2)Kiara Žabková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hradecká L.  Žabková K. 
   25.05.2021
2. BYE 
 
3. Šupová K.  Belanská L. 
   25.05.2021
4. BYE 
 
5. Bab D.  Kubalová K. 
   25.05.2021
6. Klieštencová K.  Rablánska F. 
 
7. (5-8)Kolesárová J.  Kučíková K. 
   25.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Depešová S.  Kročková N. 
   25.05.2021
10. BYE 
 
11. Polačiková A.  Kubová-Danajová E. 
   25.05.2021
12. Semanská A.  Vallová K. 
 
13. Švorcová S.  Chudová M. 
   25.05.2021
14. Beláňová E.  Haňdiaková E. 
 
15. BYE 
   25.05.2021
16. (5-8)Jalčová D.  Tóth L. 
 
17. BYE 
   25.05.2021
18. (5-8)Kašťáková S.  Pohánková M. 
 
19. Dubcová E.  Kozmová L. 
   25.05.2021
20. Kuriľáková N.  Cinkaničová S. 
 
21. Hozdeková V.  Herdická N. 
   25.05.2021
22. Petríková D.  Gross T. 
 
23. BYE 
   25.05.2021
24. (3-4)Škoricová M.  Kováčiková N. 
 
25. BYE 
   25.05.2021
26. (5-8)Gáliková T.  Sevald N. 
 
27. Kováčová E.  Vargová N. 
   25.05.2021
28. Farkašová N.  Zimenová L. 
 
29. BYE 
   25.05.2021
30. Trebuľová T.  Adamcová P. 
 
31. BYE 
   25.05.2021
32. (2)Vavrová Y.  Nováková V. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hradecká Lucia31.10.20212007S-dTK Slávia SPU Nitra281
2 Žabková Kiara31.10.20222007S-dTC EMPIRE Trnava 3
3 Nováková Vanessa31.10.20212007S-dTC EMPIRE Trnava 4
4 Depešová Soňa31.10.20222008S-dTK Kúpele Piešťany 5
5 Vavrová Yasmin31.10.20212007S-dTK Slávia STU Bratislava 6
6 Škoricová Martina31.10.20212007S-dTK Slávia STU Bratislava 7
7 Kročková Natália31.10.20222008S-dTC EMPIRE Trnava 8
8 Kašťáková Sára31.10.20212007S-dTC EMPIRE Trnava 9
9 Kučíková Kiara Nina31.10.20212007S-dTC EMPIRE Trnava 10
10 Tóth Lilla31.10.20212007S-dTKM Betliar 11
11 Jalčová Diana31.10.20212007S-dTC Slávia UPJŠ Košice 12
12 Kolesárová Jessica31.10.20212007S-dTenisová akadémia Prešov 13
13 Kováčiková Nina31.10.20212007S-dTenis team Nové Zámky 14
14 Pohánková Mia31.10.20222008S-dTC EMPIRE Trnava 15
15NVKSevald Nikol31.10.20222008S-dOZ Talent NiZa Bratislava 18
16NVKGáliková Terezka31.10.20222008S-dTK Slávia STU Bratislava 19
17 Kuriľáková Nela31.10.20222008S-dTK Profitennis Academy Prešov 21
18 Kozmová Lujza31.10.20212007S-dTK Mladosť Košice 22
19 Kolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza 23
20 Švorcová Stella Izabela31.10.20212007S-dTK Kúpele Piešťany 24
21 Dubcová Ema31.10.20212007S-dTenisová akadémia Prešov 25
22 Hozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 26
23 Haňdiaková Ester31.10.20222008S-dTK Slovan Bratislava 27
24 Gross Timea31.10.20222008S-dTK Mladosť Košice 28
25 Petríková Dominika31.10.20222008S-dŠKT Kremnica 30
26NVKBelanská Lea31.10.20222008S-dTC Topoľčany 31
27 Sopková Lucia31.10.20212007S-dFORTUNA Trnava 32
28 Chudová Michaela31.10.20212007S-dTK Kúpele Piešťany 33
29 Beláňová Ela31.10.20212007S-dTK Slávia STU Bratislava 36
30 Adamcová Petra31.10.20222008S-dTA M. Ryšavého Bojnice 37
31 Bab Dominika Elizabeth31.10.20222008S-dTK Slovan Bratislava 42
32 Vallová Karin31.10.20222008S-dTK Slávia STU Bratislava 43
33 Trebuľová Timea31.10.20222008S-dLieskovský tenisový klub-LTC 44
34USPKubalová Kristína31.10.20222008S-dTK Žilina 45
35 Kováčová Emília31.10.20222008S-dTK Slovan Bratislava 47
36NVKCinkaničová Stella31.10.20222008S-dTK Mladosť Košice 48
37NVKHerdická Nicole Emma31.10.20212009M-dTJ Sokol Prešov 49
38NVKŠupová Kali31.10.20212009M-dTK HSC Piešťany 59
39 Polačiková Aneta31.10.20222008S-dTKM - Tenisový klub Madunice 67
40WCFarkašová Nikola31.10.20212009M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 76
41 Kubová-Danajová Eliška31.10.20222008S-dLTC Leopoldov 82
42 Zimenová Lujza31.10.20212009M-dTK Žilina 84
43 Semanská Abigail Emily31.10.20212009M-dTK F1 Poprad 91
44 Klieštencová Klára31.10.20212009M-dTK Kúpele Piešťany 92
45WCBarháčová Sofia31.10.20212009M-dTC EMPIRE Trnava 92
46 Vargová Nina31.10.20212009M-dTenisová akadémia Prešov 102
47USPRablánska Flóra31.10.20212009M-dTenis team Nové Zámky  
48 Križanová Ema31.10.20222008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jakubcová Katarína14. 04. 20212007S-dSTK Martin Priekopa 20
2Chabadová Timea08. 05. 20212007S-dTKM Martin 34
3Zitová Tamara07. 04. 20212008S-dTK Baník Prievidza 35
4Herdická Vanessa Mia13. 04. 20212007S-dTJ Sokol Prešov 38
5Šuchterová Nikki15. 04. 20212008S-dTenisová akadémia Prešov 39
6Daubnerová Ivana03. 04. 20212008S-dTK Slovan Bratislava 46
7Košútová Lara06. 04. 20212008S-dTK Hriňová 50
8Kamenská Viktória02. 04. 20212008S-dLieskovský tenisový klub-LTC 51
9Pauková Sofia14. 04. 20212008S-dTK Rajec 52
10Lišková Ema11. 04. 20212007S-dTK Baník Prievidza 55
11Scheberová Lucia31. 03. 20212008S-dJH Tenis Akadémia Bratislava 57
12Madarová Elizabeth16. 04. 20212008S-dTK Žilina 63
13Hrbáňová Simona19. 04. 20212007S-dTK Slávia STU Bratislava 64
14Čačová Tereza12. 04. 20212008S-dTK Slovan Bratislava 65
15Májková Júlia04. 05. 20212008S-dTK Žilina 70
16Hrnčiarová Natália16. 04. 20212007S-dTenisový klub Dúbravka BA 71
17Herdický Alexandra Sofia27. 04. 20212008S-dTJ Sokol Prešov 72
18Konderlová Natália01. 05. 20212008S-dTenisový klub Dúbravka BA 75
19Medviďová Katarína07. 04. 20212008S-dTK Slávia STU Bratislava 78
20Georgievska Hana10. 04. 20212008S-dTK Slávia STU Bratislava 89
21Beláňová Ľubica06. 04. 20212008S-dTK Slávia STU Bratislava 94
22Ferancová Agnes03. 04. 20212008S-dTK Slávia STU Bratislava 99
23Martinková Katarína28. 04. 20212009M-dTK Mladosť Košice 102
24Petrášová Diana04. 04. 20212009M-dTA M. Ryšavého Bojnice 102
25Šarišská Laura04. 04. 20212009M-dTenisová akadémia Prešov 102
26Moussa Yasmine04. 05. 20212008S-dTC Topoľčany 111
27Mokrá Vanesa21. 04. 20212009M-dTK Raketa Nedožery-Brezany 117
28Sedláková Sofia16. 04. 20212009M-dTK Sereď 118
29Šatánková Valentína12. 04. 20212008S-dTK Petržalka 118
30Pindúrová Vivien09. 04. 20212008S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 118
31Zathurecká Zoja09. 04. 20212008S-dTK Slovan Bratislava 127
32Žuffová Liana12. 04. 20212008S-dTK Slávia STU Bratislava 127
33Švagrová Kristýna04. 04. 20212009M-dTK Kysucké Nové Mesto 149
34Křenová Klára29. 04. 20212009M-dTK Kúpele Piešťany 153
35Zemanová Michaela01. 04. 20212008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 153
36Titková Nikola14. 04. 20212008S-dDetská tenisová škola Nitra 158
37Palanová Adela23. 04. 20212009M-dOZ ŠK Odema Púchov 158
38Rybárová Mária04. 05. 20212008S-dŠKM Nádeje Trakovice  
39Mrázová Vanesa07. 04. 20212009M-dZápadoslovenský tenisový zväz  
40Babincová Sofia15. 04. 20212008S-dTK Senica  
41Fedorová Nikola26. 04. 20212009M-dTJ Sokol Prešov  
42Tatierska Deana25. 04. 20212009M-dTK Sparta Považská Bystrica  
43Valenčíková Diana04. 04. 20212009M-dTK Senica  
44Hargašová Sofia08. 04. 20212009M-dLTC Leopoldov  
45Kočišová Sofia Rachel12. 04. 20212010M-dTK Slovan Bratislava  
46Nováková Viktória04. 04. 20212010M-dTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Flimelová Kristína13. 05. 20212007S-dTK Slovan Bratislava 17
2Cíleková Nicol15. 05. 20212007S-dTK Slovan Bratislava 53
3Bohunčáková Stela22. 05. 20212008S-dTK F1 Poprad 139
4Kizeková Mia13. 05. 20212007S-dTK Kúpele Piešťany 158
5Lukáčová Miroslava18. 05. 20212009M-dTK F1 Poprad  
6Lenártová Lara14. 05. 20212010M-dTK Slávia SPU Nitra  
7Košická Nina17. 05. 20212010M-dTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Borguľová Sandra23. 05. 2021 22:532007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 29
2Cimmermannová Natália17. 05. 2021 09:562009M-dTC EMPIRE Trnava  
3Gajdošová Michaela21. 05. 2021 20:202009M-dTK Slovan Galanta 153
4Geryková Eleanor12. 05. 2021 07:362009M-dTK Inter Bratislava  
5Chmelová Andrea13. 05. 2021 17:252008S-dTK Slovan Bratislava 88
6Jamrichová Renáta20. 05. 2021 11:052007S-dOZ Slávia Trnava342
7Salaiová Vanesa14. 05. 2021 08:532008S-dFORTUNA Trnava 40
8Siváková Adela23. 05. 2021 17:492008S-dTK Petržalka 78
9Tomašovičová Lea24. 05. 2021 08:432007S-dTK Slávia STU Bratislava 62


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk