www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5, Bratislava Petržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovská Dana (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:12.12.2020 Termín do:15.12.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-11.12.2020 9:00BTZ
staršie žiačky3216-11.12.2020 9:00BTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   12.12.2020 08:30
2. Nicholas Volník 
 
3. Adam Kurčík 
   12.12.2020 08:30
4. Filip Konderla 
 
5. Juraj Kováčik 
   12.12.2020 08:30
6. Patrik Richter 
 
7. Lukáš Chren 
   12.12.2020 10:00
8. (5-8)Tomáš Strašil 
 
9. (3-4)Oskar Fičor 
   12.12.2020 10:00
10. Alex Čech 
 
11. Lukáš Jasenák 
   12.12.2020 10:00
12. Adam Grendel 
 
13. Tomáš Fašung 
   12.12.2020 11:30
14. Daniel Slávik 
 
15. Jakub Štefány 
   12.12.2020 11:30
16. (5-8)Oskar Benian 
 
17. (5-8)Samuel Sýkora 
   12.12.2020 11:30
18. Damian Nagy 
 
19. Samuel Vozár 
   12.12.2020 13:00
20. Samuel Alexander Krajčír 
 
21. Peter Danko 
   12.12.2020 13:00
22. Martin Srpoň 
 
23. Mojmír Deen 
   12.12.2020 13:00
24. (3-4)Adam Babušík 
 
25. (5-8)Alex Maximilián Hron 
   12.12.2020 14:30
26. Luke Fedorov 
 
27. Matej Lipták 
   12.12.2020 14:30
28. Šimon Jeník 
 
29. Lukáš Matušík 
   12.12.2020 14:30
30. Richard Križan 
 
31. Filip Roman 
   12.12.2020 15:30
32. (2)Martin Matunák 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 2
2 Matunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 8
3 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 12
4 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
5 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 18
6 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 19
7 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 22
8 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava 23
9 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 25
10 Čech Alex31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 26
11 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 30
12 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTK Petržalka 31
13 Chren Lukáš31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 31
14 Srpoň Martin31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 34
15 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 36
16 Danko Peter31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 39
17 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
18 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 46
19 Deen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 47
20 Richter Patrik31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 53
21NVKFašung Tomáš31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 58
22NVKŠtefány Jakub31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 60
23 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava 73
24NVKKonderla Filip31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 78
25NVKVozár Samuel31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 84
26NVKKrajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava 89
27NVKJasenák Lukáš31.10.20222008S-chTK Petržalka 89
28 Slávik Daniel31.10.20222008S-chTK Petržalka 99
29NVKMatušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 134
30NVKRoman Filip31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31USPKrižan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
32USPKováčik Juraj31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Černák Marcus16. 11. 20202007S-chTenisový klub Dúbravka BA 118
2Horváth Timur22. 11. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
3Čillík Matej19. 11. 20202008S-chTŠ Advantage Bratislava  
4Fleischmann Jakub16. 11. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Tóth Tomáš09. 12. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 134
2Kucharek Filip08. 12. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava 134
3Gazzi Jan Dario04. 12. 20202007S-chBratislavský tenisový zväz 134
4Černák Mathias29. 11. 20202010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Lackovič Samuel17. 11. 2020 21:542009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
2Staš Peter10. 12. 2020 21:062007S-chTK Slávia STU Bratislava 62


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk