www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021    !!! zrušené !!!

zrušenéStredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Názov turnaja:PEPAS CUP 2021
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:01.05.2021 Termín do:03.05.2021
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 04. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-30.04.2021 9:00areál ŠK Pepas
mladšie žiačky3216-30.04.2021 9:00areál ŠK Pepas

Poznámky:

rozpis,
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus13.03. 20212010M-chTJ Sokol Prešov  
2Bariak Jakub Emil16.03. 20212010M-chTK Baník Prievidza  
3Čierny Filip09.03. 20212010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
4Gibala Dominik30.03. 20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC 24
5Gramblička Adam05.04. 20212010M-chTK Slovan Bratislava  
6Halás Vladimír14.04. 20212009M-chTK 77 Skalica 38
7Jadlovský Jakub13.03. 20212010M-chTK Žilina  
8Jura Michal05.04. 20212009M-chTJ Sokol Prešov 31
9Karas Jozef05.03. 20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 6
10Kollár Markus29.03. 20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 8
11Kostolný Sebastián07.03. 20212009M-chTK Žilina 21
12Kováčik Juraj07.03. 20212010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
13Krnáč Lukas02.03. 20212010M-chTK Hriňová  
14Lisko Pavol11.04. 20212010M-chTK Kysucké Nové Mesto  
15Pagáč Lukáš18.03. 20212010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
16Paľko Adam16.03. 20212009M-chTK Hriňová 33
17Papuščák Matúš13.04. 20212010M-chTKM Martin  
18Princ Matúš12.04. 20212009M-chTenis Komplex Košice 45
19Rojík Michal19.03. 20212009M-chTK Hriňová 68
20Šimunič Martin12.04. 20212010M-chTC Stupava  
21Sirota Daniel09.03. 20212010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
22Uram Lukáš03.04. 20212010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica  
23Urbánoš Filip02.03. 20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
24Valuh Boris30.03. 20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 9
25Vancu Adrian01.03. 20212009M-chTC DRACI Matúškovo 46
26Vrana Erik09.03. 20212010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
27Zelenák Ivan01.03. 20212009M-chTC DRACI Matúškovo 64
28Žembery Martin16.04. 20212009M-chTK Tajch Nová Baňa 30
Prihlásení hráči po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Ondrášik Dávid20.04. 20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 58


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk