www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Miesto konania (adresa dvorcov):Štúrova ulica Presov
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Maras Jozef (C)   
Termín od:12.12.2020 Termín do:15.12.2020
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-11.12.2020 9:00VsTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Maras Jozef

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Daniel Balaščák 
   12.12.2020 10:00
2. Peter Zavacký 
 
3. Peter Gallo 
   12.12.2020 10:00
4. Martin Šuchter 
 
5. Matúš Jáger 
   12.12.2020 10:00
6. Christián Valalik 
 
7. Erik Ovsijčuk 
   12.12.2020 11:15
8. (5-8)Jakub Vasky 
 
9. (3-4)Jakub Madej 
   12.12.2020
10. Jakub Rendek 
 
11. Filip Kolodžej 
   12.12.2020 11:15
12. Adam Drozd 
 
13. Marko Strompf 
   12.12.2020 12:30
14. Tomáš Maruščák 
 
15. Minh Tri Nguyen Huu 
   12.12.2020 12:30
16. (5-8)Oliver Hlivjak 
 
17. (5-8)Elias Kral 
   12.12.2020 12:30
18. Richard Lupták 
 
19. Samuel Trojan 
   12.12.2020 14:00
20. Lukáš Horváth 
 
21. Timotej Turóci 
   12.12.2020 14:00
22. Sebestyén Tarr 
 
23. Ján Novotňák 
   12.12.2020 14:00
24. (3-4)Timotej Jánošík 
 
25. (5-8)Filip Brejžek 
   12.12.2020 15:30
26. Michal Vanta 
 
27. Sebastian Turek 
   12.12.2020 15:30
28. Dominik Kačur 
 
29. Oliver Bartoš 
   12.12.2020 15:30
30. Peter Lukáč 
 
31. Šimon Dióssy 
   12.12.2020 17:00
32. (2)Filip Dráb 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 3
2 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
3 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 10
4 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
5 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 15
6 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 21
7 Kral Elias31.10.20222007S-chTenisová akadémia Prešov 27
8 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 42
9 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 43
10 Drozd Adam31.10.20212007S-chTJT Michalovce 45
11 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 49
12 Turek Sebastian31.10.20222008S-chTKM Betliar 51
13NVKGallo Peter31.10.20222008S-ch1.TK Rožňava 54
14 Dióssy Šimon31.10.20222008S-chTK Mladosť Košice 60
15REGJáger Matúš31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 68
16 Trojan Samuel31.10.20222008S-chTJ Sokol Prešov 70
17USPNguyen Huu Minh Tri31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 73
18 Šuchter Martin31.10.20222008S-chTK DRANaM Košice 73
19 Kačur Dominik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 86
20 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov 99
21NVKStrompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice 115
22NVKLukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 115
23 Tarr Sebestyén31.10.20222008S-chTJT Michalovce 115
24 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 134
25 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 134
26NVKHorváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 134
27NVKTuróci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov 134
28NVKRendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
29NVKValalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
30NVKZavacký Peter31.10.20222008S-chTenis Komplex Košice  
31USPMaruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice  
32 Novotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus11. 12. 2020 00:262010M-chTJ Sokol Prešov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk