' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Tokoš Peter (C)   
Termín od:22.05.2021 Termín do:24.05.2021
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.05.2021 9:00VsTZ
mladšie žiačky4824-21.05.2021 9:00VsTZ

Poznámky:

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021). 
rozpisorganizačný výbor, správa
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Tokoš Peter
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.

 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Christián Valalik 
   22.05.2021 09:00
2. BYE 
 
3. Alex Kašprišin 
   22.05.2021 09:00
4. BYE 
 
5. Michal Jura 
   22.05.2021 09:00
6. Tomáš Maruščák 
 
7. Richard Lupták 
   22.05.2021 11:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Marko Strompf 
   22.05.2021 09:00
10. BYE 
 
11. Matúš Princ 
   22.05.2021 09:00
12. BYE 
 
13. Timotej Turóci 
   22.05.2021 09:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   22.05.2021 09:00
16. Filip Kolodžej 
 
17. BYE 
   22.05.2021 09:00
18. Jakub Rendek 
 
19. BYE 
   22.05.2021 09:00
20. Martin Janoško 
 
21. BYE 
   22.05.2021 09:00
22. Marcus Adam 
 
23. BYE 
   22.05.2021 09:00
24. (3-4)Lukáš Horváth 
 
25. BYE 
   22.05.2021 10:00
26. Boris Töviš 
 
27. BYE 
   22.05.2021 10:00
28. Michal Vanta 
 
29. BYE 
   22.05.2021 10:00
30. Ján Novotňák 
 
31. BYE 
   22.05.2021 10:00
32. (2)Peter Lukáč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Valalik C.  Strompf M. 
   22.05.2021
2. BYE 
 
3. Adam M.  Maruščák T. 
   22.05.2021
4. Vanta M.  Kolodžej F. 
 
5. Lukáč P.  Lupták R. 
   22.05.2021
6. Janoško M.  Princ M. 
 
7. BYE 
   22.05.2021
8. (2)Horváth L.  Turóci T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné 7
2 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 10
3 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice 11
4 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 12
5 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov 14
6 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov 23
7 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 26
8 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice 27
9 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 31
10 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov 34
11 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov 40
12 Princ Matúš31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice 45
13 Novotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov 48
14 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice  
15 Janoško Martin31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice  
16 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov  
17 Töviš Boris31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk