' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:31.05.2021 Termín do:04.06.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-30.05.2021 9:00STZ
mladšie žiačky4824-30.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021). 
Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram + organizačné pokyny, správa
VR: Baláž Milan ZVR: Orviský Ivan
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Leon Sloboda 
   31.05.2021 13:00
2. BYE 
 
3. Filip Urbánoš 
   31.05.2021 09:00
4. Tomáš Krajčovič 
 
5. Matúš Papuščák 
   31.05.2021 09:00
6. Vladimír Halás 
 
7. (9-16)Marko Strompf 
   31.05.2021 13:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Matej Lipták 
   31.05.2021 13:00
10. BYE 
 
11. Pavol Lisko 
   31.05.2021 09:00
12. Leonard Gróf 
 
13. Filip Kucharek 
   31.05.2021 09:00
14. Samuel Lackovič 
 
15. (5-8)Christián Valalik 
   31.05.2021 13:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Samuel Alexander Krajčír 
   31.05.2021 13:00
18. BYE 
 
19. Jakub Rusnák 
   31.05.2021 09:00
20. Sebastián Kostolný 
 
21. Lukáš Matušík 
   31.05.2021 09:00
22. Lukáš Pagáč 
 
23. (9-16)Peter Lukáč 
   31.05.2021 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Sebastián Faga 
   31.05.2021 13:00
26. BYE 
 
27. Michal Jura 
   31.05.2021 09:00
28. Adam Paľko 
 
29. Mathias Černák 
   31.05.2021 09:00
30. Marko Bartovič 
 
31. BYE 
   31.05.2021 13:00
32. (5-8)Jozef Karas 
 
33. BYE 
   31.05.2021 13:00
34. (5-8)Martin Frič 
 
35. Artur Bartovic 
   31.05.2021 09:00
36. Tomáš Maruščák 
 
37. Michal Vanta 
   31.05.2021 09:00
38. Juraj Kováčik 
 
39. BYE 
   31.05.2021 13:00
40. (9-16)Boris Valuh 
 
41. BYE 
   31.05.2021 13:00
42. (9-16)Timotej Turóci 
 
43. Marcus Adam 
   31.05.2021 09:00
44. Tibor Varinský 
 
45. Adam Andel 
   31.05.2021 10:15
46. Michal Tóth 
 
47. BYE 
   31.05.2021 14:30
48. (3-4)Martin Bobošík 
 
49. BYE 
   31.05.2021 14:30
50. (5-8)Markus Kollár 
 
51. Patrik Košťany 
   31.05.2021 10:15
52. Richard Lupták 
 
53. Filip Kolodžej 
   31.05.2021 10:15
54. Lukas Siqueira 
 
55. BYE 
   31.05.2021 14:30
56. (9-16)Dominik Mačej 
 
57. BYE 
   31.05.2021 14:30
58. (9-16)Lukáš Horváth 
 
59. Daniel Massalkhi 
   31.05.2021 10:15
60. Lukas Krnáč 
 
61. Viktor Hlóska 
   31.05.2021 10:15
62. Dominik Gibala 
 
63. BYE 
   31.05.2021 14:30
64. (2)Matúš Petráško 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Sloboda L.  Petráško M. 
   31.05.2021
2. BYE 
 
3. Lisko P.  Košťany P. 
   31.05.2021
4. BYE 
 
5. Kováčik J.  Krnáč L. 
   31.05.2021
6. Lupták R.  Jura M. 
 
7. Kolodžej F.  Vanta M. 
   31.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Strompf M.  Valalik C. 
   31.05.2021
10. BYE 
 
11. Horváth L.  Turóci T. 
   31.05.2021
12. BYE 
 
13. Maruščák T.  Adam M. 
   31.05.2021
14. BYE 
 
15. BYE 
   31.05.2021
16. Tóth M.  Andel A. 
 
17. BYE 
   31.05.2021
18. Gibala D.  Valuh B. 
 
19. Lipták M.  Bobošík M. 
   31.05.2021
20. Urbánoš F.  Kollár M. 
 
21. BYE 
   31.05.2021
22. Lackovič S.  Kucharek F. 
 
23. BYE 
   31.05.2021
24. (3-4)Krajčír S.  Lukáč P. 
 
25. BYE 
   31.05.2021
26. Bartovic A.  Mačej D. 
 
27. Černák M.  Siqueira L. 
   31.05.2021
28. Rusnák J.  Massalkhi D. 
 
29. BYE 
   31.05.2021
30. Krajčovič T.  Faga S. 
 
31. BYE 
   31.05.2021
32. (2)Frič M.  Karas J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 1
2 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina 2
3 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany 3
4 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava 4
5 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov 5
6 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 6
7 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné 7
8 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 8
9 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 9
10 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 10
11 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice 11
12 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 12
13 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava 13
14 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov 14
15 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany 15
16 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 16
17 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava 17
18 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
19 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina 21
20 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 22
21 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov 23
22 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC 24
23 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra 25
24 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 26
25 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany 27
26 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 31
27 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo 32
28 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová 33
29 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 34
30 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
31WCBartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
32 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
33WCHalás Vladimír31.10.20212009M-chTK 77 Skalica 38
34 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany 39
35 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 41
36 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
37 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice  
38 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chTK Hriňová  
39 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
40WCPagáč Lukáš31.10.20222010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
41 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto  
42 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava  
43 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
44 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov  
45 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chTKM Martin  
46USPMassalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
47USPRusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
48 Košťany Patrik31.10.20222010M-chTK Meteor Hlohovec  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jureňa Martin05. 04. 20212009M-chAŠK Skalica 43
2Jendrejský Nicolas29. 03. 20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 44
3Fleischmann Jakub24. 03. 20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 47
4Kalma Kevin16. 04. 20212009M-chTK Slávia STU Bratislava 68
5Vrana Erik01. 04. 20212010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
6Hvorecký Maxim27. 04. 20212010M-chTK Petržalka  
7Bariak Jakub Emil05. 04. 20212010M-chTK Baník Prievidza  
8Šimunič Martin06. 04. 20212010M-chTC Stupava  
9Šišovský Alexander26. 04. 20212010M-chTK Slávia SPU Nitra  
10Žuffa Tomáš19. 04. 20212010M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Glos Lukáš26. 04. 20212010M-chTK AS Trenčín  
12Konopka Marek10. 04. 20212010M-chTK HSC Piešťany  
13Gramblička Adam24. 03. 20212010M-chTK Slovan Bratislava  
14Baranovič Tobias22. 04. 20212010M-chTK Nová generácia NMnV  
15Reynolds Filip03. 05. 20212010M-chTK Žilina  
16Kolárik Igor06. 04. 20212010M-chTenis team Nové Zámky  
17Štancel Nicolas26. 03. 20212010M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Rendek Jakub22. 05. 20212009M-chTK Mladosť Košice 27
2Kašprišin Alex20. 05. 20212009M-chTenisová akadémia Prešov 40
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čierny Filip23. 05. 2021 19:322010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
2Czinege Norbert26. 05. 2021 22:152009M-chHi-Ten TAC D. Streda 55
3Kordoš Levi15. 05. 2021 21:142010M-chTK Senica  
4Križan Richard29. 05. 2021 21:382010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Roman Filip25. 04. 2021 21:222009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 20
6Stavrovský Adam30. 05. 2021 00:402010M-chTC Play Tennis Malinovo  
7Šujan Jakub29. 05. 2021 07:512009M-chTC Play Tennis Malinovo 52
8Sýkora Samuel29. 05. 2021 20:572009M-chTK Slávia STU Bratislava 18
9Vancu Adrian29. 05. 2021 19:592009M-chTC DRACI Matúškovo 46
10Zelenák Ivan29. 05. 2021 14:262009M-chTC DRACI Matúškovo 64


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk