' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Názov turnaja:TAPO OPEN
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlík Martin (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Maras Jozef (C)   
Termín od:22.05.2021 Termín do:24.05.2021
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-21.05.2021 9:00VsTZ
dorastenky4824-21.05.2021 9:00VsTZ

Poznámky:

POZOR! Zmenený termín aj miesto konania (pôvodne 8. - 11. 5. 2021).
Z technických dôvodov usporiadateľ zorganizuje turnaj na dvorcoch v SNV, Jánskeho 1.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Pavlík Martin, ZVR: Maras Jozef ml.
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.
 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Stolárik 
   22.05.2021 09:00
2. BYE 
 
3. Filip Dráb 
   22.05.2021 09:00
4. BYE 
 
5. Tomáš Gimera 
   22.05.2021 09:00
6. Timotej Titko 
 
7. Tomáš Jáger 
   22.05.2021 11:00
8. BYE 
 
9. Richard Pavliščík 
   22.05.2021 09:00
10. BYE 
 
11. Jakub Madej 
   22.05.2021 09:00
12. BYE 
 
13. Jakub Vasky 
   22.05.2021 09:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Samuel Jerlija 
   22.05.2021 09:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Mário Kirkov 
   22.05.2021 09:00
18. BYE 
 
19. Filip Nemjo 
   22.05.2021 09:00
20. BYE 
 
21. Timotej Jánošík 
   22.05.2021 09:00
22. BYE 
 
23. Milan Macák 
   22.05.2021 09:00
24. BYE 
 
25. Elias Kral 
   22.05.2021 09:00
26. BYE 
 
27. Jakub Šoltýs 
   22.05.2021 09:00
28. BYE 
 
29. Matúš Vateha 
   22.05.2021 10:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   22.05.2021 10:00
32. (5-8)Jakub Kovalík 
 
33. BYE 
   22.05.2021 10:00
34. (5-8)Max Hudák 
 
35. BYE 
   22.05.2021 10:00
36. Daniel Balaščák 
 
37. BYE 
   22.05.2021 10:00
38. Oliver Bartoš 
 
39. BYE 
   22.05.2021 10:00
40. Boris Choma 
 
41. BYE 
   22.05.2021 11:00
42. Daniel Karas 
 
43. Kristián Jakub Novák 
   22.05.2021 09:00
44. René Seman 
 
45. BYE 
   22.05.2021 10:00
46. Oliver Hlivjak 
 
47. BYE 
   22.05.2021 10:00
48. (3-4)Bence Tóth 
 
49. BYE 
   22.05.2021 10:00
50. (5-8)Patrik Lábaj 
 
51. BYE 
   22.05.2021 10:00
52. Dávid Hudy 
 
53. BYE 
   22.05.2021 10:00
54. Rastislav Tindúr 
 
55. BYE 
   22.05.2021 10:00
56. Adam Mattoš 
 
57. BYE 
   22.05.2021 11:00
58. Martin Kožiak 
 
59. Šimon Bohunčák 
   22.05.2021 09:00
60. Peter Zavacký 
 
61. BYE 
   22.05.2021 10:00
62. Sebastián Paulovčák 
 
63. BYE 
   22.05.2021 10:00
64. (2)Sebastián Jonáš Safko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kirkov M.  Stolárik S. 
   22.05.2021
2. Nemjo F.  Šoltýs J. 
 
3. Pavliščík R.  Bartoš O. 
   22.05.2021
4. Kovalík J.  Hudák M. 
 
5. Tindúr R.  Mattoš A. 
   22.05.2021
6. Jerlija S.  Lábaj P. 
 
7. Kožiak M.  Novák K. 
   22.05.2021
8. (2)Tóth B.  Safko S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stolárik Samuel31.10.20222004D-chMŠK Poprad-Tatry 28
2 Safko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 30
3 Tóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar 31
4 Kirkov Mário31.10.20222004D-chTK Profitennis Academy Prešov 32
5 Kovalík Jakub31.10.20222004D-chTenisová akadémia Prešov 34
6 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 60
7 Lábaj Patrik31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 62
8 Jerlija Samuel31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 67
9 Novák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTK Profitennis Academy Prešov 68
10 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 73
11 Gimera Tomáš31.10.20212003D-chTK GSM Prešov 80
12 Paulovčák Sebastián31.10.20222006D-chTJT Michalovce 109
13 Macák Milan31.10.20222006D-chMŠK Poprad-Tatry 111
14 Vateha Matúš31.10.20222006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 113
15 Choma Boris31.10.20212004D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 120
16 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 126
17USPHudy Dávid31.10.20212004D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 133
18 Jáger Tomáš31.10.20212004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 154
19USPBohunčák Šimon31.10.20222006D-chMŠK Poprad-Tatry 156
20 Titko Timotej31.10.20222006D-chTJT Michalovce 156
21 Mattoš Adam31.10.20222006D-chTKM Betliar 177
22USPPavliščík Richard31.10.20222006D-chTenisová akadémia Prešov 180
23 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 180
24USPMadej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 185
25USPŠoltýs Jakub31.10.20212006D-chTKM Betliar 185
26USPBalaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 185
27USPDráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 185
28USPKral Elias31.10.20222007S-chTenisová akadémia Prešov 185
29 Seman René31.10.20212005D-chTenisová akadémia Prešov 185
30 Tindúr Rastislav31.10.20222006D-chTKM Betliar  
31 Karas Daniel31.10.20212003D-chTK GSM Prešov  
32 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov  
33USPNemjo Filip31.10.20212006D-chTK GSM Prešov  
34USPZavacký Peter31.10.20222008S-chTenis Komplex Košice  
35 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bottlik Richard05. 05. 2021 20:182005D-chTK Mladosť Košice 49
2Dráb Martin21. 05. 2021 08:582003D-chTKM Betliar 120
3Keller Dávid18. 05. 2021 20:312005D-ch1.TC Humenné 64
4Krajčí Michal05. 05. 2021 22:032005D-chTK Mladosť Košice 7
5Potaš Kevin20. 05. 2021 17:272003D-chTenisová akadémia Prešov 97
6Vajdík Lukáš20. 05. 2021 21:342005D-chMŠK Poprad-Tatry 94


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk