' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:DERMAPOINT CUP 2021
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:05.07.2021 Termín do:09.07.2021
Kontakt:Veronika Blašková
Kontakt tel.:mobil - 421904110348,
Kontakt e-mail:veronikablaskova78@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-04.07.2021 10:00TK Žilina
mladšie žiačky4824-04.07.2021 10:00TK Žilina

Poznámky:

rozpisspráva, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Blaško Anton, ZVR: Kališ Branislav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lujza Zimenová 
   05.07.2021 15:15
2. BYE 
 
3. Ella Balážová 
   05.07.2021 15:15
4. BYE 
 
5. Vanesa Mokrá 
   05.07.2021 09:00
6. Laura Kozlíková 
 
7. (9-16)Abigail Emily Semanská 
   05.07.2021 12:45
8. BYE 
 
9. (9-16)Alena Uherčíková 
   05.07.2021 12:45
10. BYE 
 
11. Simona Novotná 
   05.07.2021 09:00
12. Alexandra Capandová 
 
13. Rebeka Mikuličková 
   05.07.2021 09:00
14. Bianka Rišiaňová 
 
15. (5-8)Diana Petrášová 
   05.07.2021 12:45
16. BYE 
 
17. (3-4)Sofia Barháčová 
   05.07.2021 12:45
18. BYE 
 
19. Adela Drozdová 
   05.07.2021 09:00
20. Viktória Neštická 
 
21. Kristína Kužilová 
   05.07.2021 10:00
22. po vyžrebovaní odhlásený 2 
 
23. (9-16)Kristýna Švagrová 
   05.07.2021 14:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Karolína Bodiová 
   05.07.2021 14:00
26. BYE 
 
27. Daniela Humenchak 
   05.07.2021 10:00
28. Nella Sofie Demčáková 
 
29. Nina Košická 
   05.07.2021 10:00
30. Ema Kissová 
 
31. BYE 
   05.07.2021 14:00
32. (5-8)Nikola Fedorová 
 
33. BYE 
   05.07.2021 14:00
34. (5-8)Nina Vargová 
 
35. Nina Jarošková 
   05.07.2021 10:00
36. Lilien Šmáriková 
 
37. Ela Skalická 
   05.07.2021 10:00
38. Ela Kurhajcová 
 
39. BYE 
   05.07.2021 14:00
40. (9-16)Sofia Kyjaci 
 
41. BYE 
   05.07.2021 14:00
42. (9-16)Katarína Martinková 
 
43. Tereza Černáková 
   05.07.2021 10:00
44. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
45. Simona Ružičková 
   05.07.2021 10:00
46. Eliška Švachová 
 
47. BYE 
   05.07.2021 14:00
48. (3-4)Deana Tatierska 
 
49. BYE 
   05.07.2021 14:00
50. (5-8)Klára Klieštencová 
 
51. Emma Fereková 
   05.07.2021 10:00
52. Zoe Handzo 
 
53. Viktória Nováková 
   05.07.2021 10:00
54. Nelka Júlia Lőkeová 
 
55. BYE 
   05.07.2021 14:00
56. (9-16)Sofia Hargašová 
 
57. BYE 
   05.07.2021 14:00
58. (9-16)Flóra Rablánska 
 
59. Sofia Rachel Kočišová 
   05.07.2021 10:00
60. Sarah Šteinerová 
 
61. BYE 
   05.07.2021 15:15
62. Simona Uhrínová 
 
63. BYE 
   05.07.2021 15:15
64. (2)Nikola Farkašová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Tatierska D.  Zimenová L. 
   05.07.2021
2. BYE 
 
3. Balážová E.  Černáková T. 
   05.07.2021
4. BYE 
 
5. Hargašová S.  Kyjaci S. 
   05.07.2021
6. Mikuličková R.  Capandová A. 
 
7. Švachová E.  Drozdová A. 
   05.07.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Vargová N.  Semanská A. 
   05.07.2021
10. BYE 
 
11. Barháčová S.  Nováková V. 
   05.07.2021
12. BYE 
 
13. Skalická E.  Košická N. 
   05.07.2021
14. BYE 
 
15. BYE 
   05.07.2021
16. Handzo Z.  Humenchak D. 
 
17. BYE 
   05.07.2021
18. Kissová E.  Rišiaňová B. 
 
19. BYE 
   05.07.2021
20. Klieštencová K.  Rablánska F. 
 
21. BYE 
   05.07.2021
22. Šmáriková L.  Ružičková S. 
 
23. BYE 
   05.07.2021
24. (3-4)Petrášová D.  Bodiová K. 
 
25. BYE 
   05.07.2021
26. Fedorová N.  Kočišová S. 
 
27. Novotná S.  Kužilová K. 
   05.07.2021
28. Neštická V.  Jarošková N. 
 
29. BYE 
   05.07.2021
30. Uherčíková A.  Švagrová K. 
 
31. BYE 
   05.07.2021
32. (2)Farkašová N.  Martinková K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zimenová Lujza31.10.20232009S-dTK Žilina 3
2 Farkašová Nikola31.10.20232009S-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica 4
3 Barháčová Sofia31.10.20232009S-dTK Slovan Galanta 5
4 Tatierska Deana31.10.20232009S-dTK Sparta Považská Bystrica 6
5 Petrášová Diana31.10.20232009S-dTA M. Ryšavého Bojnice 7
6 Vargová Nina31.10.20232009S-dTenisová akadémia Prešov 8
7 Klieštencová Klára31.10.20232009S-dTK Kúpele Piešťany 9
8 Fedorová Nikola31.10.20232009S-dTK Progres Prešov 10
9 Semanská Abigail Emily31.10.20232009S-dMŠK Poprad-Tatry 11
10 Martinková Katarína31.10.20232009S-dTK Mladosť Košice 12
11 Rablánska Flóra31.10.20232009S-dTenis team Nové Zámky 13
12 Bodiová Karolína31.10.20232009S-dTK Slávia STU Bratislava 14
13 Hargašová Sofia31.10.20232009S-dLTC Leopoldov 15
14 Uherčíková Alena31.10.20232009S-dTK Žilina 18
15 Kyjaci Sofia31.10.20232009S-dTKM - Tenisový klub Madunice 20
16 Švagrová Kristýna31.10.20232009S-dTK Kysucké Nové Mesto 25
17 Mokrá Vanesa31.10.20232009S-dTK Baník Prievidza 26
18 Kozlíková Laura31.10.20232009S-dTK AS Trenčín 40
19 Mikuličková Rebeka31.10.20232009S-dTK Žilina 42
20 Demčáková Nella Sofie31.10.20232009S-dTJT Michalovce 68
21 Kočišová Sofia Rachel31.10.20222010M-dTK Slovan Bratislava  
22 Nováková Viktória31.10.20222010M-dTKM - Tenisový klub Madunice  
23 Košická Nina31.10.20222010M-dTK Slávia STU Bratislava  
24 Černáková Tereza31.10.20222010M-dTK Slávia STU Bratislava  
25 Skalická Ela31.10.20222010M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
26 Handzo Zoe31.10.20222010M-dTK Slávia STU Bratislava  
27 Balážová Ella31.10.20222010M-dTK Slovan Bratislava  
28 Neštická Viktória31.10.20222010M-dTC EMPIRE Trnava  
29 Kužilová Kristína31.10.20222010M-dTJ Sokol Prešov  
30 Novotná Simona31.10.20222010M-dTK Žilina  
31 Fereková Emma31.10.20222010M-dTK Profitennis Academy Prešov  
32 Uhrínová Simona31.10.20222010M-dTenisová akadémia Prešov  
33 Lőkeová Nelka Júlia31.10.20222010M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
34 Humenchak Daniela31.10.20222010M-dTC Topoľčany  
35USPŠvachová Eliška31.10.20222010M-dTK AS Trenčín  
36STZDrozdová Adela31.10.20222010M-dTJT Michalovce  
37WCŠteinerová Sarah31.10.20222010M-dTK Mladosť Košice  
38USPRužičková Simona31.10.20222010M-dTK Žilina  
39USPJarošková Nina31.10.20222010M-dTC EMPIRE Trnava  
40STZRišiaňová Bianka31.10.20222010M-dTK Mladosť Košice  
41WCKissová Ema31.10.20222010M-dTK DRANaM Košice  
42USPCapandová Alexandra31.10.20222010M-dTK Žilina  
43USPŠmáriková Lilien31.10.20222010M-dTK Žilina  
44USPKurhajcová Ela31.10.20222010M-dTK Slovan Bratislava  
45 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-dSlovenský tenisový zväz  
46 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20222011M-dSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bachanová Karolína04. 07. 2021 06:032010M-dTC Topoľčany  
2Cimmermannová Natália02. 07. 2021 07:442009S-dTC EMPIRE Trnava 30
3Fitzgerald Ella03. 07. 2021 19:552009S-dTC EMPIRE Trnava 89
4Fuchs Vivien05. 07. 2021 08:372009S-dTK Nová Dubnica 29
5Gombáriková Lea01. 07. 2021 16:572010M-dTK Slávia STU Bratislava  
6Hegedűsová Naďa29. 06. 2021 14:452010M-dTK Slovan Bratislava  
7Herdická Nicole Emma04. 07. 2021 08:432009S-dTJ Sokol Prešov 1
8Hollá Alexandra19. 06. 2021 13:022009S-dTK 77 Skalica 23
9Chudová Alexandra03. 06. 2021 13:012009S-dTK Kúpele Piešťany 34
10Lalíková Michaela01. 07. 2021 18:012009S-dTK Hriňová 37
11Lenártová Lara17. 06. 2021 21:322010M-dTC EMPIRE Trnava  
12Méryová Nella02. 07. 2021 07:352009S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 57
13Méryová Nina02. 07. 2021 07:342009S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 50
14Mrázová Vanesa15. 06. 2021 16:542009S-dZápadoslovenský tenisový zväz 62
15Nemec Timea Tara05. 07. 2021 08:382010M-dTK Slovan Bratislava  
16Palanová Adela23. 06. 2021 18:542009S-dOZ ŠK Odema Púchov 17
17Pavlovičová Dominika28. 06. 2021 17:582010M-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18Pecorari Bianca28. 06. 2021 22:402009S-dTC Moravský Svätý Ján 31
19Rábeková Rebeka24. 06. 2021 13:112010M-dTKM - Tenisový klub Madunice  
20Šarišská Laura23. 06. 2021 16:542009S-dTenisová akadémia Prešov 21
21Sláviková Lea03. 07. 2021 23:112010M-dTK Petržalka  
22Šupová Kali01. 07. 2021 10:292009S-dTK HSC Piešťany 2
23Ten Sofiia01. 07. 2021 14:122010M-dŠK Blava 1928 J.Bohunice  
24Valenčíková Diana01. 07. 2021 08:252009S-dTK Senica 16
25Vincúrová Liliana02. 07. 2021 06:402009S-dTK Slávia SPU Nitra 45


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk