' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sýč-Kriváňová Barbora (B) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:15.05.2021 Termín do:18.05.2021
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-14.05.2021 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Sýč-Kriváňová Barbora, ZVR:Novák Marek

Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatia povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny PCR alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev a členovia organizačného výboru. 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michael Jankech 
   15.05.2021 09:00
2. Martin Frič 
 
3. Dávid Ondrášik 
   15.05.2021 09:00
4. Lukas Krnáč 
 
5. Tomáš Slašťan 
   15.05.2021 09:00
6. Markus Kollár 
 
7. Tibor Brinza 
   15.05.2021 09:00
8. (5-8)Lukáš Kulich 
 
9. (3-4)Miloslav Vrba 
   15.05.2021 09:00
10. Michal Mikuš 
 
11. Matúš Petráško 
   15.05.2021 09:00
12. Martin Verbovský 
 
13. Richard Herman 
   15.05.2021 10:15
14. Dominik Gibala 
 
15. Jozef Karas 
   15.05.2021 10:15
16. (5-8)Samuel Gallo 
 
17. (5-8)Matej Maruniak 
   15.05.2021 10:15
18. Martin Žembery 
 
19. Adam Paľko 
   15.05.2021 10:15
20. Filip Čierny 
 
21. Filip Urbánoš 
   15.05.2021 10:15
22. Ivan Luhový 
 
23. Kristián Žikla 
   15.05.2021 10:15
24. (3-4)Maroš Medveď 
 
25. (5-8)Leon Sloboda 
   15.05.2021 11:45
26. Noel Adam Šemrinec 
 
27. Tomáš Strmeň 
   15.05.2021 11:45
28. Boris Valuh 
 
29. Samuel Móc 
   15.05.2021 11:45
30. Richard Pleško 
 
31. Filip Lübeck 
   15.05.2021 11:45
32. (2)Lukáš Hanušovský 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hanušovský L.  Jankech M. 
   15.05.2021
2. BYE 
 
3. Urbánoš F.  Kollár M. 
   15.05.2021
4. Luhový I.  Pleško R. 
 
5. (3-4)Gallo S.  Kulich L. 
   15.05.2021
6. Gibala D.  Valuh B. 
 
7. Frič M.  Karas J. 
   15.05.2021
8. Šemrinec N.  Strmeň T. 
 
9. Sloboda L.  Petráško M. 
   15.05.2021
10. Čierny F.  Krnáč L. 
 
11. BYE 
   15.05.2021
12. (3-4)Mikuš M.  Vrba M. 
 
13. Žikla K.  Herman R. 
   15.05.2021
14. Slašťan T.  Lübeck F. 
 
15. BYE 
   15.05.2021
16. (2)Medveď M.  Maruniak M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 6
2 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 9
3 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
4 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 20
5 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
6 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
7 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 38
8 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 40
9USPBrinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 44
10 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 47
11 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
12 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 71
13NVKLübeck Filip31.10.20222008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 72
14 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov 73
15 Luhový Ivan31.10.20222008S-chTK Púchov 87
16USPStrmeň Tomáš31.10.20222007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 89
17 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 99
18 Herman Richard31.10.20222008S-chTK ZZO Čadca 106
19NVKŽembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa 109
20 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
21 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová 109
22 Žikla Kristián31.10.20222008S-chTK Žilina 109
23 Šemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 134
24 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 134
25 Móc Samuel31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 134
26 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 134
27 Verbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 134
28 Pleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 134
29 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
30 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
31 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
32REGKrnáč Lukas31.10.20222010M-chTK Hriňová  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Kavacký Filip11. 05. 2021 16:472007S-chTK Kysucké Nové Mesto 69
2Kostolný Sebastián14. 05. 2021 07:182009M-chTK Žilina  
3Lihocký Richard13. 05. 2021 21:402009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Markovič Matej11. 05. 2021 21:192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
5Pagáč Lukáš13. 05. 2021 07:412010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
6Vrana Erik11. 05. 2021 17:302010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk