' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Dudova 2, Bratislava
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:22.05.2021 Termín do:24.05.2021
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 05. 2021 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.05.2021 9:00BTZ
mladšie žiačky4824-21.05.2021 9:00BTZ

Poznámky:

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021). 
Z technických dôvodov usporiadateľ zorganizuje turnaj na dvorcoch v Bratislave, Dudova 2.
organizačný výbor
, rozpis, správa
VR: Nemec Michal, ZVR: Kratochvíla Filip
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.

 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Alexander Krajčír 
   22.05.2021 12:15
2. BYE 
 
3. Adam Gramblička 
   22.05.2021 08:30
4. Lukáš Budoš 
 
5. Tomáš Žuffa 
   22.05.2021 08:30
6. Adrian Kimian-Brand 
 
7. (5-8)Filip Kucharek 
   22.05.2021 12:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Lukáš Matušík 
   22.05.2021 12:15
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   22.05.2021 08:30
12. Adam Stavrovský 
 
13. Mathias Černák 
   22.05.2021 08:30
14. Filip Vaškanin 
 
15. BYE 
   22.05.2021 12:15
16. (5-8)Jakub Fleischmann 
 
17. BYE 
   22.05.2021 12:15
18. (5-8)Marko Bartovič 
 
19. Juraj Kováčik 
   22.05.2021 08:30
20. Martin Šimunič 
 
21. Maxim Hvorecký 
   22.05.2021 08:30
22. Kevin Kalma 
 
23. BYE 
   22.05.2021 12:15
24. (3-4)Samuel Lackovič 
 
25. BYE 
   22.05.2021 13:30
26. (5-8)Leonard Gróf 
 
27. Rafael Žitný 
   22.05.2021 09:45
28. Ján Buocik 
 
29. Jakub Šujan 
   22.05.2021 09:45
30. Lukas Siqueira 
 
31. BYE 
   22.05.2021 13:30
32. (2)Matej Lipták 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Lipták M.  Krajčír S. 
   22.05.2021
2. Matušík L.  Gróf L. 
 
3. Fleischmann J.  Bartovič M. 
   22.05.2021
4. Černák M.  Kováčik J. 
 
5. Šimunič M.  Budoš L. 
   22.05.2021
6. Siqueira L.  Gramblička A. 
 
7. Stavrovský A.  Šujan J. 
   22.05.2021
8. (2)Kucharek F.  Lackovič S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava 4
2 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 16
3 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 22
4 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
5 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
6 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
7 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 41
8 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 47
9 Šujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo 52
10 Kalma Kevin31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava 68
11 Kimian-Brand Adrian31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 78
12 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
13 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
14 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava  
15 Hvorecký Maxim31.10.20222010M-chTK Petržalka  
16 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava  
17 Žuffa Tomáš31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTC Play Tennis Malinovo  
19 Gramblička Adam31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava  
20 Žitný Rafael31.10.20212009M-chTK Slovan Bratislava  
21 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Vaškanin Filip31.10.20222009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Buocik Ján31.10.20222009M-chTK Slovan Bratislava  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Oles Nikolas18. 04. 20212009M-chTenisová škola Pezinok 66
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Jančula Jakub07. 05. 2021 07:042009M-chTOP Tenis Bratislava 59
2Jendrejský Nicolas21. 05. 2021 08:062009M-chTenisový klub Dúbravka BA 44
3Križan Richard19. 05. 2021 19:262010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
4Malček Jakub20. 05. 2021 21:462009M-chTC TALENT Bratislava 78
5Roman Filip25. 04. 2021 21:222009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 20
6Sobihard Peter04. 05. 2021 07:342009M-chTK Inter Bratislava 78
7Sýkora Samuel20. 05. 2021 15:582009M-chTK Slávia STU Bratislava 18


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk