www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:05.12.2020 Termín do:08.12.2020
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.12.2020 9:00SsTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Stanko Matej, ZVR: Lešniak Tibor

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jozef Karas 
   05.12.2020 13:15
2. BYE 
 
3. Lukáš Pagáč 
   05.12.2020 09:30
4. Jakub Barényi 
 
5. Dávid Ondrášik 
   05.12.2020 08:30
6. Šimon Kapustík 
 
7. Filip Čierny 
   05.12.2020 08:30
8. (5-8)Dominik Gibala 
 
9. (3-4)Filip Urbánoš 
   05.12.2020 14:30
10. BYE 
 
11. Pavol Lisko 
   05.12.2020 09:30
12. Peter Uherčík 
 
13. Lukas Krnáč 
   05.12.2020 10:45
14. Erik Vrana 
 
15. BYE 
   05.12.2020 14:30
16. (5-8)Adam Paľko 
 
17. BYE 
   05.12.2020 15:45
18. (5-8)Sebastián Kostolný 
 
19. Jakub Emil Bariak 
   05.12.2020 10:45
20. Richard Lihocký 
 
21. Michal Rojík 
   05.12.2020 12:00
22. Filip Reynolds 
 
23. BYE 
   05.12.2020 15:45
24. (3-4)Boris Valuh 
 
25. BYE 
   05.12.2020 17:00
26. (5-8)Martin Žembery 
 
27. Michal Novodomec 
   05.12.2020 12:00
28. Daniel Sirota 
 
29. Matúš Papuščák 
   05.12.2020 13:15
30. Martin Binder 
 
31. BYE 
   05.12.2020 17:00
32. (2)Markus Kollár 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Karas Jozef31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 6
2 Kollár Markus31.10.2021 !!!2009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 8
3 Valuh Boris31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 9
4 Urbánoš Filip31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
5 Kostolný Sebastián31.10.20232009S-chTK Žilina 21
6 Gibala Dominik31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 24
7 Žembery Martin31.10.20232009S-chTK Tajch Nová Baňa 30
8 Paľko Adam31.10.20232009S-chTK Hriňová 33
9 Ondrášik Dávid31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 58
10 Lihocký Richard31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
11 Rojík Michal31.10.20232009S-chTK Hriňová 68
12 Novodomec Michal31.10.2021 !!!2009S-chTop tennis academy Zvolen 78
13NVKKrnáč Lukas31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
14 Vrana Erik31.10.20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15NVKLisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto  
16 Pagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov  
17 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
18 Bariak Jakub Emil31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza  
19NVKČierny Filip31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
20NVKSirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina  
22 Barényi Jakub31.10.20222010M-chTK Baník Prievidza  
23USPBinder Martin31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
24REGKapustík Šimon31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
25REGUherčík Peter31.10.20222010M-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Frič Martin01. 12. 2020 20:532009S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 5
2Uram Lukáš29. 11. 2020 14:562010M-chTK TENNis FUN B.Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk