zrušené | Západoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | TKM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TKM Tenisový klub Madunice, Vážska 4, Madunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Oleš Ladislav (K) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 28.11.2020 | Termín do: | 01.12.2020 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 11. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 27.11.2020 10:00 | TKM |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 20 | ||||
2 | Krivičková Stella | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
3 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 36 | ||||
4 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 43 | ||||
5 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 46 | ||||
6 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 49 | ||||
7 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 55 | ||||
8 | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 57 | ||||
9 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
10 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 61 | ||||
11 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 62 | ||||
12 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 67 | ||||
13 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 73 | ||||
14 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 74 | ||||
15 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 78 | ||||
16 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
17 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 83 | ||||
18 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 83 | ||||
19 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 86 | ||||
20 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 89 | ||||
21 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 92 | ||||
22 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 96 | ||||
23 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 102 | ||||
24 | Čuboňová Lucia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 111 | ||||
25 | USP | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 144 | |||
26 | USP | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 224 | |||
27 | USP | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 224 | |||
28 | USP | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | ||||
29 | USP | Polačiková Aneta | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krajmer Karolína | 21. 11. 2020 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 22 | |||||
2 | Šramková Tamara | 21. 11. 2020 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 35 | |||||
3 | Karasová Emma | 22. 11. 2020 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 59 | |||||
4 | Naňová Gabriela | 20. 11. 2020 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 68 | |||||
5 | Chládeková Martina | 20. 11. 2020 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 109 | |||||
6 | Zapletalová Alexandra | 19. 11. 2020 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
7 | Ceperková Kristína | 22. 11. 2020 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 136 | |||||
8 | Parízeková Laura | 17. 11. 2020 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 137 | |||||
9 | Pšenková Viktória | 16. 11. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 148 | |||||
10 | Hallová Ema | 16. 11. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 148 | |||||
11 | Buranská Nina | 17. 11. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 158 | |||||
12 | Lapšová Emma | 16. 11. 2020 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 193 | |||||
13 | Brestovičová Daniela | 17. 11. 2020 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 224 | |||||
14 | Sopková Lucia | 16. 11. 2020 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 224 | |||||
15 | Sevald Nikol | 16. 11. 2020 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 224 | |||||
16 | Cíleková Nicol | 16. 11. 2020 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 224 | |||||
17 | Kučíková Kiara Nina | 19. 11. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daubnerová Ivana | 22. 11. 2020 12:04 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Gaburová Natália | 24. 11. 2020 16:10 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 183 | ||||
3 | Gáliková Terezka | 23. 11. 2020 06:34 | 2008 | D-d | TK Petržalka | |||||
4 | Kašťáková Sára | 21. 11. 2020 22:22 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Salaiová Vanesa | 22. 11. 2020 08:48 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava |