www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Miesto konania (adresa dvorcov):P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:05.12.2020 Termín do:08.12.2020
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.12.2020 9:00VsTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Christián Valalik 
   05.12.2020 09:00
2. Matúš Princ 
 
3. Martin Janoško 
   05.12.2020 09:00
4. Adam Antal 
 
5. (3-4)Marko Strompf 
   05.12.2020 10:00
6. Michal Jura 
 
7. Jakub Rendek 
   05.12.2020 10:00
8. Marcus Adam 
 
9. Tomáš Maruščák 
   05.12.2020 11:00
10. Michal Vanta 
 
11. Ján Novotňák 
   05.12.2020 11:00
12. (3-4)Lukáš Horváth 
 
13. Timotej Turóci 
   05.12.2020 12:00
14. Filip Kolodžej 
 
15. Alex Kašprišin 
   05.12.2020 12:00
16. (2)Peter Lukáč 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Valalik Christián31.10.2021 !!!2009S-ch1.TC Humenné 7
2 Lukáč Peter31.10.20232009S-chTJ Sokol Prešov 10
3 Strompf Marko31.10.2021 !!!2009S-chTK DRANaM Košice 11
4 Horváth Lukáš31.10.20232009S-chTK Mladosť Košice 12
5 Turóci Timotej31.10.20232009S-chTK Profitennis Academy Prešov 14
6 Vanta Michal31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 23
7 Kolodžej Filip31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 26
8 Rendek Jakub31.10.20232009S-chTK Mladosť Košice 27
9 Jura Michal31.10.2021 !!!2009S-chTJ Sokol Prešov 31
10 Kašprišin Alex31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 40
11 Princ Matúš31.10.20232009S-chTenis Komplex Košice 45
12 Novotňák Ján31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 48
13 Antal Adam31.10.2021 !!!2009S-chTenis Komplex Košice 72
14 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice  
15 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov  
16 Janoško Martin31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Lupták Richard04. 12. 2020 07:532009S-chTJ Sokol Prešov 34
2Töviš Boris02. 12. 2020 12:232010M-chTenis Komplex Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk