Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, 04001 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 20.07.2021 | Termín do: | 22.07.2021 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.07.2021 10:00 | TK DRANaM |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.07.2021 10:00 | TK DRANaM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ovsijčuk Erik | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Jáger Matúš | 8 SF F | |||
3. | Strompf Marko | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Kašprišin Alex | 8 SF F | |||
5. | Průša Zdeněk | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Töviš Boris | 8 SF F | |||
7. | Potočňák Marko | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (2) | Turek Sebastian | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 49 | ||||
2 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
3 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 68 | ||||
4 | Strompf Marko | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 115 | ||||
5 | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
6 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
7 | Průša Zdeněk | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
8 | Potočňák Marko | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK GSM Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 18. 07. 2021 21:41 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
2 | Kolodžej Filip | 17. 07. 2021 01:00 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
3 | Lukáč Peter | 16. 07. 2021 22:25 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | ||||
4 | Novotňák Ján | 16. 07. 2021 20:04 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
5 | Slávik Daniel | 16. 07. 2021 15:03 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
6 | Šuchter Martin | 16. 07. 2021 20:40 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
7 | Tarr Sebestyén | 14. 07. 2021 14:07 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 115 | ||||
8 | Trojan Samuel | 12. 07. 2021 08:37 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
9 | Turóci Timotej | 15. 07. 2021 09:20 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
10 | Vanta Michal | 16. 07. 2021 21:36 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 |