Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlík Martin (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 22.05.2021 | Termín do: | 24.05.2021 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 05. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.05.2021 9:00 | VsTZ |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.05.2021 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
POZOR! Zmenený termín aj miesto konania (pôvodne 8. - 11. 5. 2021).
Z technických dôvodov usporiadateľ zorganizuje turnaj na dvorcoch v SNV, Jánskeho 1.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Pavlík Martin, ZVR: Maras Jozef ml.
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gondorová Miriam | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kozmová Lujza | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Dienešová Dagmar | 32 16 8 SF F | |||
5. | Grešová Ivana | ||||
6:0 6:3 | |||||
6. | Gross Timea | 32 16 8 SF F | |||
7. | Zaicová Daniela | ||||
6:1 6:4 | |||||
8. | (5-8) | Feketeová Liliana | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Cvanciger Lilly | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Podolská Diana | ||||
6:3 1:6 6:1 | |||||
12. | Cinkaničová Stella | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kolesárová Jessica | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Kolodžejová Lea | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Trebuňová Zuzana | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kalašová Zuzana | |||
6:3 6:0 | |||||
18. | Brestovičová Daniela | 32 16 8 SF F | |||
19. | Grabanová Stella | ||||
6:2 6:0 | |||||
20. | Fedáková Viktória | 32 16 8 SF F | |||
21. | Dubcová Ema | ||||
6:4 6:1 | |||||
22. | Tóth Lilla | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Svatošová Miroslava | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Gombitová Ivana | |||
6:2 6:2 | |||||
26. | Bohunčáková Stela | 32 16 8 SF F | |||
27. | Kuriľáková Nela | ||||
4:6 6:3 6:4 | |||||
28. | Ferjaková Karin | 32 16 8 SF F | |||
29. | Gonosová Ester | ||||
6:3 6:1 | |||||
30. | Gombitová Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Stolárová Lenka | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Trebuňová Z. Stolárová L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Bohunčáková S. Fedáková V. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Grešová I. Svatošová M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Gonosová E. Ferjaková K. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Kozmová L. Dubcová E. | 16 8 SF F | |||
9. | Gombitová A. Gombitová I. | ||||
6:1 4:6 10:5 | |||||
10. | Podolská D. Kolodžejová L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Cvanciger L. Zaicová D. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Grabanová S. Dienešová D. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kalašová Z. Feketeová L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 21 | ||||
2 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 37 | ||||
3 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 41 | ||||
4 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 45 | ||||
5 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 51 | ||||
6 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 52 | ||||
7 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 61 | ||||
8 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 66 | ||||
9 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 72 | ||||
10 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 75 | ||||
11 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 79 | ||||
12 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
13 | USP | Grešová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 85 | |||
14 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 94 | ||||
15 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 104 | ||||
16 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 114 | ||||
17 | USP | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 148 | |||
18 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 160 | ||||
19 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 191 | ||||
20 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 203 | ||||
21 | USP | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 224 | |||
22 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 224 | ||||
23 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
24 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
25 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
26 | Grabanová Stella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
27 | USP | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Jalčová Diana | 20. 05. 2021 19:55 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 148 | ||||
2 | Jedličková Simona | 18. 05. 2021 17:45 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 117 | ||||
3 | Kolesárová Vanessa | 20. 05. 2021 18:47 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 160 | ||||
4 | Šarinová Sára | 03. 05. 2021 17:26 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
5 | Šebáková Tamara | 19. 05. 2021 12:01 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 183 | ||||
6 | Šuchterová Nikki | 19. 05. 2021 19:36 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice |