www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA 2021
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Bača Michal (C) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:19.06.2021 Termín do:20.06.2021
Kontakt:Igor Seduch
Kontakt tel.:dv. - 041/2861218, mobil - 0949260019,
Kontakt e-mail:igor.seduch@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 06. 2021 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - chlapci48--19.06.2021 08:30TK Žilina
deti - dievčatá48--19.06.2021 11:00TK Žilina

Poznámky:

 rozpis, správa, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Bača Michal, ZVR: Kališ Branislav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Paluga 
   19.06.2021
2. BYE 
 
3. Lukáš Fehér 
   19.06.2021
4. BYE 
 
5. Lukáš Holinec 
   19.06.2021
6. Viliam Vrábel 
 
7. Filip Jacura 
   19.06.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Maximilián Ondrej 
   19.06.2021
10. BYE 
 
11. Patrik Marček 
   19.06.2021
12. BYE 
 
13. Marko Šupica 
   19.06.2021
14. BYE 
 
15. BYE 
   19.06.2021
16. Michael Šustek 
 
17. BYE 
   19.06.2021
18. Jakub Korec 
 
19. BYE 
   19.06.2021
20. Igor Malinka 
 
21. BYE 
   19.06.2021
22. Johnny Kollár 
 
23. BYE 
   19.06.2021
24. (3-4)Jáchym Juríček 
 
25. BYE 
   19.06.2021
26. Patrik Sádecký 
 
27. Bruno Podhradský 
   19.06.2021
28. Matej Gáťa 
 
29. BYE 
   19.06.2021
30. Karol Orlovský 
 
31. BYE 
   19.06.2021
32. (2)Lukáš Herman 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Orlovský Karol31.10.20212012De-chTK Žilina  
2 Jacura Filip31.10.20212011De-chTK Žilina  
3 Korec Jakub31.10.20222012De-chBenet LTC Bytča  
4 Podhradský Bruno31.10.20222013De-chTK Žilina  
5 Holinec Lukáš31.10.20212013De-chTK Žilina  
6 Fehér Lukáš31.10.20212012De-chTK Žilina  
7 Vrábel Viliam31.10.20212013De-chTK Žilina  
8 Sádecký Patrik31.10.20212011De-chTK Žilina  
9 Herman Lukáš31.10.20212011De-chTK ZZO Čadca  
10 Paluga Richard31.10.20212011De-chTK Žilina  
11 Marček Patrik31.10.20212011De-chTK Šport Púchov  
12 Juríček Jáchym31.10.20212012De-chTK Žilina  
13 Ondrej Maximilián31.10.20212011De-chTK Púchov  
14 Šupica Marko31.10.20212012De-chTKM Martin  
15 Malinka Igor31.10.20222012De-chTC Topoľčany  
16 Šustek Michael31.10.20212012De-chTK Žilina  
17 Gáťa Matej31.10.20212011De-chTenisový klub Dúbravka BA  
18 Kollár Johnny31.10.20212011De-chTK Tennis Classic Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čellár Martin16. 06. 2021 21:242011De-chŠport Park Lúčky  
2Ďuris Lucas17. 06. 2021 23:142012De-chTK ŠTK Šamorín  
3Gallo Michal14. 06. 2021 13:232011De-ch1.TK Rožňava  
4Hollý Martin11. 06. 2021 21:362011De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
5Húsenica Ľuboš14. 06. 2021 09:542012De-chŠport Park Lúčky  
6Konečný Adam17. 06. 2021 13:122012De-chŠport Park Lúčky  
7Kurhajec Marián17. 06. 2021 05:522012De-chTK Slovan Bratislava  
8Noga Oliver16. 06. 2021 13:192012De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Papuščák Jakub15. 06. 2021 08:312012De-chTKM Martin  
10Suchánek Adam30. 04. 2021 22:102011De-chTC Play Tennis Malinovo  
11Tomáš Daniel18. 06. 2021 08:072011De-chTK Púchov  
12Urbánoš Alex17. 06. 2021 21:572011De-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk