www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéZápadoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Boleman Tomáš (A)   
Termín od:28.12.2020 Termín do:30.12.2020
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-27.12.2020 10:00TC EMPIRE Trnava

Poznámky:

rozpis,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar16.11. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 18
2Bobošík Martin16.11. 20202009M-chTC Topoľčany 81
3Danko Peter19.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 39
4Dióssy Šimon13.12. 20202008S-chTK Mladosť Košice 60
5Drozd Adam21.11. 20202007S-chTJT Michalovce 45
6Faga Sebastián16.11. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava 134
7Fano Alex Adam16.11. 20202008S-chTK HSC Piešťany 33
8Fašung Tomáš08.12. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 58
9Fičor Oskar17.11. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 12
10Frič Martin16.11. 20202009M-chOZ ŠK Odema Púchov 73
11Gakh Matvei01.12. 20202008S-chTK Slávia SPU Nitra  
12Gombár Adam24.11. 20202008S-chTenis team Nové Zámky 99
13Grendel Adam01.12. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 30
14Gyén Gabriel25.11. 20202008S-chTenis team Nové Zámky 106
15Halás Vladimír19.11. 20202009M-chTK 77 Skalica 118
16Hanušovský Lukáš16.11. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 9
17Herman Richard19.11. 20202008S-chTK ZZO Čadca 106
18Hlóska Viktor12.12. 20202009M-chMŠO Štúrovo  
19Horváth Timur22.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
20Hron Alex Maximilián18.11. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 19
21Chren Lukáš18.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 31
22Ivashko Maksym22.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
23Janáč Juraj17.11. 20202008S-chFORTUNA Trnava 108
24Jankech Michael16.11. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 6
25Jasenák Lukáš18.11. 20202008S-chTK Petržalka 89
26Jendrejský Nicolas17.11. 20202009M-chTenisový klub Dúbravka BA 95
27Jeník Šimon16.11. 20202007S-chTK Petržalka 31
28Karas Jozef19.11. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
29Kordoš Matúš21.11. 20202007S-chTC DRACI Matúškovo 81
30Kovář Gregor17.11. 20202008S-chLTC Leopoldov 118
31Krahulec Martin16.11. 20202008S-chTK Senica 57
32Krajčír Samuel Alexander16.11. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava 89
33Krajčovič Tomáš17.11. 20202009M-chTK Kúpele Piešťany 78
34Kral Elias22.11. 20202007S-chTenisová akadémia Prešov 27
35Kucharek Filip08.12. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava 134
36Kulich Lukáš13.12. 20202007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
37Kurčík Adam11.12. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 25
38Luhový Ivan18.11. 20202008S-chTK Púchov 87
39Lukačeňa García Marek16.11. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
40Mačej Dominik16.11. 20202009M-chTK Kúpele Piešťany 87
41Maruniak Matej16.11. 20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
42Matušík Lukáš16.11. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 134
43Medveď Maroš17.11. 20202007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
44Nagy Damian22.11. 20202007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 46
45Pajtáš Dávid16.11. 20202008S-chTK Slovan Galanta 55
46Petráško Matúš02.12. 20202009M-chTK Žilina  
47Pregerson Luke19.11. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 73
48Rábek Erik19.11. 20202007S-chDetská tenisová škola Nitra 118
49Rapant Gabriel18.11. 20202007S-chTK Tenkur Trenčín 67
50Richter Patrik20.11. 20202008S-chTenisový klub Dúbravka BA 53
51Roman Filip16.11. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
52Šimunič Martin13.12. 20202010M-chTC Stupava  
53Škubla Adam18.11. 20202007S-chŠKM Nádeje Trakovice 114
54Slašťan Tomáš19.11. 20202008S-chFresh club Zvolen 71
55Slávik Daniel19.11. 20202008S-chTK Petržalka 99
56Sloboda Leon22.11. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 40
57Srpoň Martin19.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 34
58Štefány Jakub20.11. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 60
59Suchan David16.11. 20202007S-chTC EMPIRE Trnava 23
60Sýkora Samuel16.11. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava 23
61Tóth Michal12.12. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
62Urbánoš Filip29.11. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
63Valko Samuel09.12. 20202008S-chTenisový klub Dúbravka BA 98
64Vancu Adrian17.11. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo 134
65Vasky Jakub19.11. 20202008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 42
66Volník Nicholas18.11. 20202007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 36
67Vrba Miloslav16.11. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 20
68Zelenák Ivan18.11. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo 134
69Žikla Kristián18.11. 20202008S-chTK Žilina 109
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Guzmický Dominik15.12. 2020 07:042007S-chAŠK Skalica 17
2Chmelár Timotej15.12. 2020 10:112008S-chTC EMPIRE Trnava 89


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk