www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (A)   
Termín od:12.12.2020 Termín do:15.12.2020
Kontakt:Ing. Branislav Kališ
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436,
Kontakt e-mail:branislavkalis@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-11.12.2020 9:00SsTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Kališ Branislav, ZVR: Blaško Anton

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   12.12.2020
2. BYE 
 
3. Jozef Karas 
   12.12.2020 10:30
4. Filip Reynolds 
 
5. Ivan Luhový 
   12.12.2020 10:30
6. Markus Kollár 
 
7. Filip Urbánoš 
   12.12.2020 12:00
8. (5-8)Samuel Gallo 
 
9. (3-4)Maroš Medveď 
   12.12.2020
10. BYE 
 
11. Filip Kavacký 
   12.12.2020 09:00
12. Richard Herman 
 
13. Richard Pleško 
   12.12.2020 09:00
14. Adam Frátrik 
 
15. BYE 
   12.12.2020
16. (5-8)Miloslav Vrba 
 
17. BYE 
   12.12.2020
18. (5-8)Michal Mikuš 
 
19. Matúš Petráško 
   12.12.2020 12:00
20. Branislav Balušík 
 
21. Lukáš Pagáč 
   12.12.2020 14:00
22. Kristián Žikla 
 
23. BYE 
   12.12.2020
24. (3-4)Lukáš Hanušovský 
 
25. (5-8)Lukáš Kulich 
   12.12.2020 14:00
26. Dominik Gibala 
 
27. Sebastián Kostolný 
   12.12.2020 15:30
28. Tomáš Slašťan 
 
29. Samuel Móc 
   12.12.2020 15:30
30. Martin Verbovský 
 
31. BYE 
   12.12.2020
32. (2)Michael Jankech 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20232007D-chTK Púchov 1
2 Jankech Michael31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 6
3 Hanušovský Lukáš31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 9
4 Medveď Maroš31.10.20232007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
5 Vrba Miloslav31.10.20232007D-chTK Sparta Považská Bystrica 20
6 Kulich Lukáš31.10.20232007D-chTK Tenis Centrum Bojnice 35
7 Gallo Samuel31.10.20232007D-chTK Hriňová 38
8 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 47
9 Karas Jozef31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
10 Kavacký Filip31.10.20232007D-chTK Kysucké Nové Mesto 69
11 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 71
12 Luhový Ivan31.10.20222008S-chTK Púchov 87
13REGBalušík Branislav31.10.20222008S-chTK Sparta Považská Bystrica 89
14 Kollár Markus31.10.2021 !!!2009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 99
15 Herman Richard31.10.20222008S-chTK ZZO Čadca 106
16 Žikla Kristián31.10.20222008S-chTK Žilina 109
17 Urbánoš Filip31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 109
18REGMóc Samuel31.10.2021 !!!2007D-chTK Baník Prievidza 134
19NVKPleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 134
20NVKVerbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 134
21NVKFrátrik Adam31.10.20222008S-chTK Žilina 134
22NVKPetráško Matúš31.10.2021 !!!2009S-chTK Žilina  
23NVKGibala Dominik31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
24NVKKostolný Sebastián31.10.20232009S-chTK Žilina  
25USPPagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov  
26USPReynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Frič Martin07. 12. 2020 19:182009S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 73
2Lisko Pavol23. 11. 2020 15:482010M-chTK Kysucké Nové Mesto  
3Maruniak Matej10. 12. 2020 17:262008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 37
4Sloboda Leon09. 12. 2020 15:422009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 40
5Valuh Boris08. 12. 2020 09:382009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 134


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk