zrušené | Bratislavský region | |||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | DC SOLINCO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínova 1/13359 Bratislava 831 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kohajda Tomáš (K) | |||
Termín od: | 28.11.2020 | Termín do: | 30.11.2020 | |
Kontakt: | Gabriela Lacková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911508720, | |||
Kontakt e-mail: | info@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 11. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 27.11.2020 9:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
2 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | ||||
3 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
4 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
5 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
6 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
7 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
8 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
9 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 23 | ||||
10 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
11 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | ||||
12 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
13 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
14 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
15 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | ||||
16 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
17 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
18 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
19 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
20 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
21 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
22 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
23 | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
24 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
25 | USP | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | |||
26 | USP | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Grendel Adam | 20. 11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | |||||
2 | Nagy Damian | 22. 11. 2020 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 46 | |||||
3 | Richter Patrik | 20. 11. 2020 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | |||||
4 | Štefány Jakub | 20. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | |||||
5 | Luhový Ivan | 16. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | |||||
6 | Chmelár Timotej | 22. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | |||||
7 | Krajčír Samuel Alexander | 16. 11. 2020 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||||
8 | Jasenák Lukáš | 18. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | |||||
9 | Slávik Daniel | 19. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | |||||
10 | Herman Richard | 19. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | |||||
11 | Rábek Erik | 19. 11. 2020 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | 118 | |||||
12 | Černák Marcus | 16. 11. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 118 | |||||
13 | Čillík Matej | 19. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | ||||||
14 | Ferenčík Michal | 19. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | ||||||
15 | Horváth Timur | 22. 11. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
16 | Križan Richard | 22. 11. 2020 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |