www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovský Tomáš (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:15.05.2021 Termín do:18.05.2021
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-14.05.2021 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 6
3 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 9
4 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
5 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 20
6 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
7 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
8 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 38
9 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 40
10 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 47
11 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
12 Kavacký Filip31.10.20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 69
13 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 71
14 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov 73
15 Luhový Ivan31.10.20222008S-chTK Púchov 87
16 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 99
17 Herman Richard31.10.20222008S-chTK ZZO Čadca 106
18 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
19 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová 109
20 Žikla Kristián31.10.20222008S-chTK Žilina 109
21 Šemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 134
22 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 134
23 Móc Samuel31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 134
24 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 134
25 Verbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 134
26 Pleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 134
27 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
28 Čierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
29 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
30 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
31 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
32 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Krnáč Lukas24. 04. 20212010M-chTK Hriňová  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Brinza Tibor10. 05. 20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 44
2Lübeck Filip03. 05. 20212008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 72
3Strmeň Tomáš08. 05. 20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 89
4Lihocký Richard08. 05. 20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk