zrušené | Východoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 25.09.2021 | Termín do: | 27.09.2021 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 24.09.2021 12:00 | V mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 24.09.2021 12:00 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 45 | ||||
2 | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 78 | ||||
3 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
4 | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
5 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
6 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
7 | Šesták Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 23. 09. 2021 18:50 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Horváth Lukáš | 22. 09. 2021 21:49 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
3 | Kováčik Juraj | 23. 09. 2021 16:45 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Lukáč Peter | 04. 09. 2021 14:33 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 10 | ||||
5 | Maruščák Tomáš | 18. 09. 2021 12:36 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Töviš Boris | 23. 09. 2021 11:03 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
7 | Turóci Timotej | 11. 09. 2021 10:48 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
8 | Valalik Christián | 24. 09. 2021 06:39 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 7 |