' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Názov turnaja:MAJSTROVSTVá BRATISLAVY STARšIEHO žIACTVA
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Škoda Tomáš (B)   
Termín od:15.05.2021 Termín do:18.05.2021
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-14.05.2021 9:00BTZ
staršie žiačky4824-14.05.2021 9:00BTZ

Poznámky:

organizačný výbor, rozpis, správa
VR: Hasaj Ján, ZVR: Škoda Tomáš

Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatia povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny PCR alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev a členovia organizačného výboru. 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oskar Fičor 
   15.05.2021 09:30
2. BYE 
 
3. Richard Križan 
   15.05.2021 09:30
4. BYE 
 
5. Luke Pregerson 
   15.05.2021 08:30
6. Dominik Vavro 
 
7. (9-16)Filip Urban 
   15.05.2021 13:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Matej Lipták 
   15.05.2021 13:30
10. BYE 
 
11. Martin Šimunič 
   15.05.2021 08:30
12. Nicolas Jendrejský 
 
13. Lukáš Matušík 
   15.05.2021 08:30
14. Jakub Fleischmann 
 
15. (5-8)Lukáš Chren 
   15.05.2021 13:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Oskar Benian 
   15.05.2021 11:00
18. BYE 
 
19. Samuel Vozár 
   15.05.2021 11:00
20. BYE 
 
21. Mathias Černák 
   15.05.2021 08:30
22. Daniel Slávik 
 
23. (9-16)Nicholas Volník 
   15.05.2021 13:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Damian Nagy 
   15.05.2021 13:30
26. BYE 
 
27. Tomáš Fašung 
   15.05.2021 08:30
28. Ján Matucha 
 
29. Jan Dario Gazzi 
   15.05.2021 08:30
30. Peter Staš 
 
31. BYE 
   15.05.2021 13:30
32. (5-8)Tomáš Strašil 
 
33. BYE 
   15.05.2021 13:30
34. (5-8)Alex Čech 
 
35. Samuel Alexander Krajčír 
   15.05.2021 08:30
36. Leonard Gróf 
 
37. Jakub Štefány 
   15.05.2021 09:30
38. Filip Konderla 
 
39. BYE 
   15.05.2021 13:30
40. (9-16)Martin Srpoň 
 
41. BYE 
   15.05.2021 13:30
42. (9-16)Peter Danko 
 
43. Timotej Vavro 
   15.05.2021 09:30
44. Marcus Černák 
 
45. BYE 
   15.05.2021 11:00
46. Juraj Kováčik 
 
47. BYE 
   15.05.2021 11:00
48. (3-4)Alex Maximilián Hron 
 
49. BYE 
   15.05.2021 13:30
50. (5-8)Šimon Jeník 
 
51. Michal Ferenčík 
   15.05.2021 09:30
52. Matej Čillík 
 
53. Timur Horváth 
   15.05.2021 09:30
54. Filip Kucharek 
 
55. BYE 
   15.05.2021 13:30
56. (9-16)Patrik Richter 
 
57. BYE 
   15.05.2021 13:30
58. (9-16)Mojmír Deen 
 
59. Adam Gramblička 
   15.05.2021 09:30
60. Lukáš Jasenák 
 
61. BYE 
   15.05.2021 11:00
62. Tomáš Tóth 
 
63. BYE 
   15.05.2021 11:00
64. (2)Adam Babušík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Benian O.  Babušík A. 
   15.05.2021
2. BYE 
 
3. Jasenák L.  Pregerson L. 
   15.05.2021
4. BYE 
 
5. Černák M.  Černák M. 
   15.05.2021
6. Gróf L.  Kucharek F. 
 
7. Križan R.  Matušík L. 
   15.05.2021
8. BYE 
 
9. (3-4)Lipták M.  Čech A. 
   15.05.2021
10. BYE 
 
11. Slávik D.  Fleischmann J. 
   15.05.2021
12. BYE 
 
13. Vavro D.  Vavro T. 
   15.05.2021
14. BYE 
 
15. BYE 
   15.05.2021
16. Chren L.  Danko P. 
 
17. BYE 
   15.05.2021
18. Štefány J.  Vozár S. 
 
19. BYE 
   15.05.2021
20. Horváth T.  Ferenčík M. 
 
21. BYE 
   15.05.2021
22. Jendrejský N.  Tóth T. 
 
23. BYE 
   15.05.2021
24. (3-4)Strašil T.  Jeník Š. 
 
25. BYE 
   15.05.2021
26. Srpoň M.  Krajčír S. 
 
27. BYE 
   15.05.2021
28. Konderla F.  Richter P. 
 
29. BYE 
   15.05.2021
30. Šimunič M.  Kováčik J. 
 
31. BYE 
   15.05.2021
32. (2)Volník N.  Fičor O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 12
2 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
3 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 18
4 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 19
5 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 22
6 Čech Alex31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 26
7 Chren Lukáš31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 31
8 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTK Petržalka 31
9 Srpoň Martin31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 34
10 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 36
11 Danko Peter31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 39
12 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
13 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 46
14 Deen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 47
15 Richter Patrik31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 53
16 Urban Filip31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 55
17 Fašung Tomáš31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 58
18 Štefány Jakub31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 60
19 Staš Peter31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
20 Pregerson Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava 73
21 Konderla Filip31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 78
22 Vavro Dominik31.10.20212007S-chTenisový klub Dúbravka BA 81
23 Vozár Samuel31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 84
24 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava 89
25 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTK Petržalka 89
26 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 95
27 Slávik Daniel31.10.20222008S-chTK Petržalka 99
28 Černák Marcus31.10.20232007S-chTenisový klub Dúbravka BA 118
29 Tóth Tomáš31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 134
30 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 134
31 Vavro Timotej31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 134
32 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 134
33 Gazzi Jan Dario31.10.20212007S-chBratislavský tenisový zväz 134
34 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava  
35 Križan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
36 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
37 Horváth Timur31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava  
38 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
39 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
40 Matucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
41 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
42 Čillík Matej31.10.20222008S-chTŠ Advantage Bratislava  
43 Ferenčík Michal31.10.20222008S-chTŠ Advantage Bratislava  
44 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Grendel Adam14. 05. 2021 07:532007S-chTK Tennis Classic Bratislava 30
2Kurčík Adam22. 04. 2021 13:242007S-chTK Slávia STU Bratislava 25
3Lackovič Samuel17. 04. 2021 20:422009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
4Matunák Martin04. 05. 2021 20:292008S-chTK Slovan Bratislava 8
5Poklemba Filip11. 05. 2021 19:302007S-chTK Slávia STU Bratislava 2
6Roman Filip01. 05. 2021 19:122009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
7Sýkora Samuel13. 05. 2021 16:492009M-chTK Slávia STU Bratislava 23
8Tankovič Tomáš11. 05. 2021 16:142008S-chTK Slávia STU Bratislava 59


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk