Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia SPU Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 Nitra | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 15.05.2021 | Termín do: | 18.05.2021 | |
Kontakt: | Marian Uhrík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0376533681, fax - 0376533681, mobil - 0903161446, | |||
Kontakt e-mail: | tknitra@tknitra.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 05. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.05.2021 9:00 | ZsTZ Piešťany |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.05.2021 9:00 | ZsTZ Piešťany |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Matuščín Pavel, ZVR: Uhrík Marián
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatia povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny PCR alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev a členovia organizačného výboru.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Solčan Adam | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bobošík Martin | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Grőpel Marco | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vancu Adrian | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
7. | Faga Sebastián | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Suchan David | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Fabian Richard | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Bartovic Artur | 32 16 8 SF F | |||
13. | Varinský Tibor | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Krahulec Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kriško Radovan | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Bekéni Marko | |||
6:0 6:1 | |||||
18. | Mačej Dominik | 32 16 8 SF F | |||
19. | Gyén Gabriel | ||||
6:3 6:1 | |||||
20. | Škubla Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | Tóth Michal | ||||
6:1 6:3 | |||||
22. | Glos Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Guzmický Dominik | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Fano Alex Adam | |||
6:2 6:2 | |||||
26. | Krajčovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Andel Adam | ||||
6:1 6:4 | |||||
28. | Gombár Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | Zelenák Ivan | ||||
6:2 6:2 | |||||
30. | Jureňa Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bíly P. Solčan A. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kovář G. Krajčovič T. | ||||
6:3 7:5 | |||||
4. | Gombár A. Gyén G. | 8 SF F | |||
5. | Fano A. Krahulec M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Faga S. Tóth M. | 8 SF F | |||
7. | Bekéni M. Glos T. | ||||
6:3 3:6 10:2 | |||||
8. | (2) | Suchan D. Guzmický D. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
2 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
3 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
4 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
5 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
6 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 29 | ||||
7 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
8 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 50 | ||||
9 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
10 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | ||||
11 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 78 | ||||
12 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 81 | ||||
13 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 87 | ||||
14 | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 99 | ||||
15 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
16 | Škubla Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 114 | ||||
17 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 118 | ||||
18 | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | ||||
19 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
20 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
21 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 134 | ||||
22 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | ||||
23 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
24 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
25 | Fabian Richard | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK TCN Nitra | |||||
26 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
27 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 14. 05. 2021 03:46 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
2 | Halás Vladimír | 12. 05. 2021 17:32 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
3 | Hlóska Viktor | 13. 05. 2021 06:57 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
4 | Kardoš Alex | 12. 05. 2021 19:17 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
5 | Konopka Marek | 11. 05. 2021 21:19 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
6 | Kordoš Matúš | 13. 05. 2021 16:40 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 81 | ||||
7 | Pajtáš Dávid | 12. 05. 2021 15:14 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
8 | Rábek Erik | 13. 05. 2021 08:51 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | 118 | ||||
9 | Šinkovič Max | 14. 05. 2021 07:24 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 118 |