' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:25.05.2021 Termín do:28.05.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-24.05.2021 9:00STZ
staršie žiačky4824-24.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá, nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov
Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram + organizačné pokyny , správa
VR: Baláž Milan, ZVR: Orviský Ivan

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 31. 5. - 4. 6. 2021).

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   25.05.2021 13:30
2. BYE 
 
3. Oskar Benian 
   25.05.2021 09:00
4. Matej Maruniak 
 
5. Lukáš Chren 
   25.05.2021 09:00
6. Martin Bobošík 
 
7. (9-16)Timotej Jánošík 
   25.05.2021 13:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Lukáš Hanušovský 
   25.05.2021 13:30
10. BYE 
 
11. Matúš Petráško 
   25.05.2021 09:00
12. Alex Adam Fano 
 
13. Dominik Mačej 
   25.05.2021 09:00
14. Samuel Alexander Krajčír 
 
15. (5-8)Michael Jankech 
   25.05.2021 13:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Filip Dráb 
   25.05.2021 13:30
18. BYE 
 
19. Miloslav Vrba 
   25.05.2021 09:00
20. Elias Kral 
 
21. Jakub Vasky 
   25.05.2021 09:00
22. Radovan Kriško 
 
23. (9-16)Dylan Bairo 
   25.05.2021 13:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Maroš Medveď 
   25.05.2021 13:30
26. BYE 
 
27. Filip Urbánoš 
   25.05.2021 09:00
28. Sebastian Turek 
 
29. Samuel Trojan 
   25.05.2021 09:00
30. Leon Sloboda 
 
31. BYE 
   25.05.2021 13:30
32. (5-8)Pavol Bíly 
 
33. BYE 
   25.05.2021 13:30
34. (5-8)Martin Matunák 
 
35. Dominik Guzmický 
   25.05.2021 09:00
36. Šimon Jeník 
 
37. Timotej Turóci 
   25.05.2021 09:00
38. Sebastián Faga 
 
39. BYE 
   25.05.2021 13:30
40. (9-16)Adam Babušík 
 
41. BYE 
   25.05.2021 13:30
42. (9-16)Oliver Hlivjak 
 
43. Lukáš Kulich 
   25.05.2021 09:00
44. David Suchan 
 
45. Martin Šuchter 
   25.05.2021 10:15
46. Šimon Dióssy 
 
47. BYE 
   25.05.2021 14:45
48. (3-4)Daniel Balaščák 
 
49. BYE 
   25.05.2021 14:45
50. (5-8)Adam Solčan 
 
51. Matej Lipták 
   25.05.2021 10:15
52. Tomáš Glos 
 
53. Alex Čech 
   25.05.2021 10:15
54. Peter Danko 
 
55. BYE 
   25.05.2021 14:45
56. (9-16)Jakub Madej 
 
57. BYE 
   25.05.2021 14:45
58. (9-16)Oskar Fičor 
 
59. Markus Kollár 
   25.05.2021 10:15
60. Michal Mikuš 
 
61. Marko Bekéni 
   25.05.2021 10:15
62. Martin Krahulec 
 
63. BYE 
   25.05.2021 14:45
64. (2)Filip Poklemba 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Balaščák D.  Dráb F. 
   25.05.2021
2. BYE 
 
3. Vrba M.  Jeník Š. 
   25.05.2021
4. Maruniak M.  Medveď M. 
 
5. Mačej D.  Bartovic A. 
   25.05.2021
6. Faga S.  Krajčír S. 
 
7. (5-8)Babušík A.  Poklemba F. 
   25.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Markovič M.  Fičor O. 
   25.05.2021
10. BYE 
 
11. Urbánoš F.  Kollár M. 
   25.05.2021
12. Dióssy Š.  Trojan S. 
 
13. Suchan D.  Guzmický D. 
   25.05.2021
14. Fano A.  Krahulec M. 
 
15. BYE 
   25.05.2021
16. (5-8)Matunák M.  Benian O. 
 
17. BYE 
   25.05.2021
18. (5-8)Jánošík T.  Hlivjak O. 
 
19. Čech A.  Mikuš M. 
   25.05.2021
20. Bobošík M.  Lipták M. 
 
21. Chren L.  Danko P. 
   25.05.2021
22. Bekéni M.  Glos T. 
 
23. BYE 
   25.05.2021
24. (3-4)Jankech M.  Hanušovský L. 
 
25. BYE 
   25.05.2021
26. (5-8)Madej J.  Kral E. 
 
27. Kriško R.  Bairo D. 
   25.05.2021
28. Turóci T.  Kulich L. 
 
29. Vasky J.  Šuchter M. 
   25.05.2021
30. Petráško M.  Sloboda L. 
 
31. BYE 
   25.05.2021
32. (2)Solčan A.  Bíly P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 2
3 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 3
4 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
5 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 5
6 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 6
7 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 7
8 Matunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 8
9 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 9
10 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 10
11 Bairo Dylan31.10.20222008S-chTC EMPIRE Trnava 11
12 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 12
13 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
14 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
15 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 15
16 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
17 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 17
18 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 18
19 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 20
20 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 23
21NVKČech Alex31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 26
22 Kral Elias31.10.20222007S-chTenisová akadémia Prešov 27
23NVKKriško Radovan31.10.20222008S-chTK Nová generácia NMnV 28
24NVKBekéni Marko31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 29
25 Chren Lukáš31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 31
26 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTK Petržalka 31
27 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 33
28 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
29 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
30 Danko Peter31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 39
31 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
32NVKSloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 40
33 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 42
34WCMikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 47
35 Turek Sebastian31.10.20222008S-chTKM Betliar 51
36 Krahulec Martin31.10.20222008S-chTK Senica 57
37NVKDióssy Šimon31.10.20222008S-chTK Mladosť Košice 60
38 Glos Tomáš31.10.20222008S-chTK AS Trenčín 65
39WCTrojan Samuel31.10.20222008S-chTJ Sokol Prešov 70
40 Šuchter Martin31.10.20222008S-chTK DRANaM Košice 73
41USPBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany 81
42USPMačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany 87
43 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava 89
44 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 99
45 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
46 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov 134
47 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava 134
48NVKPetráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Hron Alex Maximilián24. 04. 20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 19
2Grendel Adam04. 04. 20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 30
3Srpoň Martin20. 04. 20212008S-chTK Slávia STU Bratislava 34
4Volník Nicholas02. 04. 20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 36
5Deen Mojmír28. 04. 20212007S-chTK Jednotka Bratislava 47
6Richter Patrik16. 04. 20212008S-chTenisový klub Dúbravka BA 53
7Gallo Peter26. 04. 20212008S-ch1.TK Rožňava 54
8Pajtáš Dávid16. 04. 20212008S-chTK Slovan Galanta 55
9Fašung Tomáš10. 05. 20212008S-chTK Slovan Bratislava 58
10Tankovič Tomáš24. 04. 20212008S-chTK Slávia STU Bratislava 59
11Karas Jozef06. 04. 20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
12Kavacký Filip25. 04. 20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 69
13Slašťan Tomáš20. 04. 20212008S-chFresh club Zvolen 71
14Frič Martin04. 04. 20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov 73
15Konderla Filip01. 05. 20212008S-chTenisový klub Dúbravka BA 78
16Krajčovič Tomáš07. 04. 20212009M-chTK Kúpele Piešťany 78
17Vozár Samuel16. 04. 20212008S-chTK Slovan Bratislava 84
18Kardoš Alex03. 05. 20212008S-chTK HSC Piešťany 89
19Gombár Adam01. 05. 20212008S-chTenis team Nové Zámky 99
20Slávik Daniel11. 04. 20212008S-chTK Petržalka 99
21Herman Richard06. 04. 20212008S-chTK ZZO Čadca 106
22Gyén Gabriel16. 04. 20212008S-chTenis team Nové Zámky 106
23Žikla Kristián14. 04. 20212008S-chTK Žilina 109
24Halás Vladimír14. 04. 20212009M-chTK 77 Skalica 118
25Černák Marcus17. 04. 20212007S-chTenisový klub Dúbravka BA 118
26Grőpel Marco02. 05. 20212007S-chTK HSC Piešťany 134
27Pleško Richard07. 04. 20212008S-chTK Žilina 134
28Móc Samuel15. 04. 20212007S-chTK Baník Prievidza 134
29Zelenák Ivan06. 04. 20212009M-chTC DRACI Matúškovo 134
30Gibala Dominik07. 04. 20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
31Varinský Tibor10. 05. 20212009M-chTK HSC Piešťany  
32Tóth Michal28. 04. 20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
33Jureňa Martin02. 05. 20212009M-chAŠK Skalica  
34Horváth Timur09. 05. 20212008S-chTK Slávia STU Bratislava  
35Bartovic Artur17. 04. 20212010M-chTK Kúpele Piešťany  
36Lisko Pavol16. 04. 20212010M-chTK Kysucké Nové Mesto  
37Pagáč Lukáš11. 04. 20212010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Strašil Tomáš18. 05. 20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 22
2Gallo Samuel15. 05. 20212007S-chTK Hriňová 38
3Bartoš Oliver17. 05. 20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 43
4Nagy Damian23. 05. 20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 46
5Török Timur13. 05. 20212008S-chTKM Betliar 96
6Vanta Michal15. 05. 20212009M-chTenisová akadémia Prešov 99
7Massalkhi Adam19. 05. 20212008S-chTK Kúpele Piešťany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fabian Richard11. 05. 2021 20:112008S-chTK TCN Nitra  
2Horváth Lukáš20. 05. 2021 19:272009M-chTK Mladosť Košice 134
3Jendrejský Nicolas24. 05. 2021 06:032009M-chTenisový klub Dúbravka BA 95
4Kováčik Juraj16. 05. 2021 17:272010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
5Križan Richard23. 05. 2021 21:192010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
6Kurčík Adam22. 04. 2021 13:242007S-chTK Slávia STU Bratislava 25
7Lackovič Samuel17. 05. 2021 15:282009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
8Luhový Ivan17. 05. 2021 06:472008S-chTK Púchov 87
9Lukáč Peter23. 05. 2021 20:452009M-chTJ Sokol Prešov 115
10Roman Filip01. 05. 2021 19:122009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
11Sýkora Samuel19. 05. 2021 17:372009M-chTK Slávia STU Bratislava 23
12Urban Filip24. 05. 2021 06:212008S-chTK Slávia STU Bratislava 55
13Valuh Boris02. 05. 2021 20:052009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 134
14Vancu Adrian20. 05. 2021 06:522009M-chTC DRACI Matúškovo 134


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk