www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:DERMAPOINT CUP 2021
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:05.07.2021 Termín do:09.07.2021
Kontakt:Veronika Blašková
Kontakt tel.:mobil - 421904110348,
Kontakt e-mail:veronikablaskova78@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-04.07.2021 10:00TK Žilina
mladšie žiačky4824-04.07.2021 10:00TK Žilina
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bachanová Karolína05.05. 20212010M-dTC Topoľčany  
2Balážová Ella05.05. 20212010M-dTC EMPIRE Trnava  
3Capandová Alexandra05.05. 20212010M-dTK Žilina  
4Drozdová Adela05.05. 20212010M-dTJT Michalovce  
5Fedorová Nikola05.05. 20212009M-dTJ Sokol Prešov 10
6Fereková Emma07.05. 20212010M-dTK Profitennis Academy Prešov  
7Fitzgerald Ella09.05. 20212009M-dTC EMPIRE Trnava 89
8Fuchs Vivien09.05. 20212009M-dTK Nová Dubnica 29
9Handzo Zoe05.05. 20212010M-dTJ Sokol Prešov  
10Humenchak Daniela09.05. 20212010M-dTC Topoľčany  
11Chudová Alexandra06.05. 20212009M-dTK Kúpele Piešťany 34
12Kočišová Sofia Rachel13.05. 20212010M-dTK Slovan Bratislava  
13Košická Nina10.05. 20212010M-dTK Slávia STU Bratislava  
14Kužilová Kristína10.05. 20212010M-dTJ Sokol Prešov  
15Lalíková Michaela07.05. 20212009M-dTK Hriňová 37
16Lenártová Lara13.05. 20212010M-dTK Slávia SPU Nitra  
17Lőkeová Nelka Júlia05.05. 20212010M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
18Mikuličková Rebeka10.05. 20212009M-dTK Žilina 42
19Mokrá Vanesa05.05. 20212009M-dTK Raketa Nedožery-Brezany 26
20Mrázová Vanesa13.05. 20212009M-dZápadoslovenský tenisový zväz 62
21Novotná Simona09.05. 20212010M-dTK Žilina  
22Palanová Adela08.05. 20212009M-dOZ ŠK Odema Púchov 17
23Pavlovičová Dominika09.05. 20212010M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Rišiaňová Bianka12.05. 20212010M-dTK Mladosť Košice  
25Ružičková Simona05.05. 20212010M-dTK Žilina  
26Semanská Abigail Emily06.05. 20212009M-dTK F1 Poprad 11
27Skalická Ela05.05. 20212010M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
28Sláviková Lea11.05. 20212010M-dTK Petržalka  
29Tatierska Deana05.05. 20212009M-dTK Sparta Považská Bystrica 6
30Vargová Nina09.05. 20212009M-dTenisová akadémia Prešov 8


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk