zrušené | Stredoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.01.2021 | Termín do: | 11.01.2021 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 01. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 32 | 16 | - | 08.01.2021 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balontayová Lucia | 16.11. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 151 | |||||
2 | Barteková Sára | 19.11. 2020 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 176 | |||||
3 | Brandisová Emma | 15.12. 2020 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 164 | |||||
4 | Félixová Saša | 05.12. 2020 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
5 | Ftorková Ella | 21.11. 2020 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 137 | |||||
6 | Haňdiaková Karin | 16.11. 2020 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 155 | |||||
7 | Hrabovská Laura | 02.12. 2020 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | |||||
8 | Hubeková Emma | 18.11. 2020 | 2001 | Ž | TK Zohor | 38 | |||||
9 | Hubinská Mária | 08.12. 2020 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 126 | |||||
10 | Janíčková Laura | 02.12. 2020 | 1999 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 95 | |||||
11 | Kamenská Chiara | 16.11. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 115 | |||||
12 | Kerdíková Sandra Mária | 25.11. 2020 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 27 | |||||
13 | Kolodžejová Lea | 16.11. 2020 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||||
14 | Koricinová Michaela | 26.11. 2020 | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
15 | Košecká Gabriela | 06.12. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 176 | |||||
16 | Kusý Alzugaray Janika | 30.11. 2020 | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 33 | |||||
17 | Lapšová Emma | 16.11. 2020 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | |||||
18 | Mešková Ema | 16.12. 2020 | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 176 | |||||
19 | Mihálová Slávka | 14.12. 2020 | 2004 | Ž | TK Senica | 101 | |||||
20 | Mikocziová Petra | 02.12. 2020 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
21 | Mináriková Mária | 10.12. 2020 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||||
22 | Molchanova Olga | 05.12. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||||
23 | Mravcová Ema | 12.12. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
24 | Mrzenová Vanesa | 02.12. 2020 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 176 | |||||
25 | Naňová Gabriela | 24.11. 2020 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 58 | |||||
26 | Paveleková Zuzana | 16.11. 2020 | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 47 | |||||
27 | Pavlíková Vladimíra | 16.11. 2020 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 153 | |||||
28 | Poldaufová Simona | 18.11. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 103 | |||||
29 | Šabíková Ana | 20.12. 2020 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 82 | |||||
30 | Šimonová Nina | 02.12. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 140 | |||||
31 | Svitková Sofia | 15.12. 2020 | 2005 | Ž | TK Žilina | 151 | |||||
32 | Tomášová Nina | 19.11. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 176 | |||||
33 | Zelinová Tereza | 20.11. 2020 | 2002 | Ž | TK Žilina | 140 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mayerová Mia | 10.12. 2020 12:51 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 54 |