www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéZápadoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:04.01.2021 Termín do:07.01.2021
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-03.01.2021 10:00TK HSC Piešťany

Poznámky:

STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam19.11. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
2Bairo Dylan15.12. 20202008S-chTC EMPIRE Trnava 11
3Balušík Branislav09.12. 20202008S-chTK Sparta Považská Bystrica 89
4Bartovic Artur19.11. 20202010M-chTK Kúpele Piešťany  
5Bekéni Marko24.11. 20202008S-chTenis team Nové Zámky 29
6Benian Oskar16.11. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 18
7Bíly Pavol18.11. 20202007S-chTC EMPIRE Trnava 7
8Bobošík Martin16.11. 20202009M-chTC Topoľčany 81
9Brejžek Filip20.11. 20202007S-chTK Mladosť Košice 21
10Čech Alex19.11. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 26
11Černák Marcus06.12. 20202007S-chTenisový klub Dúbravka BA 118
12Danko Peter19.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 39
13Dióssy Šimon13.12. 20202008S-chTK Mladosť Košice 60
14Fano Alex Adam16.11. 20202008S-chTK HSC Piešťany 33
15Fašung Tomáš08.12. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 58
16Fičor Oskar17.11. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 12
17Frič Martin17.11. 20202009M-chOZ ŠK Odema Púchov 73
18Gakh Matvei24.11. 20202008S-chTK Slávia SPU Nitra  
19Glos Tomáš24.11. 20202008S-chTK AS Trenčín 65
20Gombár Adam24.11. 20202008S-chTenis team Nové Zámky 99
21Grendel Adam20.11. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 30
22Grőpel Marco26.11. 20202007S-chTK HSC Piešťany 134
23Guzmický Dominik19.11. 20202007S-chAŠK Skalica 17
24Gyén Gabriel25.11. 20202008S-chTenis team Nové Zámky 106
25Halás Vladimír19.11. 20202009M-chTK 77 Skalica 118
26Hanušovský Lukáš16.11. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 9
27Herman Richard19.11. 20202008S-chTK ZZO Čadca 106
28Hlivjak Oliver23.11. 20202007S-chTenisová akadémia Prešov 15
29Horváth Timur22.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
30Hron Alex Maximilián18.11. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 19
31Chmelár Timotej19.11. 20202008S-chTC EMPIRE Trnava 89
32Chren Lukáš18.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 31
33Ivashko Maksym22.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
34Jankech Michael16.11. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 6
35Jánošík Timotej21.11. 20202007S-chTenisová akadémia Prešov 13
36Jendrejský Nicolas17.11. 20202009M-chTenisový klub Dúbravka BA 95
37Jeník Šimon16.11. 20202007S-chTK Petržalka 31
38Karas Jozef19.11. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
39Kollár Markus07.12. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 99
40Kordoš Matúš21.11. 20202007S-chTC DRACI Matúškovo 81
41Krahulec Martin16.11. 20202008S-chTK Senica 57
42Krajčír Samuel Alexander16.11. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava 89
43Kral Elias22.11. 20202007S-chTenisová akadémia Prešov 27
44Kriško Radovan21.11. 20202008S-chTK Nová generácia NMnV 28
45Kucharek Filip08.12. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava 134
46Kulich Lukáš18.11. 20202007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
47Kurčík Adam16.11. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 25
48Lackovič Samuel10.12. 20202009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
49Lipták Matej24.11. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
50Mačej Dominik16.11. 20202009M-chTK Kúpele Piešťany 87
51Madej Jakub16.11. 20202007S-chTK Mladosť Košice 10
52Maruniak Matej16.11. 20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
53Matunák Martin15.12. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 8
54Medveď Maroš17.11. 20202007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
55Mikuš Michal17.11. 20202008S-chTK Baník Prievidza 47
56Petráško Matúš02.12. 20202009M-chTK Žilina  
57Pregerson Luke19.11. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 73
58Richter Patrik13.12. 20202008S-chTenisový klub Dúbravka BA 53
59Shilov George19.11. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
60Slašťan Tomáš19.11. 20202008S-chFresh club Zvolen 71
61Slávik Daniel19.11. 20202008S-chTK Petržalka 99
62Solčan Adam23.11. 20202007S-chTK Slávia SPU Nitra 5
63Srpoň Martin19.11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 34
64Štefány Jakub20.11. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 60
65Strašil Tomáš16.11. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 22
66Suchan David16.11. 20202007S-chTC EMPIRE Trnava 23
67Sýkora Samuel16.11. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava 23
68Tóth Michal12.12. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
69Trojan Samuel17.11. 20202008S-chTJ Sokol Prešov 70
70Urbánoš Filip29.11. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
71Valko Samuel09.12. 20202008S-chTenisový klub Dúbravka BA 98
72Vasky Jakub19.11. 20202008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 42
73Volník Nicholas18.11. 20202007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 36
74Vrba Miloslav16.11. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 20
75Žikla Kristián18.11. 20202008S-chTK Žilina 109
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Černák Mathias14.12. 2020 21:092010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
2Jureňa Martin12.12. 2020 20:012009M-chAŠK Skalica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk