Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK SUMER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | LTK Liptovský Mikuláš Vajanského 28 Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lisý Martin (B) | |||
Termín od: | 17.07.2021 | Termín do: | 19.07.2021 | |
Kontakt: | Mgr Jana Jedličková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908909669, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 16.07.2021 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 16.07.2021 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Madliak Martin, ZVR: Lisý Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novák Kristián Jakub | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lančarič Matúš | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Mattoš Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Jaškovič Filip | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Medveď Maroš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jáger Tomáš | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Vateha Matúš | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Gimera Tomáš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Slašťan Tomáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Sirovatka Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Gallo Samuel | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Nemjo Filip | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Macák Milan | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Choma Boris | |||
6:2 6:2 | |||||
18. | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | |||
19. | Bohunčák Šimon | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Strašil Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | Jáger Matúš | ||||
6:3 6:0 | |||||
22. | Bačík Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kuna Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Bognár Simon | |||
6:3 6:0 | |||||
26. | Šimko Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Tindúr Rastislav | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Karas Daniel | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bartoš Oliver | ||||
6:1 6:0 | |||||
30. | Mihalda Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Révaj Tomáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novák K. Révaj T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Vateha M. Bognár S. | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Jáger M. Jáger T. | 8 SF F | |||
5. | Gimera T. Karas D. | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Bačík A. Jaškovič F. | 8 SF F | |||
7. | Bartoš O. Choma B. | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | (2) | Kuna T. Macák M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | ||||
2 | Révaj Tomáš | 31.10.2024 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 74 | ||||
3 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 74 | ||||
4 | Gimera Tomáš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 80 | ||||
5 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | ||||
6 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 111 | ||||
7 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 113 | ||||
8 | Choma Boris | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 120 | ||||
9 | Jáger Tomáš | 31.10.2025 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 154 | ||||
10 | Bohunčák Šimon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 156 | ||||
11 | Bačík Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 156 | ||||
12 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 177 | ||||
13 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 180 | ||||
14 | USP | Mihalda Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kysucké Nové Mesto | 185 | |||
15 | Lančarič Matúš | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Kysucké Nové Mesto | 185 | ||||
16 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
18 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
20 | USP | Sirovatka Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
21 | USP | Šimko Adam | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | ||||
22 | USP | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | ||||
23 | Tindúr Rastislav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
24 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | |||||
25 | USP | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||
26 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | |||||
27 | USP | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kompiš Tomáš | 16. 07. 2021 00:14 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | ||||
2 | Letavay Matej | 12. 07. 2021 16:19 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 156 | ||||
3 | Madliak Martin | 13. 07. 2021 20:56 | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | |||||
4 | Petráš David | 15. 07. 2021 23:12 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
5 | Titko Timotej | 12. 06. 2021 09:16 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 156 | ||||
6 | Vaco Marek | 15. 07. 2021 11:45 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
7 | Žilka Oliver Benjamin | 01. 06. 2021 13:33 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 74 |