zrušené | Západoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Boleman Tomáš (A) | |||
Termín od: | 28.12.2020 | Termín do: | 30.12.2020 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 27.12.2020 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
rozpis,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benian Oskar | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
2 | Bobošík Martin | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 81 | |||||
3 | Danko Peter | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | |||||
4 | Dióssy Šimon | 13.12. 2020 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | |||||
5 | Drozd Adam | 21.11. 2020 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 45 | |||||
6 | Faga Sebastián | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | |||||
7 | Fano Alex Adam | 16.11. 2020 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | |||||
8 | Fašung Tomáš | 08.12. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | |||||
9 | Fičor Oskar | 17.11. 2020 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | |||||
10 | Frič Martin | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | |||||
11 | Gakh Matvei | 01.12. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
12 | Gombár Adam | 24.11. 2020 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 99 | |||||
13 | Grendel Adam | 01.12. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | |||||
14 | Gyén Gabriel | 25.11. 2020 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | |||||
15 | Halás Vladimír | 19.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | |||||
16 | Hanušovský Lukáš | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | |||||
17 | Herman Richard | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | |||||
18 | Hlóska Viktor | 12.12. 2020 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
19 | Horváth Timur | 22.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
20 | Hron Alex Maximilián | 18.11. 2020 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | |||||
21 | Chren Lukáš | 18.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | |||||
22 | Ivashko Maksym | 22.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
23 | Janáč Juraj | 17.11. 2020 | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | 108 | |||||
24 | Jankech Michael | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | |||||
25 | Jasenák Lukáš | 18.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | |||||
26 | Jendrejský Nicolas | 17.11. 2020 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | |||||
27 | Jeník Šimon | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | |||||
28 | Karas Jozef | 19.11. 2020 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | |||||
29 | Kordoš Matúš | 21.11. 2020 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 81 | |||||
30 | Kovář Gregor | 17.11. 2020 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 118 | |||||
31 | Krahulec Martin | 16.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | |||||
32 | Krajčír Samuel Alexander | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||||
33 | Krajčovič Tomáš | 17.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 78 | |||||
34 | Kral Elias | 22.11. 2020 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
35 | Kucharek Filip | 08.12. 2020 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | |||||
36 | Kulich Lukáš | 13.12. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 35 | |||||
37 | Kurčík Adam | 11.12. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
38 | Luhový Ivan | 18.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | |||||
39 | Lukačeňa García Marek | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
40 | Mačej Dominik | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 87 | |||||
41 | Maruniak Matej | 16.11. 2020 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | |||||
42 | Matušík Lukáš | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | |||||
43 | Medveď Maroš | 17.11. 2020 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | |||||
44 | Nagy Damian | 22.11. 2020 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 46 | |||||
45 | Pajtáš Dávid | 16.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | |||||
46 | Petráško Matúš | 02.12. 2020 | 2009 | D-ch | TK Žilina | ||||||
47 | Pregerson Luke | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
48 | Rábek Erik | 19.11. 2020 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | 118 | |||||
49 | Rapant Gabriel | 18.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 67 | |||||
50 | Richter Patrik | 20.11. 2020 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | |||||
51 | Roman Filip | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
52 | Šimunič Martin | 13.12. 2020 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
53 | Škubla Adam | 18.11. 2020 | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 114 | |||||
54 | Slašťan Tomáš | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | |||||
55 | Slávik Daniel | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | |||||
56 | Sloboda Leon | 22.11. 2020 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | |||||
57 | Srpoň Martin | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | |||||
58 | Štefány Jakub | 20.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | |||||
59 | Suchan David | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | |||||
60 | Sýkora Samuel | 16.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 23 | |||||
61 | Tóth Michal | 12.12. 2020 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | ||||||
62 | Urbánoš Filip | 29.11. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | |||||
63 | Valko Samuel | 09.12. 2020 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 98 | |||||
64 | Vancu Adrian | 17.11. 2020 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | |||||
65 | Vasky Jakub | 19.11. 2020 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | |||||
66 | Volník Nicholas | 18.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | |||||
67 | Vrba Miloslav | 16.11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | |||||
68 | Zelenák Ivan | 18.11. 2020 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | |||||
69 | Žikla Kristián | 18.11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Guzmický Dominik | 15.12. 2020 07:04 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | |||||
2 | Chmelár Timotej | 15.12. 2020 10:11 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 |