' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:31.05.2021 Termín do:04.06.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-30.05.2021 9:00STZ
mladšie žiačky4824-30.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021). 
Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram + organizačné pokyny, správa
VR: Baláž Milan ZVR: Orviský Ivan
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nicole Emma Herdická 
   31.05.2021 14:30
2. BYE 
 
3. Simona Uhrínová 
   31.05.2021 10:30
4. Vivien Fuchs 
 
5. Lucia Anna Marošová 
   31.05.2021 10:30
6. Alexandra Chudová 
 
7. (9-16)Nikola Fedorová 
   31.05.2021 14:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Sofia Hargašová 
   31.05.2021 14:30
10. BYE 
 
11. Dominika Pavlovičová 
   31.05.2021 10:30
12. Zoe Handzo 
 
13. Miroslava Lukáčová 
   31.05.2021 10:30
14. Ella Balážová 
 
15. (5-8)Nina Vargová 
   31.05.2021 14:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Lujza Zimenová 
   31.05.2021 14:30
18. BYE 
 
19. Sofia Rachel Kočišová 
   31.05.2021 10:30
20. Natália Zemanová 
 
21. Veronika Vasilisková 
   31.05.2021 10:30
22. Kristína Kužilová 
 
23. (9-16)Flóra Rablánska 
   31.05.2021 14:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Katarína Martinková 
   31.05.2021 16:00
26. BYE 
 
27. Adela Palanová 
   31.05.2021 11:45
28. Viktória Nováková 
 
29. Nelka Júlia Lőkeová 
   31.05.2021 11:45
30. Jana Pecníková 
 
31. BYE 
   31.05.2021 16:00
32. (5-8)Sofia Barháčová 
 
33. BYE 
   31.05.2021 16:00
34. (5-8)Diana Petrášová 
 
35. Nela Tužinská 
   31.05.2021 11:45
36. Klára Křenová 
 
37. Naďa Hegedűsová 
   31.05.2021 11:45
38. Alexandra Hollá 
 
39. BYE 
   31.05.2021 16:00
40. (9-16)Karolína Bodiová 
 
41. BYE 
   31.05.2021 16:00
42. (9-16)Diana Valenčíková 
 
43. Sofia Baánová 
   31.05.2021 11:45
44. Nina Košická 
 
45. Natália Cimmermannová 
   31.05.2021 11:45
46. Laura Šarišská 
 
47. BYE 
   31.05.2021 16:00
48. (3-4)Nikola Farkašová 
 
49. BYE 
   31.05.2021 16:00
50. (5-8)Deana Tatierska 
 
51. Sofia Kyjaci 
   31.05.2021 11:45
52. Emma Fereková 
 
53. Ela Skalická 
   31.05.2021 11:45
54. Vanesa Mokrá 
 
55. BYE 
   31.05.2021 16:00
56. (9-16)Klára Klieštencová 
 
57. BYE 
   31.05.2021 16:00
58. (9-16)Abigail Emily Semanská 
 
59. Karolína Bachanová 
   31.05.2021 11:45
60. Sofia Sedláková 
 
61. Kristýna Švagrová 
   31.05.2021 11:45
62. Tereza Černáková 
 
63. BYE 
   31.05.2021 16:00
64. (2)Kali Šupová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Herdická N.  Šupová K. 
   31.05.2021
2. BYE 
 
3. Hollá A.  Valenčíková D. 
   31.05.2021
4. BYE 
 
5. Fereková E.  Handzo Z. 
   31.05.2021
6. Marošová L.  Fuchs V. 
 
7. (5-8)Klieštencová K.  Rablánska F. 
   31.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Petrášová D.  Semanská A. 
   31.05.2021
10. BYE 
 
11. Nováková V.  Barháčová S. 
   31.05.2021
12. Kočišová S.  Košická N. 
 
13. Lőkeová N.  Pavlovičová D. 
   31.05.2021
14. Kužilová K.  Vasilisková V. 
 
15. BYE 
   31.05.2021
16. (5-8)Bodiová K.  Palanová A. 
 
17. BYE 
   31.05.2021
18. (5-8)Fedorová N.  Šarišská L. 
 
19. Vargová N.  Uhrínová S. 
   31.05.2021
20. Švagrová K.  Tužinská N. 
 
21. Hegedűsová N.  Chudová A. 
   31.05.2021
22. Bachanová K.  Křenová K. 
 
23. BYE 
   31.05.2021
24. (3-4)Martinková K.  Farkašová N. 
 
25. BYE 
   31.05.2021
26. (5-8)Sedláková S.  Hargašová S. 
 
27. Balážová E.  Skalická E. 
   31.05.2021
28. Kyjaci S.  Cimmermannová N. 
 
29. BYE 
   31.05.2021
30. Baánová S.  Černáková T. 
 
31. BYE 
   31.05.2021
32. (2)Tatierska D.  Zimenová L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Herdická Nicole Emma31.10.20212009M-dTJ Sokol Prešov 1
2 Šupová Kali31.10.20212009M-dTK HSC Piešťany 2
3 Zimenová Lujza31.10.20212009M-dTK Žilina 3
4 Farkašová Nikola31.10.20212009M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 4
5 Barháčová Sofia31.10.20212009M-dTC EMPIRE Trnava 5
6 Tatierska Deana31.10.20212009M-dTK Sparta Považská Bystrica 6
7 Petrášová Diana31.10.20212009M-dTA M. Ryšavého Bojnice 7
8 Vargová Nina31.10.20212009M-dTenisová akadémia Prešov 8
9 Klieštencová Klára31.10.20212009M-dTK Kúpele Piešťany 9
10 Fedorová Nikola31.10.20212009M-dTJ Sokol Prešov 10
11 Semanská Abigail Emily31.10.20212009M-dTK F1 Poprad 11
12 Martinková Katarína31.10.20212009M-dTK Mladosť Košice 12
13 Rablánska Flóra31.10.20212009M-dTenis team Nové Zámky 13
14 Bodiová Karolína31.10.20212009M-dTK Slávia STU Bratislava 14
15 Hargašová Sofia31.10.20212009M-dLTC Leopoldov 15
16 Valenčíková Diana31.10.20212009M-dTK Senica 16
17 Palanová Adela31.10.20232009M-dOZ ŠK Odema Púchov 17
18 Marošová Lucia Anna31.10.20212009M-dTK Slávia STU Bratislava 19
19 Kyjaci Sofia31.10.20212009M-dTKM - Tenisový klub Madunice 20
20 Šarišská Laura31.10.20212009M-dTenisová akadémia Prešov 21
21 Sedláková Sofia31.10.20212009M-dTK Sereď 22
22WCHollá Alexandra31.10.20212009M-dTK 77 Skalica 23
23WCBaánová Sofia31.10.20212009M-dTK OLYMP Bratislava 24
24 Švagrová Kristýna31.10.20212009M-dTK Kysucké Nové Mesto 25
25 Mokrá Vanesa31.10.20212009M-dTK Raketa Nedožery-Brezany 26
26 Fuchs Vivien31.10.20212009M-dTK Nová Dubnica 29
27 Cimmermannová Natália31.10.20212009M-dTC EMPIRE Trnava 30
28USPKřenová Klára31.10.20212009M-dTK Kúpele Piešťany 32
29USPChudová Alexandra31.10.20212009M-dTK Kúpele Piešťany 34
30 Pecníková Jana31.10.20212009M-dTK Petržalka 42
31 Lukáčová Miroslava31.10.20212009M-dTK F1 Poprad 65
32 Vasilisková Veronika31.10.20212009M-dTK Mladosť Košice 65
33 Kočišová Sofia Rachel31.10.20222010M-dTK Slovan Bratislava  
34 Košická Nina31.10.20222010M-dTK Slávia STU Bratislava  
35 Nováková Viktória31.10.20222010M-dTC EMPIRE Trnava  
36 Černáková Tereza31.10.20222010M-dTK Slávia STU Bratislava  
37 Handzo Zoe31.10.20222010M-dTJ Sokol Prešov  
38 Bachanová Karolína31.10.20222010M-dTC Topoľčany  
39 Skalická Ela31.10.20222010M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
40 Fereková Emma31.10.20222010M-dTK Profitennis Academy Prešov  
41 Uhrínová Simona31.10.20222010M-dTenisová akadémia Prešov  
42 Kužilová Kristína31.10.20222010M-dTJ Sokol Prešov  
43 Tužinská Nela31.10.20222010M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
44 Balážová Ella31.10.20222010M-dTC EMPIRE Trnava  
45 Lőkeová Nelka Júlia31.10.20222010M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
46 Hegedűsová Naďa31.10.20222010M-dTK Slovan Bratislava  
47 Pavlovičová Dominika31.10.20222010M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
48USPZemanová Natália31.10.20222010M-dTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Palenčíková Petra22. 04. 20212009M-dTK Slávia SPU Nitra 28
2Pecorari Bianca28. 03. 20212009M-dTK TIE-BREAK Malacky 31
3Mišudíková Michaela03. 04. 20212009M-dTK Slávia SPU Nitra 33
4Mrázová Adela14. 04. 20212009M-dTK Slávia SPU Nitra 36
5Kozlíková Laura02. 05. 20212009M-dTK AS Trenčín 40
6Gajdošová Michaela05. 04. 20212009M-dTK Slovan Galanta 42
7Vincúrová Liliana14. 04. 20212009M-dTK Slávia SPU Nitra 45
8Kabátová Nikola06. 04. 20212009M-dTK ŠTK Šamorín 47
9Palková Tereza04. 04. 20212009M-dTK Sparta Považská Bystrica 48
10Bugár Abigél02. 04. 20212009M-dTC DRACI Matúškovo 49
11Novotná Simona30. 03. 20212010M-dTK Žilina  
12Neštická Viktória21. 04. 20212010M-dTC EMPIRE Trnava  
13Rábeková Rebeka06. 04. 20212010M-dDetská tenisová škola Nitra  
14Drozdová Adela06. 04. 20212010M-dTJT Michalovce  
15Nemec Timea Tara03. 05. 20212010M-dTK Slovan Bratislava  
16Skřivanová Nina25. 03. 20212010M-dDetská tenisová škola Nitra  
17Sláviková Lea28. 03. 20212010M-dTK Petržalka  
18Švachová Eliška24. 03. 20212010M-dTK AS Trenčín  
19Halásová Lucia18. 04. 20212010M-dTC EMPIRE Trnava  
20Šteinerová Sarah09. 04. 20212010M-dTK Mladosť Košice  
21Lenártová Lara12. 04. 20212010M-dTK Slávia SPU Nitra  
22Rišiaňová Bianka17. 04. 20212010M-dTK Mladosť Košice  
23Rogulski Bianka30. 03. 20212010M-dTKM - Tenisový klub Madunice  
24Hlucháňová Nela29. 03. 20212010M-dTK Slávia STU Bratislava  
25Capandová Alexandra15. 04. 20212010M-dTK Žilina  
26Riszdorferová Sophia27. 04. 20212010M-dTK Spartak Komárno  
27Gombáriková Lea06. 04. 20212010M-dTK ŠTK Šamorín  
28Rišková Amélia22. 04. 20212010M-dTenisový klub Dúbravka BA  
29Jarošková Nina19. 04. 20212010M-dTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kulichová Dominika19. 05. 20212009M-dTK Tenis Centrum Bojnice 39
2Černická Ella24. 05. 20212009M-dTK Tennis Classic Bratislava 52
3Lipová Simona23. 05. 20212010M-dTJT Michalovce  
4Tomljenovič Nela25. 05. 20212009M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balážová Ema29. 04. 2021 20:562010M-dTC EMPIRE Trnava  
2Balážová Simona29. 04. 2021 20:512009M-dTC EMPIRE Trnava 75
3Fitzgerald Ella27. 05. 2021 16:532009M-dTC EMPIRE Trnava 89
4Floreková Dana02. 05. 2021 22:142009M-dTK Slávia SPU Nitra 55
5Geryková Eleanor24. 05. 2021 15:122009M-dTK Inter Bratislava 62
6Hamar Chanel28. 05. 2021 21:202010M-dTK Slávia STU Bratislava  
7Lalíková Michaela22. 05. 2021 16:302009M-dTK Hriňová 37
8Mrázová Vanesa31. 05. 2021 08:182009M-dZápadoslovenský tenisový zväz 62
9Ružičková Charlotte Chloe27. 05. 2021 18:402010M-dTK Slovan Bratislava  
10Ružičková Simona25. 05. 2021 20:432010M-dTK Žilina  
11Šimuniová Nella23. 05. 2021 09:062009M-dTK AS Trenčín 38
12Škrabáková Nela13. 05. 2021 20:562009M-dTK Kúpele Piešťany 58
13Uherčíková Alena22. 05. 2021 17:372009M-dTK Žilina 18


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk