zrušené | Východoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | Glanz 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Tokoš Peter (K) | |||
Termín od: | 04.08.2021 | Termín do: | 07.08.2021 | |
Kontakt: | Ing. Milan Pavlovčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903910526, | |||
Kontakt e-mail: | mip.ten@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 03.08.2021 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 03.08.2021 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Tokoš Peter
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
2 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
3 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 45 | ||||
4 | Packa Matúš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | No Worry Galanta | 78 | ||||
5 | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 78 | ||||
6 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
7 | Tungli Kornél | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | No Worry Galanta |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kašprišin Alex | 31. 07. 2021 14:51 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 40 | ||||
2 | Kováčik Juraj | 05. 07. 2021 21:47 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Kruksa Martin | 27. 07. 2021 18:18 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
4 | Lukáč Peter | 31. 07. 2021 14:45 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 10 | ||||
5 | Maruščák Tomáš | 31. 07. 2021 18:53 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Nováček Matej | 31. 07. 2021 06:51 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
7 | Novotňák Ján | 02. 08. 2021 13:36 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
8 | Töviš Boris | 02. 08. 2021 07:49 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
9 | Turóci Timotej | 01. 08. 2021 09:25 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
10 | Valalik Christián | 02. 08. 2021 21:10 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 7 | ||||
11 | Vanta Michal | 29. 07. 2021 20:07 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
12 | Vrana Erik | 27. 07. 2021 21:05 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |