Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Uram Ivan (C) | |||
Termín od: | 13.07.2021 | Termín do: | 16.07.2021 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 12.07.2021 12:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 12.07.2021 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Bude sa hrať na 2 miestach: Lieskovec, Hájik 405/17 a TK Sliač (areál kúpeľov).
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Uram Ivan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Frič Martin | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Papuščák Matúš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ondrášik Dávid | ||||
6:1 skr | |||||
6. | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Paľko Adam | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Turóci Timotej | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Novotňák Ján | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kováčik Juraj | ||||
6:6 6:0 | |||||
14. | Bartovic Artur | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kostolný Sebastián | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Andel Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Sirota Daniel | ||||
6:1 6:2 | |||||
20. | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Varinský Tibor | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Mačej Dominik | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Hlóska Viktor | 32 16 8 SF F | ||
27. | Rojík Michal | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Maruščák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Turóci T. Lukáč P. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kováčik J. Krnáč L. | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Novotňák J. Ondrášik D. | 8 SF F | |||
5. | Hlóska V. Sirota D. | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Frič M. Maruščák T. | 8 SF F | |||
7. | Bartovic A. Mačej D. | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | (2) | Andel A. Kostolný S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 5 | ||||
2 | Lukáč Peter | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 10 | ||||
3 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
4 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 15 | ||||
5 | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 21 | ||||
6 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 25 | ||||
7 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 32 | ||||
8 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 33 | ||||
9 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 39 | ||||
10 | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
11 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 58 | ||||
12 | Rojík Michal | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Hriňová | 68 | ||||
13 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
15 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | |||||
16 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
18 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
19 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
20 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 13. 07. 2021 09:09 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Barényi Jakub | 07. 07. 2021 21:30 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
3 | Čierny Adam | 23. 05. 2021 16:15 | 2010 | S-ch | TC Partizánske | |||||
4 | Czinege Norbert | 12. 07. 2021 01:09 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 55 | ||||
5 | Gibala Dominik | 10. 07. 2021 23:02 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
6 | Gramblička Adam | 10. 07. 2021 18:44 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
7 | Halás Vladimír | 06. 07. 2021 20:12 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 38 | ||||
8 | Horváth Lukáš | 07. 06. 2021 20:14 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
9 | Jura Michal | 12. 07. 2021 08:46 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
10 | Kalma Kevin | 28. 06. 2021 19:44 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 68 | ||||
11 | Karas Jozef | 08. 07. 2021 08:00 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
12 | Kašprišin Alex | 29. 06. 2021 11:29 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 40 | ||||
13 | Kollár Markus | 10. 07. 2021 20:17 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 8 | ||||
14 | Konopka Marek | 12. 07. 2021 00:13 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
15 | Lackovič Samuel | 08. 07. 2021 13:43 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 22 | ||||
16 | Lihocký Richard | 11. 07. 2021 11:01 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | ||||
17 | Lipták Matej | 12. 07. 2021 07:35 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
18 | Lisko Pavol | 12. 07. 2021 08:07 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
19 | Lupták Richard | 09. 06. 2021 11:06 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 34 | ||||
20 | Sýkora Samuel | 28. 06. 2021 11:32 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
21 | Tóth Michal | 11. 07. 2021 09:41 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 17 | ||||
22 | Urbánoš Filip | 11. 07. 2021 21:15 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 19 | ||||
23 | Valalik Christián | 12. 07. 2021 09:43 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 7 | ||||
24 | Vrana Erik | 10. 07. 2021 10:19 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
25 | Zelenák Ivan | 31. 05. 2021 09:10 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 64 | ||||
26 | Žembery Martin | 12. 07. 2021 09:43 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 |