' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:22.05.2021 Termín do:24.05.2021
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.05.2021 9:00SsTZ

Poznámky:

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021).
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Madliak Martin, ZVR: Dujava Dušan
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Frič 
   22.05.2021 10:15
2. BYE 
 
3. Lukáš Straňák 
   22.05.2021 10:15
4. BYE 
 
5. Lukas Krnáč 
   22.05.2021 09:00
6. Daniel Sirota 
 
7. (5-8)Dominik Gibala 
   22.05.2021 11:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Markus Kollár 
   22.05.2021 11:15
10. BYE 
 
11. Pavol Lisko 
   22.05.2021 09:00
12. Filip Reynolds 
 
13. Jakub Emil Bariak 
   22.05.2021 09:00
14. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
15. BYE 
   22.05.2021 11:15
16. (5-8)Filip Urbánoš 
 
17. BYE 
   22.05.2021 11:15
18. (5-8)Sebastián Kostolný 
 
19. Erik Vrana 
   22.05.2021 09:00
20. Adrián Zuberec 
 
21. Mathias Pasch 
   22.05.2021 09:00
22. Adam Paľko 
 
23. BYE 
   22.05.2021 11:15
24. (3-4)Boris Valuh 
 
25. BYE 
   22.05.2021 11:15
26. (5-8)Martin Žembery 
 
27. Dávid Ondrášik 
   22.05.2021 09:00
28. Lukáš Pagáč 
 
29. Michal Rojík 
   22.05.2021 10:00
30. Matúš Papuščák 
 
31. BYE 
   22.05.2021 12:15
32. (2)Jozef Karas 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Karas J.  Frič M. 
   22.05.2021
2. BYE 
 
3. Valuh B.  Gibala D. 
   22.05.2021
4. BYE 
 
5. Lisko P.  Pagáč L. 
   22.05.2021
6. BYE 
 
7. Straňák L.  Zuberec A. 
   22.05.2021
8. Žembery M.  Sirota D. 
 
9. BYE 
   22.05.2021
10. Papuščák M.  Krnáč L. 
 
11. BYE 
   22.05.2021
12. Vrana E.  Paľko A. 
 
13. BYE 
   22.05.2021
14. Kostolný S.  Reynolds F. 
 
15. BYE 
   22.05.2021
16. (2)Urbánoš F.  Kollár M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov 5
2 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 6
3 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 8
4 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 9
5 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
6 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina 21
7 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC 24
8 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa 30
9 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová 33
10 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica 58
11 Rojík Michal31.10.20212009M-chTK Hriňová 68
12 Krnáč Lukas31.10.20222010M-chTK Hriňová  
13 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chTKM Martin  
14 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chOZ ŠK Odema Púchov  
15 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto  
16 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza  
18 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
19 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina  
20 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
21 Zuberec Adrián31.10.20212009M-chTK Ružomberok  
22 Pasch Mathias31.10.20222010M-chTK Ružomberok  
23 Straňák Lukáš31.10.20222010M-chTK Ružomberok  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čierny Filip22. 05. 2021 08:142010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
2Jadlovský Jakub20. 05. 2021 20:032010M-chTK Žilina  
3Petráško Matúš06. 05. 2021 21:462009M-chTK Žilina 2
4Uram Lukáš28. 04. 2021 07:542010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk