www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéBratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D. LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:17.04.2021 Termín do:19.04.2021
Kontakt:Filip Kratochvíla
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0917417587,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 04. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-16.04.2021 10:00Nobelovo nám. 6
mladšie žiačky4824-16.04.2021 10:15Nobelovo nám. 6

Poznámky:

STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus13.03. 20212010M-chTJ Sokol Prešov  
2Bariak Jakub Emil07.03. 20212010M-chTK Baník Prievidza  
3Čierny Filip09.03. 20212010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
4Fleischmann Jakub23.02. 20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 47
5Gramblička Adam18.02. 20212010M-chTK Slovan Bratislava  
6Gróf Leonard01.04. 20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 41
7Jančula Jakub28.03. 20212009M-chTOP Tenis Bratislava 59
8Jendrejský Nicolas22.02. 20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 44
9Kalma Kevin21.03. 20212009M-chTK Slávia STU Bratislava 68
10Kolárik Igor25.02. 20212010M-chTenis team Nové Zámky  
11Konopka Marek19.03. 20212010M-chTK HSC Piešťany  
12Košťany Patrik05.03. 20212010M-chTK Meteor Hlohovec  
13Kostolný Sebastián07.03. 20212009M-chTK Žilina 21
14Kováčik Juraj18.02. 20212010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
15Krnáč Lukas02.03. 20212010M-chTK Hriňová  
16Kucharek Filip22.03. 20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
17Lackovič Samuel23.02. 20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 22
18Matušík Lukáš20.02. 20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
19Oles Nikolas20.02. 20212009M-chTenisová škola Pezinok 66
20Pagáč Lukáš18.03. 20212010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
21Roman Filip11.03. 20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 20
22Šimunič Martin18.02. 20212010M-chTC Stupava  
23Sirota Daniel20.03. 20212010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Sobihard Peter17.02. 20212009M-chTK Inter Bratislava 78
25Stavrovský Adam23.03. 20212010M-chTC Play Tennis Malinovo  
26Šujan Jakub02.04. 20212009M-chTC Play Tennis Malinovo 52
27Tóth Michal23.03. 20212009M-chTC EMPIRE Trnava 17
28Urbánoš Filip17.02. 20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
29Vancu Adrian18.02. 20212009M-chTC DRACI Matúškovo 46
30Vaškanin Filip27.03. 20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
31Vrana Erik27.02. 20212010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
32Zelenák Ivan17.02. 20212009M-chTC DRACI Matúškovo 64
Prihlásení hráči po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jura Michal05.04. 20212009M-chTJ Sokol Prešov 31
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Karas Jozef06.04. 2021 08:172009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 6


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk