Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 22.05.2021 | Termín do: | 24.05.2021 | |
Kontakt: | Ing. Branislav Kališ | |||
Kontakt tel.: | dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436, | |||
Kontakt e-mail: | branislavkalis@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 05. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.05.2021 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021).
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Koppová Natália | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Plajová Nina | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Líšková Barbora | 32 16 8 SF F | |||
5. | Jakubcová Katarína | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Mrzenová Vanesa | 32 16 8 SF F | |||
7. | Sedliačiková Tereza | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Mešková Ema | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Garguláková Barbora | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Lišková Ema | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Melicháčová Eliška | 32 16 8 SF F | |||
13. | Zitová Tamara | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Chabadová Timea | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Margočová Lara | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Mináriková Mária | |||
7:6(2) 6:3 | |||||
18. | Petríková Dominika | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kulichová Karolína | ||||
6:0 6:3 | |||||
20. | Kubalová Kristína | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hozdeková Victória | ||||
6:3 3:6 7:5 | |||||
22. | Pauková Sofia | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Karasová Emma | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Svitková Sofia | |||
6:0 3:6 6:3 | |||||
26. | Adamcová Petra | 32 16 8 SF F | |||
27. | Gallová Anabela | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Kolibková Lorraine Amie | 32 16 8 SF F | |||
29. | Husárová Silvia | ||||
6:4 6:0 | |||||
30. | Chládeková Martina | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Perháčová Terézia | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Garguláková B. Perháčová T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Petríková D. Chabadová T. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Mešková E. Mrzenová V. | 8 SF F | |||
5. | Jakubcová K. Pauková S. | ||||
6:7(4) 7:5 11:9 | |||||
6. | Mináriková M. Gallová A. | 8 SF F | |||
7. | Kubalová K. Hozdeková V. | ||||
6:1 6:4 | |||||
8. | (2) | Koppová N. Margočová L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
2 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 31 | ||||
3 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 46 | ||||
4 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 59 | ||||
5 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 81 | ||||
6 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 98 | ||||
7 | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 100 | ||||
8 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 108 | ||||
9 | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 109 | ||||
10 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 109 | ||||
11 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 114 | ||||
12 | Líšková Barbora | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 141 | ||||
13 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 156 | ||||
14 | Mrzenová Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 162 | ||||
15 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 166 | ||||
16 | Sedliačiková Tereza | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 173 | ||||
17 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 191 | ||||
18 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 193 | ||||
19 | Kulichová Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK Tenis Centrum Bojnice | 221 | ||||
20 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 224 | ||||
21 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 224 | ||||
22 | Hozdeková Victória | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 224 | ||||
23 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
24 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
25 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
26 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | |||||
27 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Borguľová Sandra | 20. 05. 2021 14:36 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 166 | ||||
2 | Jabrocká Noemi | 04. 05. 2021 07:17 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 224 | ||||
3 | Janíčková Adriana | 20. 05. 2021 13:27 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 124 | ||||
4 | Janigová Petra | 03. 05. 2021 12:32 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 15 | ||||
5 | Krajmer Karolína | 20. 05. 2021 20:24 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 22 | ||||
6 | Kucbelová Kristína | 21. 05. 2021 05:51 | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 166 | ||||
7 | Pinková Lucia | 03. 05. 2021 15:21 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
8 | Šašková Barbora | 20. 05. 2021 16:07 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 96 | ||||
9 | Tomášová Nina | 20. 05. 2021 22:15 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 183 | ||||
10 | Vancelová Zuzana | 20. 05. 2021 12:13 | 2004 | Ž | TK Žilina | 12 | ||||
11 | Zapletalová Alexandra | 20. 05. 2021 12:25 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 |