zrušené | Stredoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BABOLAT TOUR 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.01.2021 | Termín do: | 10.01.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Barbora Syč - Kriváňová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915528238, | |||
Kontakt e-mail: | barborasyckrivanova@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 01. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 16 | - | - | 09.01.2021 8:30 | BASELINE SPORT ARENA |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 09.01.2021 8:30 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čellár Martin | 19.11. 2020 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | ||||||
2 | Ďuriš Tomáš | 21.11. 2020 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | ||||||
3 | Gallo Michal | 17.11. 2020 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | ||||||
4 | Gonda Filip | 24.11. 2020 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
5 | Herman Lukáš | 19.11. 2020 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
6 | Hradický Tomáš | 20.11. 2020 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
7 | Húsenica Ľuboš | 16.11. 2020 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
8 | Juríček Jáchym | 30.11. 2020 | 2012 | M-ch | TK Žilina | ||||||
9 | Kazimír Tomáš | 25.11. 2020 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
10 | Klobušník Martin | 20.11. 2020 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
11 | Lorinc Jakub | 01.12. 2020 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
12 | Mihók Kristián | 25.11. 2020 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
13 | Naď Samuel | 25.11. 2020 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
14 | Paluga Richard | 23.11. 2020 | 2011 | S-ch | TK Žilina | ||||||
15 | Papuščák Jakub | 29.11. 2020 | 2012 | M-ch | TKM Martin | ||||||
16 | Ščepko Alex | 17.11. 2020 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||||
17 | Šesták Samuel | 18.11. 2020 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Šteiner Šimon | 25.11. 2020 | 2012 | M-ch | TK DRANaM Košice | ||||||
19 | Štofan Dominik | 20.11. 2020 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
20 | Taha Adam | 23.11. 2020 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
21 | Thern Alessandro | 23.11. 2020 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | ||||||
22 | Urbánoš Alex | 16.11. 2020 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |