zrušené | Stredoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 09.01.2021 | Termín do: | 12.01.2021 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 01. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 32 | 16 | - | 08.01.2021 09:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 18.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 156 | |||||
2 | Bairo Dylan | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
3 | Balaščák Daniel | 13.12. 2020 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 185 | |||||
4 | Bognár Simon | 16.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | |||||
5 | Bottlik Richard | 26.11. 2020 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 49 | |||||
6 | Bušniak Michal | 27.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 136 | |||||
7 | Čech Alex | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Czinege Richard | 24.11. 2020 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 136 | |||||
9 | Dráb Filip | 06.12. 2020 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 185 | |||||
10 | Dvorský Daniel | 17.11. 2020 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
11 | Fičor Oskar | 18.11. 2020 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 106 | |||||
12 | Guzoň Samuel | 16.11. 2020 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 23 | |||||
13 | Halahija Nathan André | 26.11. 2020 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 51 | |||||
14 | Hanušovský Lukáš | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
15 | Hochel Lukáš | 16.12. 2020 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 119 | |||||
16 | Hron Alex Maximilián | 29.11. 2020 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 117 | |||||
17 | Hubinský Július | 25.11. 2020 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 153 | |||||
18 | Hulín Patrik | 17.11. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | |||||
19 | Chovanec Jakub | 16.11. 2020 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | |||||
20 | Chren Patrik | 20.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | |||||
21 | Ihring Walter | 18.11. 2020 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | |||||
22 | Imrišek Lukáš | 16.11. 2020 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 59 | |||||
23 | Jakubovič Xavier | 18.11. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||||
24 | Jankech Michael | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
25 | Jánošík Timotej | 06.12. 2020 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
26 | Jeník Šimon | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 136 | |||||
27 | Karasz Milan | 28.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | ||||||
28 | Karovič Jaroslav | 05.12. 2020 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 91 | |||||
29 | Kecskés Oliver | 17.11. 2020 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | |||||
30 | Keller Dávid | 29.11. 2020 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 64 | |||||
31 | Kido Matúš | 16.11. 2020 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | |||||
32 | Kohút Alex | 19.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | |||||
33 | Kompiš Andrej | 17.11. 2020 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | |||||
34 | Krajčí Michal | 18.11. 2020 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 7 | |||||
35 | Kral Elias | 13.12. 2020 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 185 | |||||
36 | Krnáč Samuel | 17.11. 2020 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | |||||
37 | Kulich Lukáš | 05.12. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 156 | |||||
38 | Lapšanský Alex | 18.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | |||||
39 | Lazarčík Markus | 18.11. 2020 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 29 | |||||
40 | Letavay Matej | 30.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 156 | |||||
41 | Linhart Martin | 18.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||||
42 | Macák Milan | 25.11. 2020 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 111 | |||||
43 | Madej Jakub | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 185 | |||||
44 | Macháč Max Mikuláš | 17.11. 2020 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | |||||
45 | Markovič Matej | 28.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 185 | |||||
46 | Mattoš Adam | 06.12. 2020 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 177 | |||||
47 | Matula Ján | 25.11. 2020 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 185 | |||||
48 | Matunák Martin | 17.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
49 | Medveď Jakub | 17.11. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | |||||
50 | Melaga Samuel | 16.11. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | |||||
51 | Michalica Aleš | 16.11. 2020 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | |||||
52 | Mikuš Michal | 24.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | ||||||
53 | Minich Sebastián | 05.12. 2020 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 44 | |||||
54 | Naňo Marek | 17.11. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 79 | |||||
55 | Németh Martin | 17.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 185 | |||||
56 | Norrman Simon | 18.11. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 18 | |||||
57 | Novák Kristián Jakub | 18.11. 2020 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | |||||
58 | Ondrášik Adam | 16.11. 2020 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 118 | |||||
59 | Papuščák Šimon | 22.11. 2020 | 2005 | M | TKM Martin | 37 | |||||
60 | Paulík Martin | 17.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 113 | |||||
61 | Paulovčák Sebastián | 23.11. 2020 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | |||||
62 | Paulovič Nikolas | 30.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | |||||
63 | Pivník Oliver | 19.11. 2020 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | |||||
64 | Poklemba Filip | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | |||||
65 | Puskeiler Martin | 20.11. 2020 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 98 | |||||
66 | Riegel Alex | 16.11. 2020 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 177 | |||||
67 | Rogulski Yannik | 16.11. 2020 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 113 | |||||
68 | Safko Sebastián Jonáš | 16.11. 2020 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 30 | |||||
69 | Sarouphim Jean Pierre | 14.12. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||||
70 | Solčan Adam | 18.11. 2020 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||||
71 | Srnánek Martin | 19.11. 2020 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | |||||
72 | Talajka Tomáš | 19.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 80 | |||||
73 | Tóth Bence | 06.12. 2020 | 2005 | M | TKM Betliar | 31 | |||||
74 | Vaco Marek | 16.11. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
75 | Vateha Matúš | 30.11. 2020 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 113 | |||||
76 | Volník Nicholas | 30.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 110 | |||||
77 | Vrba Miloslav | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jaroščák Maximilián | 03.04. 2021 15:49 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 156 | |||||
2 | Schwarc David | 05.01. 2021 10:02 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 |