Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 12.12.2020 | Termín do: | 15.12.2020 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 11.12.2020 9:00 | SsTZ |
ženy | 32 | 16 | - | 11.12.2020 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Regendová Dagmar
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vojčináková Ingrid | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Margočová Lara | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mešková Ema | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Šašková Barbora | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Koppová Natália | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Žuffová Yvonna | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Karasová Emma | ||||
6:3 6:3 | |||||
12. | Krajmer Karolína | 32 16 8 SF F | |||
13. | Husárová Silvia | ||||
6:4 6:4 | |||||
14. | Plajová Nina | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Ďarmatiová Nina | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Perháčová Terézia | 32 16 8 SF F | ||
19. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
20. | Sedliačiková Tereza | 32 16 8 SF F | |||
21. | Zelinová Tereza | ||||
6:3 6:1 | |||||
22. | Barlová Timea | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kuzmová Katarína | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Pinková Lucia | 32 16 8 SF F | ||
27. | Zapletalová Alexandra | ||||
7:5 2:3 skr | |||||
28. | Svitková Sofia | 32 16 8 SF F | |||
29. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
30. | Ternuščaková Nicol | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Hláčiková Daniela | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vojčináková Ingrid | 31.10.2024 | 1993 | Ž | TK Žilina | 18 | ||||
2 | Hláčiková Daniela | 31.10.2024 | 2000 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 34 | ||||
3 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 35 | ||||
4 | Kuzmová Katarína | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 40 | ||||
5 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 49 | ||||
6 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
7 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | ||||
8 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 78 | ||||
9 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 140 | ||||
10 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 151 | ||||
11 | Barlová Timea | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 155 | ||||
12 | Sedliačiková Tereza | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 176 | ||||
13 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 176 | ||||
14 | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 176 | ||||
15 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
16 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | |||||
17 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | |||||
18 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
19 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
20 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
21 | Ternuščaková Nicol | 31.10.2024 | 1995 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
22 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
23 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Janíčková Laura | 11. 12. 2020 07:07 | 1999 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 95 | ||||
2 | Janigová Petra | 11. 12. 2020 11:57 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
3 | Kolibková Lorraine Amie | 11. 12. 2020 12:00 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča |