www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéZápadoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (C) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Boleman Tomáš (A)   
Termín od:20.03.2021 Termín do:23.03.2021
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 03. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-19.03.2021 9:00STZ

Poznámky:

 rozpis, organizačný výbor,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamcová Petra19.11. 20202008S-dTA M. Ryšavého Bojnice 37
2Ambrózová Ela02.12. 20202008S-dTK Mladosť Košice 111
3Bab Dominika Elizabeth18.11. 20202008S-dTK Slovan Bratislava 42
4Babincová Sofia06.12. 20202008S-dTK Senica  
5Barháčová Sofia16.11. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava 92
6Beláňová Ela14.12. 20202007S-dTK Slávia STU Bratislava 36
7Beláňová Ľubica22.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 94
8Belanská Lea16.11. 20202008S-dTC Topoľčany 31
9Borguľová Sandra16.11. 20202007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 29
10Čačová Tereza30.11. 20202008S-dTK Slovan Bratislava 65
11Cimmermannová Natália02.12. 20202009M-dTC EMPIRE Trnava  
12Cinkaničová Stella20.11. 20202008S-dTK Mladosť Košice 48
13Čirková Lea01.12. 20202008S-dTK TIE-BREAK Malacky  
14Daubnerová Ivana19.11. 20202008S-dTK Slovan Bratislava 46
15Depešová Soňa17.11. 20202008S-dTK Kúpele Piešťany 5
16Dubcová Ema22.11. 20202007S-dTenisová akadémia Prešov 25
17Farkašová Nikola17.11. 20202009M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 76
18Fedorová Nikola08.12. 20202009M-dTJ Sokol Prešov  
19Ferancová Agnes16.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 99
20Flimelová Kristína23.11. 20202007S-dTK Slovan Bratislava 17
21Fränklová Ela04.12. 20202007S-dTK Slávia STU Bratislava 96
22Fuchs Vivien23.11. 20202009M-dTK Nová Dubnica 139
23Gáliková Terezka18.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 19
24Georgievska Hana20.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 89
25Gross Timea19.11. 20202008S-dTK Mladosť Košice 28
26Haňdiaková Ester18.11. 20202008S-dTK Slovan Bratislava 27
27Herdická Nicole Emma16.11. 20202009M-dTJ Sokol Prešov 49
28Herdická Vanessa Mia16.11. 20202007S-dTJ Sokol Prešov 38
29Hozdeková Victória16.11. 20202007S-dTK Sparta Považská Bystrica 26
30Hradecká Lucia17.11. 20202007S-dTK Slávia SPU Nitra321
31Hrbáňová Simona19.11. 20202007S-dTK Slávia STU Bratislava 64
32Hrnčiarová Natália22.11. 20202007S-dTenisový klub Dúbravka BA 71
33Chabadová Timea21.11. 20202007S-dTKM Martin 34
34Chudová Michaela16.11. 20202007S-dTK Kúpele Piešťany 33
35Jakubcová Katarína16.11. 20202007S-dSTK Martin Priekopa 20
36Jalčová Diana16.11. 20202007S-dTC Slávia UPJŠ Košice 12
37Jamrichová Renáta04.12. 20202007S-dOZ Slávia Trnava262
38Kadlečíková Simona16.11. 20202007S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 101
39Kamenská Viktória16.11. 20202008S-dLieskovský tenisový klub-LTC 51
40Kašťáková Sára16.11. 20202007S-dTC EMPIRE Trnava 9
41Klieštencová Klára17.11. 20202009M-dTK Kúpele Piešťany 92
42Kočišová Sofia Rachel18.11. 20202010M-dTK Slovan Bratislava  
43Kolesárová Jessica16.11. 20202007S-dTenisová akadémia Prešov 13
44Kolibková Lorraine Amie21.11. 20202007S-dTK Baník Prievidza 23
45Konderlová Natália27.12. 20202008S-dTenisový klub Dúbravka BA 75
46Košútová Lara18.11. 20202008S-dTK Hriňová 50
47Kováčiková Nina17.11. 20202007S-dTenis team Nové Zámky 14
48Kováčová Emília16.11. 20202008S-dTK Slovan Bratislava 47
49Kozmová Lujza19.11. 20202007S-dTK Mladosť Košice 22
50Križanová Ema18.11. 20202008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
51Kročková Natália17.11. 20202008S-dTC EMPIRE Trnava 8
52Kubalová Kristína16.11. 20202008S-dTK Žilina 45
53Kubová-Danajová Eliška16.11. 20202008S-dLTC Leopoldov 82
54Kucbelová Kristína19.11. 20202007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 16
55Kučíková Kiara Nina17.11. 20202007S-dTC EMPIRE Trnava 10
56Kuriľáková Nela16.11. 20202008S-dTK Profitennis Academy Prešov 21
57Lišková Ema16.11. 20202007S-dTK Baník Prievidza 55
58Madarová Elizabeth16.11. 20202008S-dTK Žilina 63
59Májková Júlia27.11. 20202008S-dTK Žilina 70
60Marošová Lucia Anna17.11. 20202009M-dTK Slávia STU Bratislava  
61Martinková Katarína16.11. 20202009M-dTK Mladosť Košice 102
62Medviďová Katarína16.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 78
63Mokrá Vanesa17.11. 20202009M-dTK Raketa Nedožery-Brezany 117
64Morháčová Miriam17.11. 20202008S-dTK Žilina 135
65Moussa Yasmine17.11. 20202008S-dTC Topoľčany 111
66Mrázová Vanesa21.02. 20212009M-dZápadoslovenský tenisový zväz  
67Nováková Vanessa26.12. 20202007S-dTC EMPIRE Trnava 4
68Nováková Viktória16.11. 20202010M-dTC EMPIRE Trnava  
69Obetková Nicole03.12. 20202008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
70Palanová Adela17.11. 20202009M-dOZ ŠK Odema Púchov 158
71Pauková Sofia20.11. 20202008S-dTK Rajec 52
72Petrášová Diana16.11. 20202009M-dTA M. Ryšavého Bojnice 102
73Petríková Dominika18.11. 20202008S-dŠKT Kremnica 30
74Pindúrová Vivien29.12. 20202008S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 118
75Pohánková Mia23.11. 20202008S-dTC EMPIRE Trnava 15
76Polačiková Aneta20.11. 20202008S-dTKM - Tenisový klub Madunice 67
77Rablánska Flóra17.11. 20202009M-dTenis team Nové Zámky  
78Salaiová Vanesa25.12. 20202008S-dFORTUNA Trnava 40
79Šarišská Laura10.12. 20202009M-dTenisová akadémia Prešov 102
80Semanská Abigail Emily16.11. 20202009M-dTK F1 Poprad 91
81Sevald Nikol16.11. 20202008S-dOZ Talent NiZa Bratislava 18
82Scheberová Lucia24.11. 20202008S-dJH Tenis Akadémia Bratislava 57
83Siváková Adela23.11. 20202008S-dTK Petržalka 78
84Škoricová Martina18.11. 20202007S-dTK Slávia STU Bratislava 7
85Sopková Lucia16.11. 20202007S-dFORTUNA Trnava 32
86Strelecká Daniela26.11. 20202008S-dTK Strojár Malacky  
87Šuchterová Nikki16.11. 20202008S-dTenisová akadémia Prešov 39
88Šupová Kali16.11. 20202009M-dTK HSC Piešťany 59
89Švagrová Kristýna27.11. 20202009M-dTK Kysucké Nové Mesto 149
90Švorcová Stella Izabela06.12. 20202007S-dTK Kúpele Piešťany 24
91Titková Nikola19.11. 20202008S-dDetská tenisová škola Nitra 158
92Tóth Lilla17.11. 20202007S-dTKM Betliar 11
93Trebuľová Timea12.12. 20202008S-dLieskovský tenisový klub-LTC 44
94Vallová Karin16.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 43
95Vargová Nina16.11. 20202009M-dTenisová akadémia Prešov 102
96Vavrová Yasmin16.11. 20202007S-dTK Slávia STU Bratislava 6
97Žabková Kiara19.11. 20202007S-dTC EMPIRE Trnava 3
98Zimenová Lujza13.12. 20202009M-dTK Žilina 84
99Žuffová Liana19.11. 20202008S-dTK Slávia STU Bratislava 127
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Šatánková Valentína31.01. 2021 22:342008S-dTK Petržalka 118
2Zemanová Michaela21.12. 2020 09:142008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 153
3Zitová Tamara22.02. 2021 15:072008S-dTK Baník Prievidza 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk