' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorova 4640/1, Topoľčany
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dorčiak Miroslav (A)   
Termín od:22.05.2021 Termín do:24.05.2021
Kontakt:PaedDr. Marcela Mokrá
Kontakt tel.:mobil - 0907292385,
Kontakt e-mail:mmokra@pobox.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.05.2021 9:00ZsTZ Piešťany
mladšie žiačky4824-21.05.2021 9:00ZsTZ Piešťany

Poznámky:

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021). 
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Mokrá Marcela, ZVR: Dorčiak Miroslav
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.
 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Bobošík 
   22.05.2021 11:00
2. BYE 
 
3. Ivan Zelenák 
   22.05.2021 11:00
4. BYE 
 
5. Jakub Rusnák 
   22.05.2021 09:00
6. Lukáš Glos 
 
7. (5-8)Adam Andel 
   22.05.2021 12:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Michal Tóth 
   22.05.2021 12:00
10. BYE 
 
11. Daniel Massalkhi 
   22.05.2021 09:00
12. Šimon Klačanský 
 
13. Tibor Varinský 
   22.05.2021 09:00
14. Adam Čierny 
 
15. BYE 
   22.05.2021 12:00
16. (5-8)Vladimír Halás 
 
17. BYE 
   22.05.2021 12:00
18. (5-8)Tomáš Krajčovič 
 
19. Matúš Mravík 
   22.05.2021 09:00
20. Martin Jureňa 
 
21. Patrik Košťany 
   22.05.2021 09:00
22. Nicolas Štancel 
 
23. BYE 
   22.05.2021 12:00
24. (3-4)Dominik Mačej 
 
25. BYE 
   22.05.2021 12:00
26. (5-8)Viktor Hlóska 
 
27. Tobias Baranovič 
   22.05.2021 09:00
28. Artur Bartovic 
 
29. Alexander Šišovský 
   22.05.2021 09:00
30. Marek Konopka 
 
31. BYE 
   22.05.2021 12:00
32. (2)Sebastián Faga 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bobošík M.  Faga S. 
   22.05.2021
2. BYE 
 
3. Krajčovič T.  Šišovský A. 
   22.05.2021
4. Bartovic A.  Mačej D. 
 
5. Košťany P.  Konopka M. 
   22.05.2021
6. Halás V.  Andel A. 
 
7. BYE 
   22.05.2021
8. (2)Varinský T.  Tóth M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany 3
2 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava 13
3 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany 15
4 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava 17
5 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra 25
6 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany 27
7 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo 32
8 Halás Vladimír31.10.20212009M-chTK 77 Skalica 38
9 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany 39
10 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica 43
11 Klačanský Šimon31.10.20212009M-chTC Topoľčany 56
12 Zelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo 64
13 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
14 Šišovský Alexander31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra  
15 Glos Lukáš31.10.20222010M-chTK AS Trenčín  
16 Košťany Patrik31.10.20222010M-chTK Meteor Hlohovec  
17 Massalkhi Daniel31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
18 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany  
19 Rusnák Jakub31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany  
20 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV  
21 Čierny Adam31.10.20222010M-chTC Partizánske  
22 Mravík Matúš31.10.20222010M-chTK Slávia SPU Nitra  
23 Štancel Nicolas31.10.20222010M-chTC EMPIRE Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Czinege Norbert20. 05. 2021 06:402009M-chHi-Ten TAC D. Streda 55
2Kalinčík Michal20. 05. 2021 10:362010M-chTK Kúpele Piešťany  
3Kolárik Igor19. 05. 2021 18:282010M-chTenis team Nové Zámky  
4Kordoš Levi20. 05. 2021 18:562010M-chTK Senica  
5Vancu Adrian18. 05. 2021 23:112009M-chTC DRACI Matúškovo 46


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk