zrušené | Bratislavský region | |||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | D. LUŽNÁ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.04.2021 | Termín do: | 26.04.2021 | |
Kontakt: | Peter Kratochvíla | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0948131311, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 04. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 23.04.2021 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 23.04.2021 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benian Oskar | 08.04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
2 | Čillík Matej | 16.03. 2021 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | ||||||
3 | Danko Peter | 02.03. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | |||||
4 | Fabian Richard | 25.03. 2021 | 2008 | D-ch | TK TCN Nitra | ||||||
5 | Fašung Tomáš | 09.04. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | |||||
6 | Gyén Gabriel | 11.03. 2021 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | |||||
7 | Horváth Timur | 19.03. 2021 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
8 | Chren Lukáš | 06.04. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | |||||
9 | Jasenák Lukáš | 26.02. 2021 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | |||||
10 | Jendrejský Nicolas | 27.02. 2021 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | |||||
11 | Jeník Šimon | 09.03. 2021 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | |||||
12 | Jureňa Martin | 07.03. 2021 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | ||||||
13 | Konderla Filip | 13.03. 2021 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | |||||
14 | Kostolný Sebastián | 07.03. 2021 | 2009 | D-ch | TK Žilina | ||||||
15 | Kováčik Juraj | 07.03. 2021 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
16 | Kovář Gregor | 05.04. 2021 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 118 | |||||
17 | Krajčovič Tomáš | 07.04. 2021 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 78 | |||||
18 | Kucharek Filip | 22.03. 2021 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | |||||
19 | Kurčík Adam | 08.04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
20 | Lackovič Samuel | 24.02. 2021 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
21 | Luhový Ivan | 24.02. 2021 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | |||||
22 | Matušík Lukáš | 08.03. 2021 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | |||||
23 | Pajtáš Dávid | 26.02. 2021 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | |||||
24 | Pleško Richard | 29.03. 2021 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | |||||
25 | Richter Patrik | 08.03. 2021 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | |||||
26 | Šimunič Martin | 26.02. 2021 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
27 | Slašťan Tomáš | 29.03. 2021 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | |||||
28 | Slávik Daniel | 01.03. 2021 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | |||||
29 | Sobihard Peter | 05.04. 2021 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | ||||||
30 | Staš Peter | 03.04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
31 | Šujan Jakub | 02.04. 2021 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
32 | Urban Filip | 04.04. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
33 | Urbánoš Filip | 24.02. 2021 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | |||||
34 | Vancu Adrian | 26.02. 2021 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | |||||
35 | Verbovský Martin | 27.02. 2021 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | |||||
36 | Vrba Miloslav | 07.03. 2021 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | |||||
37 | Zelenák Ivan | 01.03. 2021 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pagáč Lukáš | 11.04. 2021 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | ||||||
2 | Štefány Jakub | 13.04. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | |||||
3 | Halás Vladimír | 14.04. 2021 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | |||||
4 | Faga Sebastián | 15.04. 2021 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | |||||
5 | Križan Richard | 16.04. 2021 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
6 | Vozár Samuel | 16.04. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Grendel Adam | 20.03. 2021 11:03 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | |||||
2 | Gróf Leonard | 14.04. 2021 18:13 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
3 | Rábek Erik | 12.04. 2021 09:17 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | 118 | |||||
4 | Roman Filip | 14.04. 2021 19:07 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |