Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 13.07.2021 | Termín do: | 16.07.2021 | |
Kontakt: | Ing. Branislav Kališ | |||
Kontakt tel.: | dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436, | |||
Kontakt e-mail: | branislavkalis@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 12.07.2021 10:00 | TK Žilina |
dorastenky | 48 | 24 | - | 12.07.2021 10:00 | TK Žilina |
Poznámky:
časový harmonogram, ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nádaská L. Kyseľová N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Potičná V. Škvrndová L. | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Provazníková A. Vatlavicová M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Šramková T. Krivosudská L. | |||
6:1 6:1 | |||||
6. | Jakubcová K. Chabadová T. | 16 8 SF F | |||
7. | Bučič V. Morháčová M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Stolárová L. Trebuňová Z. | 16 8 SF F | |||
9. | Berceliová E. Petrovičová N. | ||||
6:4 6:3 | |||||
10. | Gavalcová T. Kalašová Z. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Sameliaková K. Perháčová T. | 16 8 SF F | ||
13. | Gonosová E. Mravcová E. | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Kubalová K. Chládeková M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Lacková V. Gemzická A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 13 | |||
2 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 16 | ||||
3 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
4 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 20 | ||||
5 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 23 | ||||
6 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 25 | ||||
7 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 28 | ||||
8 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 31 | ||||
9 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
10 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 37 | ||||
11 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
12 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
13 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 51 | ||||
14 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 52 | ||||
15 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 55 | ||||
16 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 62 | ||||
17 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 67 | ||||
18 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 68 | ||||
19 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 71 | ||||
20 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 73 | ||||
21 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 76 | ||||
22 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 81 | ||||
23 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
24 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 83 | ||||
25 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 87 | ||||
26 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 98 | ||||
27 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 107 | ||||
28 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 109 | ||||
29 | USP | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 114 | |||
30 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 114 | ||||
31 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 144 | ||||
32 | USP | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 166 | |||
33 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 224 | ||||
34 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 224 | ||||
35 | Pánisová Romana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 224 | ||||
36 | USP | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | ||||
37 | USP | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | ||||
38 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
39 | WC | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 09. 07. 2021 15:26 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 26 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 10. 07. 2021 20:11 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 78 | ||||
3 | Baniarová Nina | 10. 07. 2021 14:00 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 103 | ||||
4 | Borguľová Sandra | 08. 07. 2021 20:51 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 166 | ||||
5 | Brandisová Emma | 10. 07. 2021 07:11 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 91 | ||||
6 | Cíleková Laura | 11. 07. 2021 21:28 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
7 | Čuboňová Lucia | 11. 07. 2021 10:10 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 111 | ||||
8 | Čuboňová Žofia | 10. 07. 2021 22:15 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 36 | ||||
9 | Cvanciger Lilly | 11. 07. 2021 06:52 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 41 | ||||
10 | Feketeová Liliana | 10. 07. 2021 09:29 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 61 | ||||
11 | Félixová Saša | 09. 07. 2021 13:22 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
12 | Gallová Anabela | 11. 07. 2021 20:18 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 193 | ||||
13 | Gejdošová Sára | 12. 07. 2021 08:51 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 116 | ||||
14 | Gombitová Alexandra | 10. 07. 2021 19:45 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 72 | ||||
15 | Gombitová Ivana | 10. 07. 2021 19:46 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 66 | ||||
16 | Hradecká Lucia | 09. 07. 2021 22:15 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 56 | ||||
17 | Jalčová Diana | 12. 07. 2021 07:47 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 148 | ||||
18 | Janigová Petra | 02. 07. 2021 07:00 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 15 | ||||
19 | Jávorková Karin | 11. 07. 2021 09:49 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 100 | ||||
20 | Kamenská Chiara | 08. 07. 2021 20:47 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 86 | ||||
21 | Karasová Emma | 08. 07. 2021 07:56 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 59 | ||||
22 | Koppová Natália | 04. 07. 2021 13:39 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
23 | Košecká Gabriela | 11. 07. 2021 12:10 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 102 | ||||
24 | Krajčovičová Ashley | 04. 07. 2021 16:49 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 77 | ||||
25 | Krajmer Karolína | 07. 07. 2021 14:53 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 22 | ||||
26 | Lašáková Lilien | 11. 07. 2021 22:20 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 199 | ||||
27 | Líšková Barbora | 13. 07. 2021 06:20 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 141 | ||||
28 | Mayerová Mia | 09. 07. 2021 21:09 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 34 | ||||
29 | Mihálová Slávka | 05. 07. 2021 19:13 | 2004 | Ž | TK Senica | 43 | ||||
30 | Mĺkva Terézia | 11. 07. 2021 19:45 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 133 | ||||
31 | Molchanova Olga | 30. 06. 2021 16:23 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
32 | Mrzenová Vanesa | 08. 07. 2021 09:30 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 162 | ||||
33 | Pavlechová Katarína | 05. 07. 2021 11:09 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 18 | ||||
34 | Pirohová Dominika | 09. 07. 2021 23:45 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 96 | ||||
35 | Podolská Diana | 11. 07. 2021 17:27 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 203 | ||||
36 | Polakovičová Adela | 11. 07. 2021 21:00 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
37 | Sedliačiková Tereza | 16. 07. 2021 13:20 | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 173 | ||||
38 | Sevald Nikol | 04. 07. 2021 10:08 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 224 | ||||
39 | Scheberová Lucia | 07. 07. 2021 12:00 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
40 | Svatošová Miroslava | 12. 07. 2021 08:33 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 45 | ||||
41 | Švorcová Klára Mária | 11. 07. 2021 20:55 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 49 | ||||
42 | Švorcová Stella Izabela | 07. 07. 2021 19:21 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
43 | Vallová Marianna | 10. 07. 2021 12:50 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | ||||
44 | Vancelová Zuzana | 10. 07. 2021 10:59 | 2004 | Ž | TK Žilina | 12 | ||||
45 | Vatrtová Ema | 11. 07. 2021 20:36 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 105 | ||||
46 | Vavrová Yasmin | 11. 07. 2021 16:48 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 224 | ||||
47 | Žabková Kiara | 30. 06. 2021 19:16 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 57 | ||||
48 | Zapletalová Alexandra | 11. 07. 2021 20:19 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 |