www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090006 - TK Slávia SPU Nitra
Názov turnaja:HMR DO 12R CHLAPCI
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Slávia SPU Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 Nitra
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Matuščín Pavel (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Uhrík Marián (A)   
Termín od:05.12.2020 Termín do:08.12.2020
Kontakt:Ing. Pavel Matuščín
Kontakt tel.:mobil - 0910278778,
Kontakt e-mail:tknitra@tknitra.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.12.2020 9:00ZsTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Matuščín Pavel, ZVR: Uhrík Marián

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Bobošík 
   05.12.2020 11:30
2. BYE 
 
3. Matúš Mravík 
   05.12.2020 11:30
4. BYE 
 
5. Šimon Klačanský 
   05.12.2020 09:00
6. Alexander Šišovský 
 
7. (5-8)Tomáš Krajčovič 
   05.12.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Andel 
   05.12.2020 11:30
10. BYE 
 
11. Šimon Košút 
   05.12.2020 11:30
12. BYE 
 
13. Jakub Rusnák 
   05.12.2020 09:00
14. Ivan Zelenák 
 
15. BYE 
   05.12.2020 15:15
16. (5-8)Martin Jureňa 
 
17. BYE 
   05.12.2020 15:15
18. (5-8)Vladimír Halás 
 
19. Adam Čierny 
   05.12.2020 10:15
20. Artur Bartovic 
 
21. BYE 
   05.12.2020 12:45
22. Tobias Baranovič 
 
23. BYE 
   05.12.2020 12:45
24. (3-4)Michal Tóth 
 
25. BYE 
   05.12.2020 16:30
26. (5-8)Viktor Hlóska 
 
27. Marek Konopka 
   05.12.2020 10:15
28. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
29. BYE 
   05.12.2020 14:00
30. Lukáš Sander 
 
31. BYE 
   05.12.2020 14:00
32. (2)Dominik Mačej 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Bobošík Martin31.10.20232009S-chTenis team Nové Zámky 3
2 Mačej Dominik31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 15
3 Tóth Michal31.10.20232009S-chTK SAAG Šahy 17
4 Andel Adam31.10.20232009S-chTK Slávia SPU Nitra 25
5 Krajčovič Tomáš31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 27
6 Hlóska Viktor31.10.20232009S-chMŠO Štúrovo 32
7 Halás Vladimír31.10.20232009S-chTK 77 Skalica 38
8 Jureňa Martin31.10.20232009S-chAŠK Skalica 43
9 Klačanský Šimon31.10.2021 !!!2009S-chTC Topoľčany 56
10 Zelenák Ivan31.10.20232009S-chTC DRACI Matúškovo 64
11 Sander Lukáš31.10.2021 !!!2009S-chTK Spartak Komárno 72
12 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
13 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany  
14 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra  
15 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV  
16 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
17 Mravík Matúš31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra  
18 Košút Šimon31.10.20222010M-chTC EMPIRE Trnava  
19 Čierny Adam31.10.20222010M-chTC Partizánske  
20 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Czinege Norbert03. 12. 2020 17:042009S-chHi-Ten TAC D. Streda 55
2Faga Sebastián03. 12. 2020 21:382009S-chTK Kúpele Piešťany 13
3Glos Lukáš03. 12. 2020 18:402010M-chTK AS Trenčín  
4Košťany Patrik04. 12. 2020 08:102010M-chTK Kúpele Piešťany  
5Štancel Nicolas06. 12. 2020 13:042010M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
6Vancu Adrian02. 12. 2020 12:462009S-chTC DRACI Matúškovo 46


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk