' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:22.05.2021 Termín do:24.05.2021
Kontakt:Ing. Branislav Kališ
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436,
Kontakt e-mail:branislavkalis@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky4824-21.05.2021 9:00SsTZ

Poznámky:

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021).
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.
 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Natália Koppová 
   22.05.2021 11:15
2. BYE 
 
3. Nina Plajová 
   22.05.2021 09:00
4. Barbora Líšková 
 
5. Katarína Jakubcová 
   22.05.2021 09:00
6. Vanesa Mrzenová 
 
7. Tereza Sedliačiková 
   22.05.2021 09:00
8. (5-8)Ema Mešková 
 
9. (3-4)Barbora Garguláková 
   22.05.2021 11:15
10. BYE 
 
11. Ema Lišková 
   22.05.2021 09:00
12. Eliška Melicháčová 
 
13. Tamara Zitová 
   22.05.2021 09:00
14. Timea Chabadová 
 
15. BYE 
   22.05.2021 11:15
16. (5-8)Lara Margočová 
 
17. (5-8)Mária Mináriková 
   22.05.2021 09:00
18. Dominika Petríková 
 
19. Karolína Kulichová 
   22.05.2021 09:00
20. Kristína Kubalová 
 
21. Victória Hozdeková 
   22.05.2021 09:00
22. Sofia Pauková 
 
23. BYE 
   22.05.2021 11:15
24. (3-4)Emma Karasová 
 
25. (5-8)Sofia Svitková 
   22.05.2021 09:00
26. Petra Adamcová 
 
27. Anabela Gallová 
   22.05.2021 09:00
28. Lorraine Amie Kolibková 
 
29. Silvia Husárová 
   22.05.2021 10:15
30. Martina Chládeková 
 
31. BYE 
   22.05.2021 11:15
32. (2)Terézia Perháčová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Garguláková B.  Perháčová T. 
   22.05.2021
2. BYE 
 
3. Petríková D.  Chabadová T. 
   22.05.2021
4. Mešková E.  Mrzenová V. 
 
5. Jakubcová K.  Pauková S. 
   22.05.2021
6. Mináriková M.  Gallová A. 
 
7. Kubalová K.  Hozdeková V. 
   22.05.2021
8. (2)Koppová N.  Margočová L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Koppová Natália31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 27
2 Perháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 31
3 Garguláková Barbora31.10.2021 !!!2005D-dTK Žilina 46
4 Karasová Emma31.10.20222006D-dŠport Park Lúčky 59
5 Margočová Lara31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 81
6 Mináriková Mária31.10.20222006D-dBenet LTC Bytča 98
7 Mešková Ema31.10.20232005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 100
8 Svitková Sofia31.10.20232005D-dTK Žilina 108
9 Melicháčová Eliška31.10.20222004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 109
10 Chládeková Martina31.10.20222006D-dTK Kysucké Nové Mesto 109
11 Plajová Nina31.10.20222004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 114
12 Líšková Barbora31.10.20222006D-dTA M. Ryšavého Bojnice 141
13 Kolibková Lorraine Amie31.10.20232007D-dBenet LTC Bytča 156
14 Mrzenová Vanesa31.10.20222005D-dTK Tvrdošín 162
15 Chabadová Timea31.10.20232007D-dTKM Martin 166
16 Sedliačiková Tereza31.10.2021 !!!2005D-dTop tennis academy Zvolen 173
17 Husárová Silvia31.10.20222006D-dTK Hriňová 191
18 Gallová Anabela31.10.20222005D-dBenet LTC Bytča 193
19 Kulichová Karolína31.10.20222005D-dTK Tenis Centrum Bojnice 221
20 Lišková Ema31.10.20232007D-dTK Baník Prievidza 224
21 Jakubcová Katarína31.10.20232007D-dSTK Martin Priekopa 224
22 Hozdeková Victória31.10.2021 !!!2007D-dTK Sparta Považská Bystrica 224
23 Adamcová Petra31.10.20222008S-dTA M. Ryšavého Bojnice  
24 Zitová Tamara31.10.20222008S-dTK Baník Prievidza  
25 Petríková Dominika31.10.20222008S-dTC BASELINE Banská Bystrica  
26 Pauková Sofia31.10.20222008S-dTK Rajec  
27 Kubalová Kristína31.10.20222008S-dTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Borguľová Sandra20. 05. 2021 14:362007D-dTC BASELINE Banská Bystrica 166
2Jabrocká Noemi04. 05. 2021 07:172006D-dTC BASELINE Banská Bystrica 224
3Janíčková Adriana20. 05. 2021 13:272005D-dTK Kysucké Nové Mesto 124
4Janigová Petra03. 05. 2021 12:322005D-dMatchPoint Tennis Club Púchov 15
5Krajmer Karolína20. 05. 2021 20:242006D-dStredoslovenský tenisový zväz 22
6Kucbelová Kristína21. 05. 2021 05:512007D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 166
7Pinková Lucia03. 05. 2021 15:212003ŽLieskovský tenisový klub-LTC 24
8Šašková Barbora20. 05. 2021 16:072005D-dTK Tvrdošín 96
9Tomášová Nina20. 05. 2021 22:152005D-dŠA Trenčianske Teplice 183
10Vancelová Zuzana20. 05. 2021 12:132004D-dTK Žilina 12
11Zapletalová Alexandra20. 05. 2021 12:252006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 121


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk