' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA 2021
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (A)   
Termín od:09.08.2021 Termín do:12.08.2021
Kontakt:Ing. Branislav Kališ
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436,
Kontakt e-mail:branislavkalis@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-08.08.2021 09:00TK Žilina
staršie žiačky4824-08.08.2021 09:00TK Žilina

Poznámky:

časový harmonogram, ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kališ Branislav, ZVR: Blaško Anton

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Solčan 
   09.08.2021 12:00
2. BYE 
 
3. Martin Krahulec 
   09.08.2021 08:30
4. Sebastián Kostolný 
 
5. Šimon Dióssy 
   09.08.2021 08:30
6. Oliver Bartoš 
 
7. (9-16)Elias Kral 
   09.08.2021 12:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Marko Bekéni 
   09.08.2021 12:00
10. BYE 
 
11. Martin Šuchter 
   09.08.2021 08:30
12. Kristián Žikla 
 
13. Richard Herman 
   09.08.2021 08:30
14. Samuel Vozár 
 
15. (5-8)Lukáš Kulich 
   09.08.2021 12:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Pavol Bíly 
   09.08.2021 13:30
18. BYE 
 
19. Samuel Gallo 
   09.08.2021 09:30
20. Leon Sloboda 
 
21. Michal Mikuš 
   09.08.2021 08:30
22. Matúš Makónyi 
 
23. (9-16)Martin Srpoň 
   09.08.2021 12:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Alex Adam Fano 
   09.08.2021 12:00
26. BYE 
 
27. Markus Kollár 
   09.08.2021 08:30
28. Richard Pleško 
 
29. po vyžrebovaní odhlásený 2 
   09.08.2021 08:30
30. po vyžrebovaní odhlásený 3 
 
31. BYE 
   09.08.2021 12:00
32. (5-8)Maroš Medveď 
 
33. BYE 
   09.08.2021 12:00
34. (5-8)Jakub Madej 
 
35. Samuel Trojan 
   09.08.2021 08:30
36. Michal Vanta 
 
37. Tomáš Glos 
   09.08.2021 08:30
38. Peter Danko 
 
39. BYE 
   09.08.2021 12:00
40. (9-16)Adam Kurčík 
 
41. BYE 
   09.08.2021 12:00
42. (9-16)Radovan Kriško 
 
43. Filip Kolodžej 
   09.08.2021 08:30
44. Filip Kavacký 
 
45. Timotej Turóci 
   09.08.2021 09:30
46. Martin Frič 
 
47. BYE 
   09.08.2021 13:30
48. (3-4)Lukáš Hanušovský 
 
49. BYE 
   09.08.2021 13:30
50. (5-8)Oliver Hlivjak 
 
51. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   09.08.2021 09:30
52. Filip Urbánoš 
 
53. Tomáš Slašťan 
   09.08.2021 09:30
54. Matúš Petráško 
 
55. BYE 
   09.08.2021 13:30
56. (9-16)Dominik Guzmický 
 
57. BYE 
   09.08.2021 13:30
58. (9-16)Lukáš Chren 
 
59. Nicholas Volník 
   09.08.2021 09:30
60. Samuel Alexander Krajčír 
 
61. Matej Lipták 
   09.08.2021 09:30
62. Matej Maruniak 
 
63. BYE 
   09.08.2021 13:30
64. (2)Michael Jankech 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bíly P.  Solčan A. 
   09.08.2021
2. BYE 
 
3. Pleško R.  Žikla K. 
   09.08.2021
4. BYE 
 
5. Fano A.  Krahulec M. 
   09.08.2021
6. Turóci T.  Urbánoš F. 
 
7. (5-8)Kriško R.  Sloboda L. 
   09.08.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Kral E.  Madej J. 
   09.08.2021
10. BYE 
 
11. Kollár M.  Frič M. 
   09.08.2021
12. BYE 
 
13. Bekéni M.  Glos T. 
   09.08.2021
14. Slašťan T.  Gallo S. 
 
15. BYE 
   09.08.2021
16. (5-8)Kurčík A.  Srpoň M. 
 
17. BYE 
   09.08.2021
18. (5-8)Chren L.  Danko P. 
 
19. Herman R.  Vozár S. 
   09.08.2021
20. Kolodžej F.  Vanta M. 
 
21. BYE 
   09.08.2021
22. Krajčír S.  Kulich L. 
 
23. BYE 
   09.08.2021
24. (3-4)Maruniak M.  Medveď M. 
 
25. BYE 
   09.08.2021
26. (5-8)Šuchter M.  Hlivjak O. 
 
27. Petráško M.  Lipták M. 
   09.08.2021
28. Trojan S.  Volník N. 
 
29. BYE 
   09.08.2021
30. Mikuš M.  Dióssy Š. 
 
31. BYE 
   09.08.2021
32. (2)Jankech M.  Hanušovský L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Solčan Adam31.10.20232007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 5
2 Jankech Michael31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 6
3 Bíly Pavol31.10.20232007D-chTC EMPIRE Trnava 7
4 Hanušovský Lukáš31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 9
5 Madej Jakub31.10.20232007D-chTK Mladosť Košice 10
6 Hlivjak Oliver31.10.20232007D-chTenisová akadémia Prešov 15
7 Medveď Maroš31.10.20232007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
8 Guzmický Dominik31.10.20232007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 17
9 Kurčík Adam31.10.20232007D-chTK Slávia STU Bratislava 25
10 Kral Elias31.10.20222007D-chTenisová akadémia Prešov 27
11 Kriško Radovan31.10.20222008S-chTK Nová generácia NMnV 28
12 Bekéni Marko31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 29
13 Chren Lukáš31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 31
14 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 33
15 Srpoň Martin31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 34
16 Kulich Lukáš31.10.20232007D-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
17 Volník Nicholas31.10.20232007D-chTK KPSF 92 Bernolákovo 36
18 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
19 Gallo Samuel31.10.20232007D-chTK Hriňová 38
20 Danko Peter31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 39
21 Lipták Matej31.10.20232009S-chTK Slovan Bratislava 40
22 Sloboda Leon31.10.2021 !!!2009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 40
23 Bartoš Oliver31.10.2021 !!!2007D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 43
24 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 47
25 Krahulec Martin31.10.20222008S-chTK Senica 57
26 Dióssy Šimon31.10.20222008S-chTenisová akadémia Prešov 60
27 Glos Tomáš31.10.20222008S-chTK AS Trenčín 65
28 Kavacký Filip31.10.20232007D-chTK Kysucké Nové Mesto 69
29 Trojan Samuel31.10.20222008S-chTJ Sokol Prešov 70
30 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 71
31 Frič Martin31.10.20232009S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 73
32 Šuchter Martin31.10.20222008S-chTK DRANaM Košice 73
33 Makónyi Matúš31.10.2021 !!!2007D-chTK Ružomberok 80
34 Vozár Samuel31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 84
35STZKrajčír Samuel Alexander31.10.20232009S-chTK Jednotka Bratislava 89
36USPVanta Michal31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 99
37STZKollár Markus31.10.2021 !!!2009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 99
38USPHerman Richard31.10.20222008S-chTK ZZO Čadca 106
39USPUrbánoš Filip31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
40USPŽikla Kristián31.10.20222008S-chTK Žilina 109
41STZKolodžej Filip31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 134
42USPPleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 134
43STZTuróci Timotej31.10.20232009S-chTK Profitennis Academy Prešov 134
44USPKostolný Sebastián31.10.20232009S-chTK Žilina  
45STZPetráško Matúš31.10.2021 !!!2009S-chTK Žilina  
46WCodhlásený 3 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
47 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
48 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam09. 08. 2021 07:542007D-chTK Slávia STU Bratislava 14
2Balušík Branislav08. 08. 2021 06:332008S-chTK Sparta Považská Bystrica 89
3Benian Oskar07. 08. 2021 18:442007D-chTK Slávia STU Bratislava 18
4Čech Alex05. 08. 2021 08:532008S-chTK Slovan Bratislava 26
5Fičor Oskar07. 08. 2021 20:452007D-chTŠ Advantage Bratislava 12
6Gakh Matvei18. 07. 2021 12:142008S-chTK Slávia SPU Nitra  
7Gibala Dominik07. 08. 2021 19:502009S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
8Grendel Adam07. 08. 2021 19:452007D-chTK Tennis Classic Bratislava 30
9Hron Alex Maximilián08. 08. 2021 08:112007D-chTŠ Advantage Bratislava 19
10Chmelár Timotej07. 08. 2021 23:132008S-chTC EMPIRE Trnava 89
11Ivashko Maksym09. 08. 2021 13:232008S-chTK Slávia STU Bratislava  
12Karas Jozef08. 08. 2021 07:572009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
13Matunák Martin04. 08. 2021 16:112008S-chTK Slovan Bratislava 8
14Slávik Daniel06. 08. 2021 16:582008S-chTK Petržalka 99
15Štefány Jakub07. 08. 2021 16:282008S-chTK Slovan Bratislava 60
16Suchan David09. 08. 2021 07:502007D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 23
17Turek Sebastian05. 08. 2021 14:112008S-chTKM Betliar 51
18Vasky Jakub07. 08. 2021 18:282008S-chTenisová akadémia Prešov 42
19Vrba Miloslav06. 08. 2021 12:372007D-chTK Sparta Považská Bystrica 20


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk