Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Mikuš Jozef (B) | |||
Termín od: | 30.08.2021 | Termín do: | 02.09.2021 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 29.08.2021 12:00 | TKM Betliar |
dorastenky | 32 | 16 | - | 29.08.2021 12:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Dragun Anton, ZVR: Mikuš Jozef
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Stolárová Lenka | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Zaicová Daniela | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bohunčáková Stela | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Margočová Lara | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Gombitová Alexandra | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Garguláková Barbora | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Répássyová Stella Mariana | ||||
6:4 6:1 | |||||
12. | Nahalková Stella | 32 16 8 SF F | |||
13. | Domiková Mária | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Balontayová Lucia | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Gombitová Ivana | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Fedáková Viktória | 32 16 8 SF F | ||
19. | Maščeníková Diana | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Skupeňová Nina | 32 16 8 SF F | |||
21. | Grabanová Stella | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Tóth Lilla | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Svatošová Miroslava | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Kalašová Zuzana | 32 16 8 SF F | ||
27. | Sedliačiková Tereza | ||||
6:0 6:3 | |||||
28. | Kolodžejová Lea | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Brestovičová Daniela | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Cvanciger Lilly | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Stolárová L. Kalašová Z. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Cvanciger L. Tóth L. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Bohunčáková S. Fedáková V. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Gombitová A. Maščeníková D. | ||||
3:6 7:6(5) 10:6 | |||||
8. | Gombitová I. Margočová L. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Domiková M. Répássyová S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Kolodžejová L. Zaicová D. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Nahalková S. Skupeňová N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Balontayová L. Garguláková B. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 37 | ||||
2 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 41 | ||||
3 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 45 | ||||
4 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 46 | ||||
5 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 52 | ||||
6 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 66 | ||||
7 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 72 | ||||
8 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 75 | ||||
9 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 78 | ||||
10 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 79 | ||||
11 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 81 | ||||
12 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 104 | ||||
13 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 114 | ||||
14 | Maščeníková Diana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 139 | ||||
15 | Sedliačiková Tereza | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 173 | ||||
16 | Domiková Mária | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TKM Betliar | 217 | ||||
17 | Nahalková Stella | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TKM Betliar | 217 | ||||
18 | Répássyová Stella Mariana | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Betliar | 224 | ||||
19 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 224 | ||||
20 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
21 | Grabanová Stella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
22 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrózová Ela | 28. 08. 2021 20:33 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
2 | Andrusová Juliana | 29. 08. 2021 08:48 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 139 | ||||
3 | Celušáková Nina | 10. 08. 2021 09:59 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 124 | ||||
4 | Daubnerová Ivana | 26. 08. 2021 10:08 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Dienešová Dagmar | 25. 08. 2021 13:19 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 224 | ||||
6 | Dubcová Ema | 27. 08. 2021 08:08 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 191 | ||||
7 | Eliašová Tamara | 01. 08. 2021 13:43 | 2005 | Ž | TK GSM Prešov | 199 | ||||
8 | Farkašová Sara | 24. 08. 2021 20:39 | 2008 | D-d | MTK Rimavská Sobota | |||||
9 | Feketeová Liliana | 25. 08. 2021 09:29 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 61 | ||||
10 | Gross Timea | 16. 08. 2021 18:41 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Hetešová Sophie | 23. 08. 2021 19:18 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 144 | ||||
12 | Husárová Silvia | 23. 08. 2021 13:58 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 191 | ||||
13 | Chabadová Timea | 28. 08. 2021 14:38 | 2007 | D-d | TKM Martin | 166 | ||||
14 | Jalčová Diana | 23. 08. 2021 10:41 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 148 | ||||
15 | Kamenská Chiara | 26. 08. 2021 06:24 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 86 | ||||
16 | Košecká Gabriela | 25. 08. 2021 10:13 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 102 | ||||
17 | Kozmová Lujza | 18. 08. 2021 19:00 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 160 | ||||
18 | Naňová Gabriela | 28. 08. 2021 13:13 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 68 | ||||
19 | Parízeková Laura | 29. 08. 2021 07:02 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 137 | ||||
20 | Šimonová Nina | 28. 08. 2021 20:08 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 83 | ||||
21 | Škvrndová Linda | 18. 08. 2021 11:14 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
22 | Šuchterová Nikki | 19. 08. 2021 06:21 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
23 | Trebuňová Zuzana | 28. 08. 2021 20:55 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 51 |